You are not logged in.

1

Friday, June 16th 2017, 12:14pm

Beyaz Kaleye Dön görevi

Beyaz Kaleye Dön görevinde eliza risinadan dönebileceğimi söylüyor ama eliza risinada her hangi bi etkileşim yok ne yapmalıyım ?(

2

Monday, August 21st 2017, 9:46am

Beyaz Kaleye Dön Görevi Hata

Merhaba,
Danedeki bir görevde meydana gelen hatadan dolayı tekrar Daneye geri dönemiyorum. Hiçbir şekilde ışınlanma portalında gözüken bir kısım yok.Oto hareket de işe yaramıyor onu da belirteyim.

Olayı baştan anlatayım.65 lwle geldiğimde posta kutusuna gelen görevle Elisina Risinanın (Dünya Gözünün altındaki NPC) yanına gittim. Onun verdiği görevle gelen eşya sonucu Dane Beyaz kaleye ışınlandım. Oradaki bir kısım görevleri yaptım. İşgal halindeydi moblar saldırıyor avcıları koruyoruz vb . Daha sonra İplikçi gibi bir ismi olan boduru kurtardıktan sonra ismini tam hatırlayamadığım ''Eve Dönüş'' ya da ''Eve Dönen Uzun Yol'' gibi bir görevle gemiye binmem istendi. Fakat gemiye doğru yürüdüğümde ara sahne girdi ve mimar denilen moblardan büyük bir tanesi gemiye saldırdı ve gemi patladı. Kendimi de arafta buldum. Mürü verip dirildim tekrar Beyaz Kaledeydim ve gemi ortada gözüküyordu fakat geminin oraya gittiğimde gemiye zıplamam için çıkan (Z tuşuna basılıyor...) şey çıkmadı ve haritada hiçbir npc veya mob da yoktu haritada boş boş dolaştım. Ne yapacağımı bilemedim. Herhangi bir oto hareket söz konusu değil zaten Beyaz Kalede onu baştan söyleyeyim. O sırada Eve Dönen Uzun Yol görevi tamamlanmıştı açıklamasında gemiye bin dön yazmasına rağmen oluşan sıkıntıdan dolayı gemiye binemediğim için gezgin taşını çalıştırarak Nezebgrada gittim ve Eve Giden Uzun Yol görevini Elisina Risinaya teslim ettim.

Şimdi 65 lwlim ve Daneye geri dönmenin hiçbir yolunu bulamıyorum Beyaz Kaleye Geri Dön görevim mevcut ve açıklamasında Daneye gitmem iblis avcılarına yardım etmem isteniyor. Elisina Risinaya git diye bir açıklama da mevcut fakat ona gidince Daneyle ilgili bir seçenek yok. Ayrıca bu Dane görevlerinin başında çıkmış olan Dünya Gözündeki iblis avcısı ork karakter de ortada yok. Sonuç olarak 65 lwlde sıkıştım kaldım tahminimce gemiye binince ordan görevler vb alınacaktı. Bir de Beyaz Kaleye Dön görevini silip tekrar alayım diye düşündüysem de o seçeneğine basılmıyor. Git seçeneği de aynı şekilde çalışmıyor.

Şimdi şu Daneye nasıl gideceğim görevleri devam ettireceğim yardımlarınızı bekliyorum.

Nick : Nurvastamtus
Server: New Frontier
Not: Desteğe sorgu yolladım fakat bu sorunu yaşayıp çözenler varsa diye forumda konuyu açıyorum.
Bilgisi olan kimse yok galiba.

3

Wednesday, August 23rd 2017, 10:18am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar,

Konuyla ilgili durumu yetkili departmana bildirdim. Gerekli inceleme yapılıp gönderdiğiniz ticket üzerinden geri dönüş yapılacaktır.

Saygılar..
.

4

Wednesday, August 23rd 2017, 11:36am

Merhabalar,

Konuyla ilgili durumu yetkili departmana bildirdim. Gerekli inceleme yapılıp gönderdiğiniz ticket üzerinden geri dönüş yapılacaktır.

Saygılar..

Teşekkürler
Ayın 20sinde attığım tickete hala cevap gelmedi.
Sorunum hala hallolmadı bu kadar zor bir şey mi. Oyunu baştan yapın demiyorum. Daneye gitmemi sağlayan görevi tekrar verin. Destek ekibinizin adı varmış sadece 5 gün oldu tek bir gelişme bile olmadı.

5

Saturday, August 26th 2017, 9:37pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Teşekkürler
Ayın 20sinde attığım tickete hala cevap gelmedi.
Sorunum hala hallolmadı bu kadar zor bir şey mi. Oyunu baştan yapın demiyorum. Daneye gitmemi sağlayan görevi tekrar verin. Destek ekibinizin adı varmış sadece 5 gün oldu tek bir gelişme bile olmadı.
Merhaba,

Hafta sonları maalesef hizmet veremiyoruz konunuzu yetkili departmana zaten ilettim inceleme yapılana kadar sabırla beklemeniz gerekiyor.lütfen cevap gelene kadar yeni ticket oluşturmayın.

Not: Mesajlarınız birleştirilmiştir. Lütfen alt alta mesaj atmayınız, "düzenle" seçeneğinden mesajınızı düzenleyebilirsiniz.
.

6

Saturday, September 9th 2017, 10:51am

bu görev bendede yok nasıl yapabildinmi
yada yapabilen biri cevap verebilirmi

7

Saturday, September 9th 2017, 7:19pm

Rate this thread