You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 15th 2017, 2:45pm

Criminalss vs Legends(ISA) 12v12 dominyon savaşı iyi seyirler.

https://youtu.be/wqAv-ulmw3U keyifli seyirler ;)
Saygılarımızla,
Allods Yönetim Ekibi

2

Monday, June 26th 2017, 7:30pm

:love: ?( X( :?:
KİNGOFTHEGAME

BRAZZERS (reen)

KINGOFREEN (reen)
DOLUNAY

3

Monday, June 26th 2017, 7:39pm

sen buna 12v12 demişsin ama bu 12v8 :)

4

Monday, June 26th 2017, 8:29pm

sen buna 12v12 demişsin ama bu 12v8 :)

O savaşta bulunmamama rağmen 12v12 yapıldığını fakat savaş sonunda çıkanlar olduğu için (Ladibard gibi) videoda öyle göründüğünü ben bile söyleyebilirim. İsminde Sysaint geçtiğini varsayarsak o savaşta olmana rağmen (DPS Meter'da karşı takımda Sysaint'e benzer bir isim gördüğüme eminim.) buna nasıl dikkat edemedin, hayret. Kaldı ki video çeken arkadaş savunma tarafında olduğuna göre etkiyi karşı taraf koymuş, hazırlanmak, fazla veya az kişiyle saldırmak onların elinde sonuçta.

Tebrikler.

Sanity
on the floor, I'm just a zombie.

5

Monday, June 26th 2017, 8:56pm

evet etkıyı koyan yabancı bı memur arkadas hata yaparak bır TURK bırlıgıne koymus ben basta olmak uzere bayagı bı oyuncuda savasa gırmemıstır ayıp olmasın dıye gıren arkadaslardan da bazıları base de beklemıstır hatamızı oyle telafı edelım dıye ama malesef bunu cıkara cevırıp vıdeo cekmenız pek yakısık olmamıs kısısel sorunlarınıza bırlıktekı herkezı alet etmeyınız...
KİNGOFTHEGAME

BRAZZERS (reen)

KINGOFREEN (reen)
DOLUNAY

6

Monday, June 26th 2017, 9:29pm

Kişisel sorunlardan bahsedilmesine rağmen videonun başındaki konuşmaların ekran görüntülerinde Criminalss oyuncularının geneline yönelik hakaret var. Yine aynı şekilde o kadar hakaretin ve tehdidin ardından etkinin Criminalss'a koyulması da ilginç. Eksik sayı veya AFK adam olmasına gelince bayrak etrafında savaş yaparken nokta %60'a kadar savunulmuş savaş sonunda da gayet DPS yapan adam kazanamayınca savaştan çıkmış. Objektif bir bakış açısıyla videoyu izledim iki birlikle de herhangi bir muhabbetim yok ama videonun başında hakaret eden kişiyi önceden tanıdığım, tavırlarına tanık olduğum için videonun çekilip YouTube'a atılmasındaki uygunsuz noktayı göremedim. O kadar hakaret kime edilse böyle bir sonuç o kişi tarafından her türlü yayınlanırdı diye düşünüyorum.
Sanity

7

Monday, June 26th 2017, 9:39pm

anlatmak ıstedıgım VIDEONUN BASINDAKI KISIYLE SORUNU VARSA onu cagırır gıpata atar 1V1 CEKER VIDEO koyar FORUMA

Forum kuralları gereği, büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına gelmektedir. Lütfen mesajınızı düzenle seçeneğinden düzenleyiniz.
KİNGOFTHEGAME

BRAZZERS (reen)

KINGOFREEN (reen)
DOLUNAY

This post has been edited 3 times, last edit by "DontKiss" (Jun 26th 2017, 9:49pm)

8

Monday, June 26th 2017, 10:16pm

Konuya yaptığım son yorum, uzadıkça uzayacak çünkü. Ben videonun düzenlenmiş halini de paylaşılma amacını da haklı buluyorum. Eşit şartlarda yapılmış bir savaş (karşı da 13 taşlı kişiler de gördüm ne kadar eşit tartışılır) ve kazanılmış. Savaşta olan kişilerin 12v8 demesi tuhafıma gitti ve yorum yapma gereği duydum. Kişisel sorun meselesine gelince videonun isminde birden fazla kişinin ismi var ve yapılan hakaret de birliğin geneline yapılan bi hakaret. Üstelik ekran görüntülerinden birinde nerede mal varsa Criminalss'a geçmiş şeklinde yapılan bi genelleme var, birliğin tamamıyla aynı anda tartışıldığını düşünmüyorum yani yapılan genelleme karşılıklı sadece seviye farkı var. Her neyse hakaretlerin yakışık almadığını söylemek yerine videonun koyulmasının yakışık almadığını söylemeniz tuhaf onu dile getiriyorum. Sonuçta birliği keseceğini söylemiş ve birlikte cevap veriyor haliyle.
İyi forumlar, tekrar tebrikler.
Sanity

9

Monday, June 26th 2017, 10:36pm

burda öncelikle birlik adına söylenilmiş bişey yok sadece kişiye özel söyledım konuyu farklı yerlere çekıpte neyı ıspatlamaya çalıstın anlamadım burda alt tarafı oyun oynuyoruz o kesilir bu keser ne yaptıgınızı nerde oldugunuzu unutmayın herkes buraya zevk almaya bıseyler yapıp eğlenmeye çalsııyor crımalss bırlıgındekı arkadasların dedıklerıne hıtaben benım söyledıklerım az bıle sayılır neyse tartısmaya gerek yok herkese ıyı oyunlar

10

Monday, June 26th 2017, 11:09pm

Konuyu farklı yönlere çekip bir şey ispatlamaya mı çalıştım? Paylaşılmış bir video var ortada orada sunulan 'ispatlara' ve ispat olmasına rağmen bir şeyler ispatlamaya çalışanlara göre konuştum. Özellikle birlik adına söylenmiş bir şey yok ama az önce yazdığım ekran görüntüsüne yönelik alıntıda birliğin adı geçiyor. Oynanan alt tarafı oyun olmasına rağmen hakaret edilmesi, zevk alınmaya çalışılmasına rağmen 'oyun yasak size' diye tehdit edilmesi bayağı güzel. Her zaman sevmişimdir yaptıklarıyla söyledikleri tutarlı olan insanları. Dediğim gibi bir şey ispatlamaya çalışmak yerine ortaya sunulan şeyler doğrultusunda konuşuyorum. Vxiper'den beridir aynı mantıkla hareket ettiğin için yapılan paylaşıma veya paylaşımda geçen konuşmalara pek de şaşırdığım söylenemez açıkçası. Her şey bariz ortada değilmiş gibi zevk almak ve oyun oynamak ile cümle kuruyor olman güzel hamle.
Sanity

11

Monday, June 26th 2017, 11:18pm

ortalığı karıstırman ve yersiz cumlerınle yeteri kadar uzun konusmussun hiç bırının bı anlamı yok ne yazıkki

12

Monday, June 26th 2017, 11:26pm

Kapasiten bulunmadığı için uzun cümleleri anlamaman normal zaten. Yıllardır da ortalığı karıştırman ve milleti çekemeyip durmadan yüksek taşlı karakter satın alman ve hala arenalarda 3 4 taşlı adamları kesip "ben güçlüyüm!" havasında olman üzücü...

13

Tuesday, June 27th 2017, 12:40am

:) Videoyu editleyen benim insanların canını sıkmamak ve videoyu monotonlaştırmamak için sadece bana atılan birkaç yazıyı ss alıp koydum yazıların devamını görseniz gerçekten hak verirdiniz savaştan önce bir dünya kışkırtma dolu şöyle yenicez böyle olucak artık böyle bundan sonra şöyle gibi mesajlar aldıktan sonra savaşa 12 kişi katılıp savaş sonu 8 e düştünüz. Keşke bu sadece savaş için kalsaydı ama savaş sonrasında yaklaşık 6 oyuncunuz birlikten ayrıldı klasik ağlamalar dünyadan atar yapmaya başlamalar racon vari sözler ile :D ilginç yorumlar falan filan işte olayı açıklamama gerek bile yok zaten herkes neyin ne olduğunu biliyor ve tahmin ediyordur o yüzden bana yazılanları görseniz az kalır gibisinden bir cümle çok saçma olmuş. Savaş öncesi birliğinizin liderinin ve yancısının etmediği laf kalmıyor ki biz bir kaç hafta öncesinde 6v6 dominyonda savaşı terkediyoruz türk birliği kardeş birliği ayağına sonra savaşa katılıp yenilip savaştan çıkıyorsunuz ardındanda biz savaşmadık şöyle eksiktik böyle eksiktik şu yoktu bu yoktu gibisinden efsane bahaneler ile geri geliyorsunuz. şimdi eksiklerden bahsedicek olursak savaşa 13-12-12-11 taşlı adamlarla katılıp hala bahane sunuyorsunuz. ateş olmayan yerden duman çıkmaz olayın nasıl olduğunu bilip bu işe hem birliğini karıştırıyorsun sonrada buralarda bu bir oyun şöyle kesiliriz böyle keseriz ama sonuçta kardeşiz ^^ dimi çok tatlı cümleler. kingofthegame'nin dediği gibi :) kişisel sorunları birliğe yansıtmak iyi değildir ve yapılmamalıdır fakat birliğinizdeki malum arkadaş bundan anlamayıp ilginç yollara başvurmuştur. diğer üyeler ile bir problemimiz yoktur bu savaş sizi taşsızda keserim alana ölüyorsunuz ezik sürüsü dominyondan nasıl kaçtınız diyen ardından kişisel olayları birliğe yansıtan halleyse ve dünyalar tatlısı ergen kardeşimiz apexe hediyemizdir.
Saygılarımızla,
Allods Yönetim Ekibi

14

Tuesday, June 27th 2017, 1:47am

Criminalss tarafında, karakteri rakip takımdaki herhangi bir karaktere denk sayılabilecek bir tek Bluekinq'i görüyorum. Buna rağmen savunma gibi dezavantajlı bir konumda tek bir kontrol noktası bile vermeden kazanmayı başarmışlar. LEGENDS(ISA) ise kendilerine yönelik hiçbir saldırgan ifade bulunmayan bir konuya yazdıkları yorumlarla, hem oyunculuk hem de görgü bakımından Criminalss'in gerisinde olduğunu herkese açıkça göstermiş oldu. Tebrikler Criminalss.

15

Tuesday, June 27th 2017, 11:42am

rokkoo525

Trainee

• Send private message

Bu savaş 12 vs 8 kişiden ibaret^^ tabikide bu bir savunma değil sonucta kazanan Criminalss. Daha önce sölediğim gibi elinize sağlık ama siz sanırım bunun için nobel ödülü gibi bişey bekliyosunuz. Bizler yaşca olgun insanlarız çocuk çolukla uğraşıcak vaktimiz yok uzun zamandır kimse sesini çıkarmadı çocuklar eğlensin dedik. Ama lütfen artık ..... çıkarmayın. Kişisellikten çıkmaya başladı konu akıllı uslu oyununuzu oynayın ;)

16

Tuesday, June 27th 2017, 12:36pm

Yaş olarak büyük olabilirsiniz ama "olgunluk" konusunda sanırım hayal felan görüyorsunuz. Yıllardır insanları ezmeye çalışarak, kendi çıkarlarınız için kullanarak yaşamaya çalışmanız sanıyorum pek "olgunca" bir davranış değil, değil mi ? Tehditleriniz de siz ve oyunculuğunuz kadar "boş".

17

Tuesday, June 27th 2017, 12:52pm

rokkoo525

Trainee

• Send private message

Biz kimi kullanmışız :D Kimi kullandıysam varsa eger öle bişey iyi yapmısım, kim beni kullandıysada helali hoş olsun :D Kim ne anlatıyo size ne saçmalıyosun sen :D tankken parmak atmayı öğrettiğimiz insanlar kalkmış burda bıdıbıdı yapıyo derdiniz ne :D Çıkın gezin dolaşın hava alın hayat güzel insanlar güzel :D biraz oksijen alın radyasyon iyi bişey değil yan etkileri hep bunlar.

18

Tuesday, June 27th 2017, 1:34pm

Sayın Bicirik Öğretmeni PanikPrenses bu uslup ile öğrenci yetiştirmeye devam edin. Dillere destan bir oyuncu olarak hic tank oynamadan parmak atmayi öğrettiğiniz için, oynadığınız sınıfın hakkini her zaman verdiğiniz için bütün tankların ve oyuncu camiasının size müteşekkir olması gerekir.

This post has been edited 1 times, last edit by "Jeova" (Jun 27th 2017, 1:44pm)

19

Tuesday, June 27th 2017, 1:50pm

rokkoo525

Trainee

• Send private message

ben sınıfımda öğretmenim burdaki **** kadar ergenlere hala öğrenemedikleri şeyleri ben öğreticek değilim ;)

Mesajınızdaki uygun olmayan kelime düzenlenmiştir.

Discotech

This post has been edited 2 times, last edit by "Discotech" (Jun 27th 2017, 2:31pm)

20

Tuesday, June 27th 2017, 2:03pm

Öncelikle "*******". Sınıfımda öğretmenim diyip fikir ayrılığı yaşadığın kişiyi "ergen" olarak yargılayan biri olgunluktan bahsetmesin burada. Ayrıca "ergen" kelimesinin sanırım ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz çünkü aklınızca hakaret olarak kullanmışsınız. Ülkenin geleceği çocuklarımız için lütfen biraz oyuna harcayacağınız vakti dil bilgisi kurallarina ve kelime anlamlarına harcayınız.
"Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır."
Mustafa Kemal ATATÜRK

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Jun 27th 2017, 2:32pm)