Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Lisad

Profi

• »Lisad« ist der Autor dieses Themas

Beruf: Magic tricks

• Nachricht senden

Hesap ve Eşya Ticareti Politikasında Hatırlatma

Sevgili oyuncularımız,

Hatırlatmak isteriz ki, gerçek para karşılığı hesap veya eşya alım ve satımı oyun koşul ve şartlarımıza aykırıdır, oyuna kayıt sırasında ve oyuna her girişinizde kabul ettiğiniz gibi.

Sohbet içerisinde hesap veya eşya satımına dahil reklamlar paylaşmak keza forum veya herhangi bir diğer platformda paylaşmak kesinlikle yasaktır. Ancak, premium parasını oyun içerisinde altın karşılığında ticaret yapılmasına izin verilir.

Lütfen unutmayın, hesap veya eşya satıcı ve alıcılarını ve eğer varsa bu işlere aracılık edenlerin hesaplarını yasaklayacağız.

Biz bu hesapları ve durumları çok kapsamlı bir şekilde araştırıp her bir olayı ayrı ayrı ele alıyoruz.Dolayısıyla, eğer hesabınız eşya,altın veya hesap satışından dolayı yasaklandıysa veya eğer siz birilerinin eşya,altın veya hesap alım satımı yaptığını farkederseniz lütfen destek ekibimizle iletişime geçiniz ve bize olayı detaylı şekilde anlatarak, eğer varsa ekran resimlerini de ilave ederek kanıtlayınız.

İlginiz için teşekkürler,
Allods Takımınız
Regards,
Allods Online Administration

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »user_15926364« (wcf.global.shortTimeFormatLocalized)

2

Selcuk

Anfänger

Beruf: Balıkesir

• Nachricht senden

sunucular neden çevrim dışı gözüküyor sorun nedir bilgilendirirmisiniz

3

sayın admin benim hesabım yanlış anlamadan dolayı yasaklandı rahatsızlığımdan dolayı arkadaşım ilgileniyordu karakterimle satılma sözkonusu değildi ben defalarca anlatmak istedim ama derdimi anlatamadım hesabın bana ait olduğuna dair banka krişstal alımbilgilerimi vs gönderdim ama anlamadılarbeni yardımınız olurmu ....