You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Monday, November 20th 2017, 4:05pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Öncelikle hesabının ID'sini öğrenmen gerek çünkü senden ID isteyebilirler , burdanöğrenebilirsin.Ardından bu linkten(Hesap Taşıma )destek ekibine sorgu yollaman gerek. Sana sorulan sorulara gerekli cevapları verirsen sana yardımcı olabilirler.

22

Monday, November 20th 2017, 5:21pm

Abonelik Sunucusu olarak büyük ihtimalle fiyat sabit kalacaktır , bunun hakkında herhangi bir değişiklik olursa sizleri haberdar ederiz.
bugünkü kurla aylık 45 TL ediyor. Yurt dışındaki oyuncuların ödediğiyle bizimki aynı olmuyor. Her ay 45 tl vermek bizim ülkede lükse kaçan bir iş. Sorunu gündeme getirirseniz seviniriz.

23

Monday, November 20th 2017, 5:24pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Kur artışı maalesef sadece abonelik sunucusuyla alakalı değil . New Frontier'da da aynı şekilde bir artış var kristal konusunda.Teşekkürler haberdar edeceğiz.

24

Wednesday, November 22nd 2017, 8:28am

Aslinda bu tarz abarti isteklerden ziyade tek yapilmasi gereken kurlara TL nin eklenmesi ve döviz degissede nasil Euro , Dolar sabit kaliyosa belirlenen TL miktarininda sabit kalmasi. Bu Turkiye bolgesine taninmasi gereken en dogal haklardan biri. Fakat ne yazikki hala bu bolgede oynayan oyuncular Euro veya Dolar kuruyla odeme yapmak zorundalar. Yetkili ekibin oyunu dahada oynanilabilir kilinmasi acisindan bu konuya el atacaklarini dusunuyorum.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

25

Wednesday, November 22nd 2017, 1:12pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Birçok oyuncu bu durumdan şikayetçi fakat bu konuda elimizden bir şey gelmiyor. :( Bununla ilgili bir çalışma var mı , olacak mı bizim de pek bir bilgimiz yok maalesef fakat herhangi bir şekilde durum gündeme taşınırsa sizleri haberdar edeceğiz. Teşekkürler

26

Wednesday, November 22nd 2017, 1:19pm

• Send private message

yabancı oyuncularla güç farkı bariz şekilde ortada kur bize göre çok pahalı birde herkese d5 olma şansı verirseniz iyi olur

Tüm oyunculara d5 Şansı verilmesi bugün'e kadar oynamış ve oynamakta olan düzey 5 oyunculara haksızlık olur ne yazık ki.
^_^

27

Thursday, November 23rd 2017, 12:10pm

konuyla alakası yok ama oyunda 7 ay gibi bir süre yokdum ve birkaç gün önce geldim oyuncu sayısında ciddi bir azalma mı var ?

28

Thursday, November 23rd 2017, 12:15pm

• Send private message

konuyla alakası yok ama oyunda 7 ay gibi bir süre yokdum ve birkaç gün önce geldim oyuncu sayısında ciddi bir azalma mı var ?
Patch yaklaşıyor, Bir çok oyuncu'nun geri geleceğini düşünüyoruz.Şuan 8.0.2'nin sonlarındayız,Oyun biraz durgun ama eksilme yok. ^^