You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, November 18th 2017, 12:05am

Güncel Değil

*

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

This post has been edited 29 times, last edit by "KenanReyiz" (Jan 15th 2020, 9:30pm)

2

Saturday, November 18th 2017, 12:18am

Herkese merhaba arkadaşlar

Ben p2p sunucusu ilk açıldığında oyuna giriş yapıp son seviyeye kadar lvl gelişimimi tamamlamıştım ve artık astrale çıkma zamanıdır diyerek f2p deki gibi alışık olduğumuz bir kalabalık hayaliyle dünya gözüne geldim ve tam bir şok içine girdim kimseler yoktu tamamen bomboştu bi kaç gün daha takıldıktan sonra oyunu bıraktım ve forumlardan takibe başladım oyuncu sayılarını türk birliği olup olmadığı devamlı forum üzerinden izliyordum

Ve bir gün türk birliğinin kurulduğunu forum üzerinden okudum ve oyuncu sayısı olarak 15 kişi civarında olduğunu okuyunca düşündümki herkes kalabalıklaşsın girerim diye düşünürse nasıl kalabalık olacak dedim kendi kendime ver üyeliğimi tekrardan aktive edip başladım gece 1 de Arslan a oyun içinden yazzdım ve beni birliğe aldı ve 5 gündür oyundayım 5 günlük birlikteki gözlemlerime bakınca kardeşlik ve yardımlaşma çok iyi durumda birisi birşey sorduğunda yada yardım istediğinde anında ilgileniliyor rc üzerinden muhabbetler ayrı bir güzellik katıyor oyuna yukarda kenan kardeşiminde belirttiği gibi oyuncu sayımız aynı anda aktif 10 ile 15 kişi arasında değişebiliyor

OYUN BOŞ DİYE GELMEYEN 30 KİŞİNİN MSJINI GÖRMÜŞÜMDÜRKİ MSJ YAZMAYANLAR AYRI SİZDE GELİN 15 KİŞİ 45 KİŞİ OLSUN

ben burdayım ve sizleride beklerim gece 12den sonra yönetici arkadaşlara ulaşamazsanız ben elimden gelen yardımı yapmaya hazırım cümlenize iyi oyunlar dilerim

This post has been edited 1 times, last edit by "Arkona1" (Nov 22nd 2017, 6:49pm)

3

Saturday, November 18th 2017, 11:14am

• Send private message

İmparatorluğun Türk Birliği Anadolu'ya biz de başarılar dileriz.Türklerin Bir araya gelmesi için iyi bir sebep,P2P için Hayırlı olsun...

JustPronax
Allods Online Ekibi

4

Saturday, November 18th 2017, 4:20pm

Serverın genel oyuncu sayısı ne kadar ? Ve kurmuş olduğunuz Anadolu Türk birliğinin oyuncu sayısı ?

5

Saturday, November 18th 2017, 4:56pm

Serverın genel oyuncu sayısı ne kadar ? Ve kurmuş olduğunuz Anadolu Türk birliğinin oyuncu sayısı ?
Serverda suan ortalama 50 60 kisi gun ici online oluyor. Kurdugumuz birlikteki karakter sayisi suan 15 e ulasti.Aksamlari 10 kisi aktif oluyor. Aramiza katilmak istersen yardimci olmaktan mutluluk duyariz.

This post has been edited 2 times, last edit by "KenanReyiz" (Nov 23rd 2017, 1:57pm)

6

Sunday, November 19th 2017, 8:24pm

Birliğimiz bu servera hayırlı olsun...
Kenan kardeşim ile buralara daha server boşken kasılarak mırın kırın etmeden sabrederek geldik
aynı özeni birliği büyütmemiz için tüm katılımcılarımız da gösteriyor .
Şu an çok güzel bir aile olduk ortamımız çok saygılı daha büyüyüp güçleniceğimize inanıyorum
Oyun içinde her türlü aktiviteyi canlandırıp oyuncu sayısını arttıracağız eski guildlerimizden örnek verebiliriz =) (TURAN - TDD)
katılan her arkadası güzel bir ortam bekliyor gibi...

Gelin beraber güçlenelim 8) 8) - RavoIta

This post has been edited 3 times, last edit by "SARACOGLU28" (Nov 22nd 2017, 8:07am)

7

Sunday, November 19th 2017, 9:29pm

merhaba

Eğlenceli güzel günler sizlerle daha da güzel olacak hayırlı olsun.

Saygılar.

8

Sunday, November 19th 2017, 9:57pm

Hayırlı olsun

Eskilerden kimse varmı turan birliğinden kenan ?

9

Monday, November 20th 2017, 7:15am

Eskilerden kimse varmı turan birliğinden kenan ?
Sadece Emir (ravolta - transandence) ve ben variz abi. Onun disinda diger arkadaslar yeni.

10

Monday, November 20th 2017, 7:58am

eski P2P hesaplarımız duruyor mu hala? bir ara kapanmıştı P2P serveri diye biliyordum.

11

Monday, November 20th 2017, 8:45am

eski P2P hesaplarımız duruyor mu hala? bir ara kapanmıştı P2P serveri diye biliyordum.
Evet hala kullanilabilir durumdalar. Eger hesabina giris sirasinda sıkıntı cekersen yeni moderator ekibine mesaj atmani oneririm . Seve seve yardimci olurlar. Oyuna girebilirsende bize ulasmayi unutma ;)

12

Wednesday, November 22nd 2017, 7:59am

Merhaba arkadaşlar,

f2p de çok kısa bir süre oynadıktan sonra, forumdan p2p yi araştırdım. P2p nin F2pye göre çok daha adil ve bu sebeple eğlenceli de olduğunu gördüğüm için p2p ye geçtim. Forumdan ittifak ve imparatorluk tarafına da baktım. Gördüm ki imparatorluk tarafında çok tutkulu, ilgili ve iyi kenetlenmiş bir ekip var.Böylece imparatorluk tarafında oynamaya karar verdim. Girdiğimden bu yana herkes bana çok yardımcı oldu. F2p dede çok kısa bir süre oynadığımdan oyun hakkında çok az bilgim vardı. Gerek binek gerek görevler vs vs herkes çok yardımcı oldu. Aynı zamanda birlikte çok hızlı bir şekilde oyuncu sayısını arttırdı ve arttırmaya devam ediyor.

P2P de oynamayı düşünüyorsanız ANADOLU'NUN KAPILARI SİZE HER ZAMAN AÇIK.

13

Wednesday, November 22nd 2017, 6:44pm

Bu oyuna yeni başlayan veya eskiden oynayıp sonradan bir bakmak isteyen arkadaşlar oyunun geçmiş zamanlarında olan para sıkıntısından veya grafik olarak bir ön yargı oluşuyor.Para sıkıntısı yok çünkü sadece çok az bir miktar aylık ödeme ile herşeyin eşit olduğu sadece emekle kasıldığı bir ortama gireceksiniz.Ben şuan bu düşüncede olanlara gelip 4-5 gün ayırmalarını ve oyun ilerledikçe oyunun güzelliğini görmelerini bu atmosferi tatmalarını ve bizimle beraber türkleri sevmeyen diğer birliklere karşı yanımızda yürümelerini öneriyorum.Zaten oyunda şuan kaderin tebessümü var 4 güne 65 en kötü bu yazıyı geç görüp gelen arkadaşlar olsa bile merak etmeyin oyunda görev sonucu toplanabilen kader puanları var onlarla bazı sıkıcı yaratık kesme görevlerini direk bitirebiliyorsunuz ve en kötü ihtimal 6 güne 75 olursunuz.Ayrıca yeni başlayan oyuncularımıza birlikçe sıkılmadan ilerlemeleri için her türlü yardımı yapıyoruz(binek,para vs... ).oyunu hiç bilmiyorum karışık geldi internet'ten baktım diyorsunuzda gelin bizimle öğrenin bizimle eğlenin birliğimizde her türlü yaşta üyemiz mevcut ve birliğimizin en önemli özelliği sohbetimizden tadın sadece bu sohbetten tatmak için bekliyoruz.Oyun içi bana'da ulaşabilirsiniz veya konu başlığından birlik lideri veya görevlilerinin nicklerinin yazılı olduğu kısımdan bakıp onlarada yazabilirsiniz hertürlü sorularınızı yanıtlarız. Nickim:Akbaba

This post has been edited 2 times, last edit by "IIFuRYII" (Nov 22nd 2017, 8:46pm)

14

Wednesday, November 22nd 2017, 10:49pm

Mokoko

Beginner

Occupation: Öğrenci

• Send private message

Oyuna başladığımda şüphelerim vardı şüphelerim oyuncu sayısı felan değildi şüphelerim oyuncu varmıydı? bunun farkı aşırı derecede fazla ben girdiğimde oyuncudan çok arkadaş edindim ve temelinden başladığım oyunu oynuyorum aramızda görmek istediğimiz insanları diğer arkadaşlardan ayırmayacağımızın temennisinide verebilirim buradaki herkese teşekkür ediyorum iyi forumlar.

15

Thursday, November 23rd 2017, 11:03am

Arkadaşlar bu birliğe geldiğim ilk zamanlar çok fazla bilgim yoktu ama cidden arkadaşların bütün bilgisinden faydalanıp güzel bir şeyler başarmak bizleri mutlu etti.. Ve para harcamadan emeğimizin karşılığını almak paha biçilmez .. Buyrun hepinizi bekliyoruz

16

Thursday, November 23rd 2017, 3:55pm

Umarım klasik olay olmaz. Türkler ne zaman bir birlikte çoğalsa genelde egoist olaylardan dağılırlar kavga ederler, yine öyle olur ama yine de sizlere şans diliyorum.

17

Thursday, November 23rd 2017, 4:55pm

Umarım klasik olay olmaz. Türkler ne zaman bir birlikte çoğalsa genelde egoist olaylardan dağılırlar kavga ederler, yine öyle olur ama yine de sizlere şans diliyorum.
Guzel dileklerin icin tesekkurler ama herzaman iyimser olmakta fayda var. Suan cok candan bir aileyiz. Ailemizinde kolay kolay bozulacagini sanmam :)

18

Friday, November 24th 2017, 7:52am

Daha yeni bir birligiz fakat cok kisa surede yuksek oyuncu sayisina ulastik. Birlikte bulundugum sure boyunca arkadaslar hicbirseyimi eksik etmediler. Son seviyeye ulastiktan sonra bile yanliz kalmadim. Sunucumuzdada rekabetimiz hic eksik olmadi. Burayi karalayan bir onyargi var. Oyuncu sayisi az. Artik boyle bir eksiklik kalmadi . Hatta rekabet eksik olmuyor :) Sizde bize katilin ve savasimiza dahil olun ..

19

Monday, November 27th 2017, 8:50pm

20

Tuesday, November 28th 2017, 3:02pm

Oyuna bu server da başlamak istiyorum ama serverın oyuncu sayısından endişeliyim başlamaya değecek bir popülasyonu var mı ?