You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, May 3rd 2017, 5:48pm

Eskiler Toplanıyor !

Herkese selam ,

Eskilerden kalan sanırım çok az sayıda insan var. Yeniden başlamayı düşünen yada eskilerden yeni başlayan arkadaşlar var ise buradan toplanalım diyoruz... Amaç eski ortamı tekrardan kurmak eğlenmek yoksa eminim eskisi gibi bir mücadele kalmamıştır :) Yoksa nerde kaldı Them , Rush , PeacePower , vs ... :D

This post has been edited 1 times, last edit by "babursah" (May 3rd 2017, 6:09pm)

2

Wednesday, May 3rd 2017, 6:13pm

Zephyr-

Trainee

• Send private message

P2P 'de bizde başladık toplanmaya ,bekleriz :)

You only exist because we allow it

3

Friday, May 5th 2017, 11:11am

Eskilerden pek bir şey kalmadı zira hatırlayanlardan yaşayan yok artık.Demek istiyorum eskiler için ama eğer isterseniz sizleri Küllerinden yeniden doğan Mellon'a davet etmek istiyorum.

4

Saturday, May 20th 2017, 11:52am

Eskilerden Maiar Selam olsun dostlara :)

5

Monday, May 22nd 2017, 6:23pm

Arkadaşlar ben bu oyunu ilk zamanlar oynamıştım o zamanlar max lvl 45 falandı yanlış hatırlamıyorsam. karabüyücü oynuyordum sonra can çekmeği falan kaldırdılar nerflediler sınıfı severek oynadığım sınıfı bırakmıştım bu yüzden oyunuda haliyle şimdi oyunda yeni sınıflar var sınıfın gücü bakımından fark var mı? mesela bizim zamanımızda paganlar aşırı güçlüydü hiç bir yetenek kullanmadan adam petle kesiyordu yani ^^ yine böyle overrated sınıf var mı? galiba yarın yeni sever gelecek orda yeniden başlamayı düşünüyorum bu oyuna hangi sınıfları tavsiye edersiniz.

6

Tuesday, May 23rd 2017, 3:55pm

rokkoo525

Trainee

• Send private message

Eskilerden fazla kimse kalmadı kalsa bile artık boynuz kulağı geçti :thumbup:

7

Friday, May 26th 2017, 8:47am

Euphrates

Beginner

• Send private message

Bizim ekip nerde ? :D
~ MrRaznoV ~

8

Sunday, June 25th 2017, 9:32pm

ah ah o eski günler themler rushlar bitmek bilmeyen mücadele vardı oyunda hayatımın en güzel oyunu en güzel dönemleriydi varmı oynayan başlayan kafamda sorular var cevap bulamıyorum bir türlü :D ViolencePagandan sevgiler