You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, January 15th 2017, 8:45pm

Server Ne Durumda? Son durum!!!

Oyunu bırakalı 6-7 ay oldu.Geri dönmeyi düşünüyorum.
İttifak tarafındaki türk oyuncu ve genel oyuncu sayısı ne durumda?

2

Monday, January 16th 2017, 6:39am

İttifak tarafında Türk birliği yok. İmparatorluk tarafında Brotherhood adında günde 20 den fazla online sayısı olan bir Türk birliğimiz var. Yeniden başlaman halinde birliğe bekleriz.

3

Monday, January 16th 2017, 6:46am

İttifak tarafında pek Türk oyuncu kalmadı. İmparatorluk tarafında Anka'nın eski oyuncularının da olduğu Türk birliğimiz var. Online sayımız yüksek. Oyunun oyuncu sayısı da her geçen gün artıyor.

4

Tuesday, January 17th 2017, 9:17am

hımm yakın bi zamanda başlamayı düşünüyordum bu iyi oldu amma anlaşılan imparatorlukta devam etmek gerecek
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

5

Wednesday, January 18th 2017, 7:21pm

Birazcık Smuggler Paradise a hareket vericek şeyler gelse oyuncu dolucakta oyun yok malesef. o kadar istekte ricada bulunduk hiç bi şekilde değerlendirilmedi. goblinbolu bile zar zor oynayabiliyorduk . Allods Online i bitirmek üzereler aşırı derecede nakit arzusu yüzünden .

6

Thursday, January 19th 2017, 8:02am

p2p ye ne yazıkki oyuncu çok kısıtlı oluyor hep öyle oldu 2 yıl oldu hala aynı demekki ama az olun öz olsun lafı bazen p2p yi anlatıyor sanki f2p de bakıyorumda şu an gold ile alınabilecek çok şey her şey var evet pahalılar ama sonuçta gold ile bir çok şeyi alabiliyor sun. f2p den p2p ye gelcek olan varsada belkide bundan gelmiyordur.ama adam 13 taşlıları görünce bir ürperti düşüyor adamın içine ozaman p2p diyosun
Melony /
Melonty

7

Sunday, April 2nd 2017, 2:13pm

Hala oynayanlar var mı ?

Merhaba ben daha önceden f2p serverında oynamıştım ama 12 13 taşları görünce korktum açıkcası. Onun için eğer hala oynayanlar var ise p2p serverda başlamayı ve arkadaşlarımıda başlatmayı düşünüyorum. Oynayanlar varsa yazabilir mi bu postun altına ?

8

Thursday, April 6th 2017, 7:21am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba ben daha önceden f2p serverında oynamıştım ama 12 13 taşları görünce korktum açıkcası. Onun için eğer hala oynayanlar var ise p2p serverda başlamayı ve arkadaşlarımıda başlatmayı düşünüyorum. Oynayanlar varsa yazabilir mi bu postun altına ?
Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Lütfen forum içerisinde arama yapmadan konu açmayınız.
.

9

Thursday, April 6th 2017, 6:35pm

p2p serverde bir allahın kulu kalmadı ne türk ne yabancı

10

Friday, April 7th 2017, 2:21pm

P2P

P2P server para yatırıp oynamaya değer mi yoksa hiç mi oyuncu kalmadı

11

Friday, April 7th 2017, 7:19pm

Oyuncu var hayla. Bence her zaman deger baslamaya . Ben pek takmiyorum oyuncu sayisini. Bir world of warcraft gibi oyuncu bekleme derim. Ama sevdinmi oyunu oynuosun oyuncu sayisini takmadan . Zaten kendiliginden gerisi gelio.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

12

Saturday, April 8th 2017, 10:38am

serverde tek allahın kulu kalmamış oyuncu var hala diyor ya asdsafa

13

Saturday, April 8th 2017, 1:21pm

gerçek bu oyuncu sayısı 2 elin parmakları kadar her iki tarafın toplamı
Melony /
Melonty

14

Saturday, April 8th 2017, 6:11pm

Gunluk 2 taraf toplami gunluk oyuncu sayisi 20 - 60 arasi degisiyorki buda yaz oncesi sezon icin cok guzel bir rakam. Yazinda herzaman oldugu gibi yeni oyuncular baslayacak ve eski oyuncular geri donucek 150 - 200 online a cikariz.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

15

Monday, April 17th 2017, 9:14am

arkadaşlar çok eski allods oyuncuyum tekrar baslicam sizimle oynamak istiyorum imp tarafında bir türk varsa telefonunu mesaj olarak atabilirmi ??

16

Friday, April 21st 2017, 9:17pm

P2P İttifak Tarafı.

Öncelikle Kolay Gelsin Herkese. Ben Daha Önce P2P'de Ve New Frointer'da Oynamış Bir Oyuncuyum. P2P'ye Birdaha Başlamak İstiyorum. İstediğim Şey İttifak Tarafı. Oyuncu Sayısı Ne Durumda ? Benim Oynadığım Zamanlar Neredeyse Hiç Oyuncu Yoktu. Şimdi Nasıl ? Ayrıca İttifakta Bir Türk Birliği Var mı ?

17

Friday, April 21st 2017, 10:45pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Öncelikle Kolay Gelsin Herkese. Ben Daha Önce P2P'de Ve New Frointer'da Oynamış Bir Oyuncuyum. P2P'ye Birdaha Başlamak İstiyorum. İstediğim Şey İttifak Tarafı. Oyuncu Sayısı Ne Durumda ? Benim Oynadığım Zamanlar Neredeyse Hiç Oyuncu Yoktu. Şimdi Nasıl ? Ayrıca İttifakta Bir Türk Birliği Var mı ?
Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Lütfen forum içerisinde arama yapmadan konu açmayınız.
.

18

Wednesday, June 14th 2017, 2:29pm

Son durum!!!

F2p de artık sıktı oyun okadar güzel olmasına rağmen oynarken zevk alamiyorum. Baska oyun ariyorum hicbiri ilgimi cekmiyo. P2p de baslamayi düşünüyorum oyuncu sayisi ne durumda ve turk birligi varmi.

19

Thursday, June 15th 2017, 10:22pm

ironist

Trainee

Occupation: Professional Procrastinator

• Send private message

P2P'dekilerin çoğu oyuncu sayısından dolayı yeni açılan F2P server'a gitti.
Rave

20

Monday, June 19th 2017, 5:03pm

Eğlenceli mi eskisi gibi, değer mi abone olmaya?

Rate this thread