Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Brotherhood geri dönüyor

Uzun süre sonra oyuna geri dönme kararı aldım. Ne kadar p2p serverda kimse kalmadı haberlerini duysam da yinede bu geri dönüş kararımı etkilemeyecek. Sonuç olarak bu birliği 5-6 kişi kurup zamanında nasıl yoktan var ettiysek yine var olacağız. Oyuna benim gibi geri dönmeyi düşünen ya da yeni başlayacak olan herkese kapımız açıktır. (eskilerden birkaç kişi hariç.kendilerini bilirler :) )

Yakın zamanda görüşmek üzere..

You only exist because we allow it

2

F2p varken p2p de sürünmek sacma tıklım tıklım türk var orada 5 6 kisiyle oynamaktansa :D

3

f2p'de istersen milyonlar oynasın, gelip tek yedikten sonra hiçbir anlamı yok. ha benim param çok harcayacak yer bulamıyorum diyenler ayrı tabi.yatırırsın 5000₺ oynarsın f2p'de(yine tek atan çıkar tabi elbet). biz 5-6 kişiyle kalmayız merak etmeyin :)

4

Bende p2p başlamayı düşünüyorum :) Brotherhood birliği ittifaktamı yoksa imparatorluk tarafındamı :) ?

5

imparatorluk tarafındayız kardeşim. bekleriz :)

6

şuan tahminen kaç kişi vardır ve kişi sayısı az 23-50 astrale falan cıkabiliyomuyuz ?

7

5 gün önce ticket attım silinen karakterimi geri getirmek için cevap bekliyorum hala. Yani anlayacağın abonelik aldım fakat henüz tam olarak oyun içindeki popülasyona bakamadım. Başka birliklere giden oyuncular şu an Brotherhood'a geri dönmüş durumdalar ve eski üyelerin hepsini telefonla arayıp geri döndüğümün bilgisini veriyorum ki onlarında çoğu tekrar oyuna başlayacaklardır. Yılın bu zamanları oyuncu sayısının en az olduğu zamanlar ancak bir kaç aya kadar tekrar eski popülasyonu hatta belki de fazlasını yakalayacaktır. Bizimde amacımız şu an popülasyon düşükken herkesten önce kendimizi geliştirip, server kalabalıklaştığı zaman parmakla gösterilen birlik olmak :)

Özetle şu an için pek fazla online oyuncu bekleme. Ama artacağından da şüphen olmasın.