You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, August 23rd 2017, 12:35am

Saksağanım bitkileri toplamıyor

İyi geceler.
Sticky isimli karakterimin reeni ile günlük kuradan öz değiştirici kazandım. Bu öz değiştirici sayesinde Tapınak şovalyesi olan karakterimi sihirbaza çevirdim. Eski mesleğim demircilik iken unutma iksiri ile unutup simyacılık mesleğini öğrendim. Özel kabiliyetlerimde Mineral ansiklopedisi ve Saksağanımın olmasına rağmen bitkileri otomatik olarak toplayamamaktayım. Demircilik mesleğindeyken demircilikle ilgili materyalleri otomatik olarak toplayabiliyordum. Not: adalardan düşen ganimetleri saksağanım otomatik olarak toplamaktadır.
Bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Saygılarımla...

2

Wednesday, August 23rd 2017, 10:13am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar,

Bu konuda forum üzerinden yardımcı olamıyorum ' Destek ' sistemine ticket atarak hatayı bildirin.
.

3

Wednesday, August 23rd 2017, 6:15pm

Dün gece destek kısmına da yazdım bu konu ile alakalı yazdıklarımın aynısını.

4

Tuesday, October 23rd 2018, 5:46am

bugün aynı sorunu farklı şekilde yaşadım.

ilk mesleğim simyacılık. saksağanım ve ansiklopedim var ve bitkileri sorunsuz topluyorum. ikinci mesleği demircilik olarak seçtim fakat demircilik eşyalarını toplamıyordu saksağanım. aynı ansiklopediden 1 tane daha okudum ve şu an hem madenleri hem bitkileri topluyor.

zaten mineral ansiklopedisinin üzerinde de bu notu gördüm. "eğer bir toplama işlemini yapıyorsa ansiklopedi diğe rişlemi öğretir" gibi bir şeydi.