You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, January 21st 2018, 12:04pm

Allods kapanmaya yüz mü tutmaya başladı ?

Herkese merhaba . umarım mesajım yeteri kadar fazla kişi tarafından görüntülenir . arkadaşlar allods un eski oyuncusu olarak benide hiç bi mmorpg allods kadar sarmadı . Bi yandan başlamayı düşünüyorum . bi yandan oyuncu sayısı ve oyunun yeteri kadar pasif güncel olmayışı beni uzaklaştırıyor . Facebook sayfasına girip baktığımda sayfanın en son eylül ayında bi gönderi paylaştığını gördüm . Ne reklam yapılıyor ne de başka bi girişim var oyunda hiç bi işekilde oyunu yükseltmeye dair bişey yok . Benim gibi başlamayı düşünüpte böyle arada kalan varmı varsa konu altında yorum bırakabilirmi nedenini. şimdiden teşekkürler .

2

Sunday, January 21st 2018, 12:44pm

Merhaba

Herkese merhaba . umarım mesajım yeteri kadar fazla kişi tarafından görüntülenir . arkadaşlar allods un eski oyuncusu olarak benide hiç bi mmorpg allods kadar sarmadı . Bi yandan başlamayı düşünüyorum . bi yandan oyuncu sayısı ve oyunun yeteri kadar pasif güncel olmayışı beni uzaklaştırıyor . Facebook sayfasına girip baktığımda sayfanın en son eylül ayında bi gönderi paylaştığını gördüm . Ne reklam yapılıyor ne de başka bi girişim var oyunda hiç bi işekilde oyunu yükseltmeye dair bişey yok . Benim gibi başlamayı düşünüpte böyle arada kalan varmı varsa konu altında yorum bırakabilirmi nedenini. şimdiden teşekkürler .
Eskiden oynayan oyuncu arkadaşlarımızı görmek bizlere gerçekten mutluluk ve heyecan veriyor. Oyunumuzun bir kaç kez el değiştirmesi ve Oyunumuzda Yönetim Kadrosu değişmiş olduğundan. Yeni Yönetim Kadrosu ve Destek Ekibimiz Oyun Kuralları çerçevesinde yardımlarını ve bilgilendirmelerini yapmaktadırlar.
Oyuncu sayımız her geçen gün artmaktadır. Yeni oyuncularımız Oyunumuza başladığı gibi eski oyuncularımızda tekrar Oyunumuza dönmektedirler. Daha popüler bir Oyun olmasını sağlamak, eskiden yapılan hataların tekrar olmamasını sağlamak da bizlere ve tüm oyundan zevk alan eğlenen arkadaşlarımıza düşmektedir. Eskiden olduğu gibi daha güzel daha eğlenceli olacağından hiç kuşkunuz olmasın.
Tanıtım ve reklam konusu hakkında Oyun Yönetimi ve Destek Ekibimize iletilmiş her konu gerekli mercilere ulaştırılmış ve zaman içinde iletilmeye de devam edilecektir.
Reklam ve Tanıtım Şirket politikasıdır bunların sağlanması için isteklerimiz düşüncelerimiz detayları ile kapsamlı bir şekilde iletilmiş veya hazırlanan raporlar doğrultusunda iletilecektir.
Düzgün, Düzeyli, Saygı ve Sevgi, Dostlukla, Eğlenceli ve Zevkli bir Oyun oynayabilmek bizlerin elindedir. Bizler bunu sağladığımızda Şirket Politikası ile ilgilenen Yönetim Kadrosu gerekli çalışmaları başlatacaklardır.

Saygılarımız ile.
İyi Eğlenceler.

3

Sunday, January 21st 2018, 2:12pm

cevabınız için teşekkürler . Peki şöyle bi sorum olacak . Ben p2p yani smuggler paradise serverinde oyuna başladım ve beraberimde bi çok insanı da başlattım ve p2p gibi serverda birlikte anlık 50 kişi online sayısına ulaştığımız vakitlerde bi çok isteğimizi söylememize rağmen neden hiç dikkate alınmadı oyun yönetimi tarafından . Oyunda smuggler paradise serveri üvey evlat muamelesi görmekte. Oynadıgımız süre zarfı içinde doğru düzgün insanlara eğlence verebilcek hiç bir event hiç bi binek eklenmedi mesela . bu yüzden dolayı da oyuna güven kalmadı . Discotech Yani timur abi de sık sık raidcall ve teamspeak kanalımıza gelip derdimizi dinledi iletmeye calıstı . fakat oyun hiç bi şekilde bunu uygulamaya almadı . ANKA birliğini kurduğumuzda sadece 15 kişi iken birden 100 kişiyi geçen bi sayıya ulaştık . Hala farkediyorumki smuggler paradise serverina hiç bir şekilde event yada kolaylık sağlayabilcek özellikler gelmemiş bulunuyor ne yazıkki

4

Sunday, January 21st 2018, 3:19pm

Tekrar Merhaba

cevabınız için teşekkürler . Peki şöyle bi sorum olacak . Ben p2p yani smuggler paradise serverinde oyuna başladım ve beraberimde bi çok insanı da başlattım ve p2p gibi serverda birlikte anlık 50 kişi online sayısına ulaştığımız vakitlerde bi çok isteğimizi söylememize rağmen neden hiç dikkate alınmadı oyun yönetimi tarafından . Oyunda smuggler paradise serveri üvey evlat muamelesi görmekte. Oynadıgımız süre zarfı içinde doğru düzgün insanlara eğlence verebilcek hiç bir event hiç bi binek eklenmedi mesela . bu yüzden dolayı da oyuna güven kalmadı . Discotech Yani timur abi de sık sık raidcall ve teamspeak kanalımıza gelip derdimizi dinledi iletmeye calıstı . fakat oyun hiç bi şekilde bunu uygulamaya almadı . ANKA birliğini kurduğumuzda sadece 15 kişi iken birden 100 kişiyi geçen bi sayıya ulaştık . Hala farkediyorumki smuggler paradise serverina hiç bir şekilde event yada kolaylık sağlayabilcek özellikler gelmemiş bulunuyor ne yazıkki
İsteklerinizi detaylı bir şekilde dile getirmek için Destek Ekibimize bir sorgu oluşturmanızı rica edeceğim. Yollayacağınız soruda isteklerinizi şikayetlerinizi en detaylı şekilde yazarsanız, bu konuda incelemeler yapılıp, sorunlar hakkında istekler hakkında en kısa zamanda cevaplandırılacağını biliyorum. Bu istekleriniz Yetkili kişilere iletilip uygun görüldüğünde uygulamaya da geçebileceğini biliyorum. Sizler den ricam Oynadığınız Server deki tüm arkadaşlardan bu isteklerinizi sorgu oluşturmak yolu ile iletmen izdir. Bu konuda gelişmeler daha hızlı ve olumlu olacaktır.
Destek Ekibimiz çok iyi çalışmakta ve hemen her konuda yardımlarını yapmakta ilgilenmektedirler.

Saygılarımız ile.
İyi Eğlenceler.

Rate this thread