You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, May 23rd 2017, 6:56am

Eskiler Nerede Yaw, gelin de Oynayah

Merhaba Arkadaşlar,

Sanırım 2011 di 42 veya 47 lvl patchi vardı o vakitler oynuyorduk. Oyun baya değişmiş halde şu anda. Bugün 3-5 arkadaşımla tekrar deneyeceğiz yeni serverde, oynayacak olursa oyun içi PM Germiyan Klan OTTOMAN. Herkesi bekleriz. Konuşma sistemi kullanılması zorunludur discord vs.

Kolay gele herkese.

2

Tuesday, May 23rd 2017, 1:36pm

Ben başlıcam ama forum çok ölü yeni severda overrated class var mı diye sorduk cevap yok. O zamanlar pagan petiyle çok iyi kesiyordu mesela efsaneydi ben karabüyücü oynuyordum can çekmesini kaldırdılar diye oyunu bırakmıştım.

3

Tuesday, May 23rd 2017, 1:38pm

Taşını , d5 ini , bineklerini , tomarlarını bırakıp yeni servere başlayan çok olucağını sanmıyorum.

4

Tuesday, May 23rd 2017, 1:40pm

Başlayanlarla oynarız sorun yok :)

Raidcall : 12798425

This post has been edited 1 times, last edit by "u_14406315" (May 23rd 2017, 1:55pm)

5

Tuesday, May 23rd 2017, 3:45pm

Taşını , d5 ini , bineklerini , tomarlarını bırakıp yeni servere başlayan çok olucağını sanmıyorum.
Hocam hoş diyorsun da zaten her şeyini yapmış kişileri hedeflemeyen bir gelişme bu. Oyuna parasını yatıran kasan emeğini veren üst noktaya taşıyan adam artık masraf yapmaz yaptığını da bırakıp gitmez ama şöyle bir durum var arkadaşın da dediği gibi eskiler, kopamayanlar gizli gizli video izleyip ah çekip eskiyi yad edip güncel durumu takip edenler de bir hayli fazla(örneğin ben 47 level güncellemesinden sonra ayrılmıştım).Ben aylık alıp taşsız kısımda da oynadım bir ay 3 kişi yasker yanında muhabbet ediyorsun yapacak bir şey yok. Yeni server demek diğer tarafta tutunamayan kasamayan başlamak isteyip millet uçmuş başlanmaz diyenleri eskiden oynayıp hala özleyenleri harekete geçirmek biraz da onlardan para kazanmak için yapılan bir yenilik. yinede ben dahil bir çok kişiyi dur bir bakayım kaybedecek bir şey yok dedirterek tekrar yükletecek tir.