You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, October 9th 2017, 4:23am

Vahiy Adasi Lvl 45 7 Parça Görevi

MERHABALAR;
LVL 75 BÜYÜCÜ CHAR'IM VAR BÜTÜN GÖREVLERİ YAPTIM FAKAT KONUDA BELLİRTTİĞİM GÖREVİ YAPAMIYORUM BUNU BİTİREMEDİĞİM İÇİNDE KARANLIK ADA HARİTASINADA HİÇ GİTMEDİĞİMİ FARKETTİM FORUMDA ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLA GÖREVLERİ SIRASIYLA YAPMADIGIM DAN KAYNAKLI FAKAT ÇÖZÜMÜ NEDİR ??? BU KONUDA YARDIMINIZI BEKLİYORUM.

GÖREVİN TANIMI: ''DUMANLI TOPRAKLARDA BİRYERLERDE SAKLI OLAN ZAK'IN KRISTAL ZIRHININ PARÇALARINI BUL'' diyor. ben 7 parçanın 2 sini bulmusum fakat gerisi gelmemiş.

2

Monday, October 9th 2017, 11:33am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar,

Atladığın dünya gizemi görevlerini bulmak zorundasın görevler birbiriyle bağlantılıdır bu görev biraz karışık başka çaresi maalesef yok.
Saygılarımla..
.

3

Saturday, October 14th 2017, 7:20am

Merhabalar,

Atladığın dünya gizemi görevlerini bulmak zorundasın görevler birbiriyle bağlantılıdır bu görev biraz karışık başka çaresi maalesef yok.
Saygılarımla..
Anladım teşekkürler.