You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Friday, May 2nd 2014, 4:13pm

1000 görüntülemeye ulaştı tüm arkadaşlırma teşekkür ederim :)
<<<<<<<

42

Friday, May 2nd 2014, 6:52pm

hıc tanklıkla alakam yok ama tarzın guzel. gayet anlasılır olmus. tebrıkler ..

teşekkürler :)
<<<<<<<

43

Saturday, May 3rd 2014, 11:05pm

44

Sunday, May 4th 2014, 7:24pm

45

Sunday, May 4th 2014, 11:43pm

Occupation: Student

• Send private message

Eline sağlık :)
Giggity Giggity , Allright! :thumbsup:

46

Monday, May 5th 2014, 12:07am

Eline sağlık :)
Giggity Giggity , Allright! :thumbsup:

SAĞOL DOSTUM :)
<<<<<<<

47

Monday, May 5th 2014, 6:03pm

48

Monday, May 5th 2014, 9:45pm

49

Tuesday, May 6th 2014, 9:40pm

50

Wednesday, May 7th 2014, 4:11pm

Yorum atmayacaktım ama beni mahvettiğin için atıyorum şimdiden kusura bakma.53 lvl paladinim var,yaklaşık bir yıldır oynamıyordum iki gün önce bir gireyim,baktım oyun değişmiş yetenekler filan sıfırlanmış:) nasıl talent yapayım derken senin rehberi gördüm baktım en cok görüntülenen sensin dedim bir bildiği vardır senin rehberine göre yapayım dedim talentimi 1-60 lvl dps talenti yaptım karakterim cok cabuk canavarlarda ölür oldu:) tika rika mağarasını bile yapamaz oldu eskiden cok rahat yapardım orasını.Şimdi gene bedavadan sıfırlanmasını bekleyeceğiz yeni talent yapmak için:)Yinede emeğe saygı için teşekürler...
Üstteki yorumu yapmıştım bir süre önce ama arkadaşıma haksızlık yaptığımın farkına vardım kendisinden sizlerin huzurunda özürdilerim.Ben yaklaşık 2 yıldır oynamıyordum 51 lvl karakterimi iki hafta önce yeniden kaldığım yerden devam etmek istedim ama oyun belli bir ölcüde değişmiş statlar filan ben bunları olumsuz yorum yazarken gözardı etmişim ,yeni farkına vardım, şimdi üstümü başımı yeni statlara göre düzenliyorum.Düzenledikce arkadaşımızın rehberinin iyi olduğunun farkına vardım.Hakzızlık yapmamak için tekrar yorum yazmak ihtiyacı hissettim.Başarılar dilerim emek sarf edilerek hazırlanan rehberin için.....

51

Wednesday, May 7th 2014, 5:27pm

Yorum atmayacaktım ama beni mahvettiğin için atıyorum şimdiden kusura bakma.53 lvl paladinim var,yaklaşık bir yıldır oynamıyordum iki gün önce bir gireyim,baktım oyun değişmiş yetenekler filan sıfırlanmış:) nasıl talent yapayım derken senin rehberi gördüm baktım en cok görüntülenen sensin dedim bir bildiği vardır senin rehberine göre yapayım dedim talentimi 1-60 lvl dps talenti yaptım karakterim cok cabuk canavarlarda ölür oldu:) tika rika mağarasını bile yapamaz oldu eskiden cok rahat yapardım orasını.Şimdi gene bedavadan sıfırlanmasını bekleyeceğiz yeni talent yapmak için:)Yinede emeğe saygı için teşekürler...
Üstteki yorumu yapmıştım bir süre önce ama arkadaşıma haksızlık yaptığımın farkına vardım kendisinden sizlerin huzurunda özürdilerim.Ben yaklaşık 2 yıldır oynamıyordum 51 lvl karakterimi iki hafta önce yeniden kaldığım yerden devam etmek istedim ama oyun belli bir ölcüde değişmiş statlar filan ben bunları olumsuz yorum yazarken gözardı etmişim ,yeni farkına vardım, şimdi üstümü başımı yeni statlara göre düzenliyorum.Düzenledikce arkadaşımızın rehberinin iyi olduğunun farkına vardım.Hakzızlık yapmamak için tekrar yorum yazmak ihtiyacı hissettim.Başarılar dilerim emek sarf edilerek hazırlanan rehberin için.....

DOSTUM ÖNCELİKLE AÇIK SÖZLÜLÜĞÜN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM REHBERİM YARDIM AMAÇLI HAZIRLANDI YARDIMI OLDUYSA NE MUTLU BANA. KOLAY GELSİN.
<<<<<<<

52

Wednesday, May 7th 2014, 9:08pm

TANK REHBERİNİ YAPAN ARKADAŞ ÖZELDEN BANA ULAŞSIN ACİL.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

53

Friday, May 9th 2014, 6:35pm

Paladin kalmadı mı oyunda rehber hazırlayan çok az kişi nerdesiniz arkadaşlar:)
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

54

Friday, May 9th 2014, 9:10pm

Paladin kalmadı mı oyunda rehber hazırlayan çok az kişi nerdesiniz arkadaşlar:)

HOCAM AZ OLAN KIYMETLİ OLUYOR :D DEĞERİNİ BİLSİNLER REHBERİN :P
<<<<<<<

55

Thursday, May 15th 2014, 5:57pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

böylesine özen ve emekle hazırlanmış hiç bir rehbere benzemeyen bir rehber görmedim şimdiye kadar valla paladin oynayasım geldi okuyunca inşallah birinci olursun :)

56

Thursday, May 15th 2014, 10:14pm

böylesine özen ve emekle hazırlanmış hiç bir rehbere benzemeyen bir rehber görmedim şimdiye kadar valla paladin oynayasım geldi okuyunca inşallah birinci olursun :)

DOSTUM GÜZEL YORUMUN VE TEMENNİN İÇİN ÇOK TEŞKKÜR EDERİM HAKEDEN KAZANSIN :) DEDİĞİM GİBİ AMAÇ YARDIM BU AMACA ULAŞTIYSA NE MUTLU BANA.
<<<<<<<

57

Tuesday, May 20th 2014, 7:41am

turansoyu14

Beginner

• Send private message

ellerine koluna sağlık hayatımda ilk kez bi forumda yorum yapıcam oda senin emeğin için helal olsun :) ++++

58

Tuesday, May 20th 2014, 8:04am

ellerine koluna sağlık hayatımda ilk kez bi forumda yorum yapıcam oda senin emeğin için helal olsun :) ++++

EYVALLAH KARDEŞİM DEDİĞİM GİBİ AMACIM YARDIMCI OLMAK ULASABILDIYSEM BU AMACA NE MUTLU BANA BÖYLE GÜZEL YORUMLAR GELDIKCE MUTLU OLUYORUM :) IYI OYUNLAR KEYİFLİ FORUMLAR...
<<<<<<<

59

Thursday, May 22nd 2014, 2:01pm

60

Monday, May 26th 2014, 9:19am

ARKADAŞLAR GOZUME BIRKAC YAZIM HATASI CARPTI SONUÇLARIN ACIKLANMASININ ARDINDAN ONLARI DUZELTECEGIM.IYI FORUMLAR.
<<<<<<<

This post has been edited 2 times, last edit by "farangon" (May 31st 2014, 6:20pm)