You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, July 12th 2017, 11:57pm

Talent ile ilgili

Arkadaşlar her sezonda olduğu gibi bu sezonda da talent sıkıntısı var herkeste paladin sınıflarında sistemsel olarak ayar bir türlü istenilen düzeyde yapılamadığı için bence çok kurcalıyorlar bu seferde talent ağaçı baştan aşağıya değişti uygun bir link bulamıyorum resim ekleyincede sitem ediyorsunuz link bulursanız bana oyundan yada buradan ulaşın talentleri vereyim iyi oyunlar
Şu tarz bir site var rusların kullandığı buradan yardım alarak belki birşeyler yapılabilir. Altyapı 8.0 a ait ama gidişatı 8.1 e göre yapılması mümkün.
http://pts.allodswiki.ru/calc/

2

Wednesday, August 2nd 2017, 7:32pm

aslında talent hazır ağacıda hazır ama çok sitem ediliyor yaw iyilik yap maraz bul sözü gibi bir pm de yok şu olmamış bu sende neden fazla çözemiyorum ki ben iş görsün diye emek vererek hazırladım yaranamadım.