You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, January 24th 2018, 4:59pm

haki34reis

Trainee

• "haki34reis" started this thread

Occupation: allods online da farmer

• Send private message

Son 2 aydır oyundaki lag sorunu ve oyundan atma sorunu

başlıkta dediğim gibi 2 aydır geceleri lag ve ping sorunu var geçen hafta gündüzleride başlamıştı ama şimdi yine geceleri var şimdi bana söyliceğiniz şeyi biliyorum netin ile alakalıdır hayır değil film dizi izleyebiliyorum diğer bütün oyunlara girip aralıksız oynayabiliyorum ve 1 gram ping olmuyor telekomla bile konuştum netiniz gayet normal gözüküyor dediler eve bile geldiler ve netimde sorun olsa oyunda gündüzleride lag olurdu sadece geceleri değil ticket attım sorunu çözemediler 15 günde bir cevap yazıyolar onuda geçtim dün başlamış olan bir oyuna girememe sorunu baş gösterdi yeni patch gelicek diye mi oluyor bu ping sorunu ? yoksa oyunda böyle sorunlarmı olmaya başladı gerçekten anlamış değilim yıllardır sorunsuz ve mutlu bir şekilde oynayan ben şu 2 aydır çıldırma eşiğine gelmiş bulunmaktayım umarım bu sorun hızlı bir şekilde çözülür ve eski günlerdeki gibi lag olmadan donma kasma sorunu olmadan oynayabilirim tekrardan tekrar söylüyorum netimde bir sıkıntı olsa diğer oyunlara giremem ve film dizi izleyemem 1080 p izliyorum yinede yüklemesini beklemiyorum bile ve netim fiber

2

Wednesday, January 24th 2018, 5:12pm

haki34reis

Trainee

• "haki34reis" started this thread

Occupation: allods online da farmer

• Send private message

bakın şimdide yeni başladı saat 4 den beri oyuna girmeye çalışıyorum oyundan atıyor oyuna girene kadar denicem bunu gerçekten çıldırmanın eşiğindeyim lütfen sizden ricam yardım etmenizdir