You are not logged in.

1

Tuesday, October 31st 2017, 5:27pm

Geçişlerin açılma ihtimali

Herkese merhaba,

Equilibrium serverında ittifak tarafında oyunu oynamaktayım. Serverdaki dengesizlik üzerine gerekli yerlere ticket hazırladım. Türkçe ve ingilizce olarak gönderdim ve çok hızlı bir şekilde geri dönüş aldım. Bu durumun gerçekleşme ihtimalini tek bir bireyin isteği üzerinden değil, forumda açılacak konu ve bu konuya verilecek destekle gerçekleşebileceğini kesin olmamakla birlikte belirttiler.

İttifak ve imparatorluk tarafında bu geçişlerin açılmasını ve daha dengeli bir oyunun olması serverin geleceği için tartışılmaz bir gerçektir.
İttifak tarafında ortalama 60 oyuncu var ise, imparatorluk tarafında bu sayı 10 dur. Serverin geleceği için destek olmak isteyen arkadaşların hem ticket atarak hemde bu konuya cevap yazarak bu ihtimali yükseltmesini rica ederim.

İyi forumlar...

Koroshimu :love:

2

Tuesday, October 31st 2017, 5:56pm

Equilibrium serverının canlı tutulması için gerekli bir uygulama olacağını düşünüyorum.
Tek bir tarafa yığılma olması oyun devamlılığını düşürüyor. Bir çok kişi de bu nedenle oyuna devam etmiyor belki.
İmparatorluk ve ittifak tarafındaki oyuncu sayısının dengelenmesi , oyuncu geçişinin yapılması oyunu daha hareketli hale getirebilir.
Umarım bu uygulama gerçekleştirilebilir.

Binelli

3

Tuesday, October 31st 2017, 6:34pm

Equilibrium serverinde İmparatorluk tarafında oynamaktayım. İttifak ile İmparatorluk arasında ciddi bir eşitsizlik mevcut. Dominyonda ittifaktan 4 birlik katılmasına rağmen İmparatorluktan sadece 1 birlik katılıyor.
Bu nedenle başlayan oyuncuların bazıları 75. seviye olmadan oyunu bırakıyor. Geçişlerin açılması serveri kesinlikle çok daha zevkli bir hale getirir ve oyuncular geri döner.

Dory

4

Saturday, November 4th 2017, 10:25am

İmparatorluk tarafında oynamaktayım.İttifak tarafındaki 4 birlikle dominyonda savaşmak için 6 kişiyi zor toplarken karşı tarafdaki bazı birliklerin 2 parti çıkarması gerçekten üzücü bir durum.Oyundaki oyuncu yoğunluğunun ittifakda olması oyunda zevk bırakmamakla beraber gerek ittifak gerek imparatorluk tarafında oyun bırakmalara sebebiyet vermektedir.Serverın oynanabilir ve zevk alınabilir bir hal alması için taraf geçişlerinin belirli bir süreliğine de olsada açılması elzemdir.

Judger

5

Saturday, November 4th 2017, 1:45pm

Abınelik server bu yüzden çöktü, oyun ve oyuncunun motivasyonu için geçişlerin açılması lazım . Geçmişte de geçişlerin açıldığını gördük, bu uygulama tekrarlanırsa oyun içi denge yerine gelir ve oyuncunun oyuna devamı sağlanır

6

Saturday, November 4th 2017, 2:16pm

Teneison

Beginner

Occupation: Academician

• Send private message

İmparatorluk tarafında oynuyorum ve evet oyuncu sayısı çok az. En azından dengeyi biraz olsun sağlamak adına geçişlerin açılması fevkalade olur İmparatorluk tarafı açısından.

7

Saturday, November 4th 2017, 7:34pm

Geçişlerin açılma ihtimali

Send a ticket to the support team. Write your requests in explicitly. If the required application is appropriate, it will be helped. The support team is working very well.

This post has been edited 1 times, last edit by "Nefertiity" (Nov 5th 2017, 10:49am)

8

Sunday, November 5th 2017, 4:02pm

imparatorlukda oynuyorum equliburim sunucusundayım . geçişlerin açılması tarafındayım çünkü ittifak imparatorluğa göre baskın durumda. azınlık topluluk olarak fazladan xp vermeniz çok bir etki etmiyor geçişleri açmanız her iki taraftada yararlı olabilir

Polarıs

9

Sunday, November 5th 2017, 4:14pm

• Send private message

h.o. buda nazar boncuğu olsun
Google translate ile mod seçilmiş biri ne kadar bu konuların üstüne gidebilir yada açtığım başlığı savunabiliriz şüpheliyim. Close dille belirteyim ümidim sıfır, bende oyuna bırakanlar kervanına katılıyorum. Kalın sağlıcakla

Merhaba...
Biz Moderatörlerin amacı, Forum üzerinden belirtilerin sorunlara ve görüşlere yol açmaktır.İmparatorluk ve İttifak arasındaki geçişleri açmak gibi bir yetkimiz yok.Dilek ve Görüşlerinizi ticket yoluyla desteğe iletebilirsiniz.

Konu Kilit.

This post has been edited 1 times, last edit by "IIFuRYII" (Nov 5th 2017, 4:19pm)