You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, November 22nd 2017, 7:07pm

u_17186546

Beginner

• "u_17186546" started this thread

Occupation: Unemploymed student

• Send private message

Oyun hakkında

Bu oyunu 3-4 yıl önce keşfettim ve çok beğendim birçok da sınif oynadim. My.com almadan önce oyunun sistemi çok harikaydi özellikle Büyücünün sistemi mahvolmuş durumda ancak gerçek anlamda hasari artmiş durumda. Ama eski görüntüsünü sisteminin geri gelmesini isterdim eskiden etrafinda döngü vardı ve çok havalı görünüyordu şimdi yok ve mana çabuk bitiyor. Eskiden bir dungeon'da çeyreği giden mana'nın şimdi dungeon'da olmadan çok gidiyor en son girdigimdeydi bu şuan mana'yı göremiyorum bile. Eskiden daha eğlenceliydi ve insan oynarken zevk aliyordu şimdiyse oynamak zorunda hissettigim için oynuyorum yani sasece oynuyorum eglenmeden :(

2

Wednesday, November 22nd 2017, 7:16pm

Dostum sana tavsiyem bu tarz sıkıntıların varsa p2p e geçmeni öneririm . Oyun dengesi çok düzenli ekstra eşitliği bozacak bişi bulunmadığından dolayı huzurlu bir şekilde oyunumuzu oynuyoruz. Aramıza katılmak istersende bana özel mesaj atmayı unutma destek olurum.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

3

Wednesday, November 22nd 2017, 8:53pm

• Send private message

Merhaba... ^_^

Oyun tek başına olmaz şahsi görüşüm, Yanında ki insanlar önemlidir. Bizim de bir ekibimiz var bir arada mutlu olduğumuz, Bu yüzden bazı şeylerden zevk almak için sadece oyunun sana sunduklarını değil, bu oyunu birlikte oynadıklarını görmelisin. Bu benim görüşüm ^_^

İyi oyunlar...

4

Thursday, November 23rd 2017, 10:33am

u_17186546

Beginner

• "u_17186546" started this thread

Occupation: Unemploymed student

• Send private message

^-^ haklisin ve party sisteminin geri dönmesi iyi olmuş ognadigim zamanlarda parali asker alip party kuruyordun ve oyunun zevki kalmiyordu ancak her oyunun kendisine has bir özelliği var ve allods piyasada sevdigim oyunlardan birisi ve kendisine has olan sisteminin ( buyucu classi icin ) bozulmasi gercekten uzucu ama tabi parali asker partyside gercekten igrenc bir durum ve eskisine nazaran eşitlik saglanmis örnek vericek olursak binek almak çok zordu ama şimdi iyi olmuş oyuncular düşünülmüş ^-^

Rate this thread