You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, May 23rd 2017, 5:20pm

8.0.1 Yaratma Güncellemesi artık yayında!

Ayrıca, Canavar öldürmelerine üç kat bonus veren ilk Allods Online sunucusu Equilibrium'u da yayınladık. 1 Ağustos'a kadar, seviye atlayarak harika ödüller de kazanabileceğin, sunucunun büyük maratonuna katılman için seni davet ediyoruz. Ödüller: 8. seviye Rünler, Fırın bineği ve birçok kıymetli eşya!*

Efsanevi meleke, eşsiz kabiliyetler ve pasif bonuslar veren yeni bir ekipman türü Kadim Nesne ile değiştirilecektir. Şimdilik tüm oyunculara 3 kadim nesne açılacak ve bunlardan ilki önceki mini sezonda efsanevi bonusları açmak için gerekli olan harika kalitede en az iki eşya toplayan herkese otomatik olarak verilecektir.

Kadim Nesne oluşturma ve yükseltme için malzemeler baskın maceralarından edinilebilirken ekipmanların geri kalanı, hem de hepsi Astral adalarda bulunabilmekte. Ayrıca artık bir adadaki dört elebaşını da öldürmek ilave bir ödül kazandırıyor. Yani artık sona kadar savaşmak terk etmekten her zaman daha iyi bir seçim!
Yeni hikaye bölümü seni Aoidoların yaşam tarzı ile tanıştıracak ve büyük Olimpiyatların Sarnaut versiyonu olan büyük Dionik Oyunlarına katılmana şans tanıyacak. "Tapınak" baskını zaman ve mekanda seyahat ederek geçmiş epik savaşlarına katılmanı sağlayacak!

Tüm bunların yanı sıra Kan İmtihanı için yeni arenalar yayınladık, kişisel adalarındaki Labirentlerin derece hesaplama prensibini değiştirdik ve arkadaşlarına rastgele savaşlara katılman için bir seçenek ekledik!

İyi oyunlar!

2

Tuesday, May 23rd 2017, 5:42pm

ironist

Trainee

Occupation: Professional Procrastinator

• Send private message

Patch notlarına nereden ulaşabilirim?
Rave

3

Tuesday, May 23rd 2017, 7:32pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Patch notlarına nereden ulaşabilirim?

Merhaba,

Patch notları henüz yayınlanmadı malesef.
.

Rate this thread