You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, October 30th 2017, 4:35pm

Selamın Aleyküm

Abilerim kardeşlerim, Allods a 4 yıl aradan sonra tekrar başlamayı düşünüyorum, oyunda Türkler olarak popülasyonumuz ne durumda bilgi verebilecek olan var mı, birde bana yardımcı olabilecek bir klan arıyorum. Teşekkürler

2

Monday, October 30th 2017, 6:18pm

Aleyküm Selam

Oyunda 2 adet oynaması ücretsiz sunucu vardır. New Frontier ve Equilibrium

New Frontier : Eski server olup oyuncu sayısı fazla olan serverdir. İttifak tarafında türkler daha fazla ve türk birlikleri var. Bu serverde fazla para yatıran çok oyuncu olduğu için yetişmekte zorlanabilirsin.

Equilibrium : Yeni açılan server olup oyuncu sayısı az olan serverdir. İmparatorluk tarafında türkler daha fazla ve türk birliği vardır.

3

Monday, October 30th 2017, 6:27pm

eyvallah sağolasın oyunu indirip oynamaya başladığımda Equilibrium serverinde oynamak istiyorum eğer sende orada isen bana yardımcı olabilirmisin oyun içi sorularımı cevaplamak konusunda

4

Tuesday, October 31st 2017, 11:52am

Equilibrium serverinde imparatorluk tarafında oynuyorum. Oyun için ismim Dory mesaj atarsan yardımcı olurum