You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Saturday, January 27th 2018, 12:10am

adaletsizlik

hâksiz yere atilan banlar boşuna bekliyoruz. modlara yakin çevrenin bani ilk gün acilirken masum ama asla mooseden alisveris yapmayan insanlar beklemek zorunda elbet açılacak banlar ama kim bilir kac güne atilar . oyuna güvenimiz cok ciddi sarsildi.mycom dan alip cezaya maruz kaliyorsak bu oyunun bir ayibi ve en kisa zamanda temizlenmesi gerekir . her gecen gün oyunu bırakmak isteyen dolu insan var.inanin o yasakli sisteden alisveris yapan okadar hesap ban bile yemedi. yani kendi hatalarinin vebalini biz çekiyoruz.

42

Saturday, January 27th 2018, 12:16am

sacmalik

HA BİRDE DİYORSUNUZ YA İNCELENİYOR. İNCELENSE ACİLMAMASİ GEREKENLER ACİLMAZDİ.. KİSADA OYUNDU TAMİR EDEBİLEN 1 TANE ADAM VAR O ADAMİN BOS ZAMANİNİ BEKLEDİMİZİ BİLİYORUZ. BANİ BASKA KİMSE ACAMİYORMUS O ADAM DİSİNDA. YANİ YOK İNCELENİYOR BARİ DEMEYİN BUGUN GÜYA AKSAMA KADAR TAMAMLANACAKTİ KİMLER ACİLDİ 1 KİSİ HARİCİ

43

Saturday, January 27th 2018, 12:29am

• Send private message

Açılmaması gerekip açılan hangi karakter oyunda şu an ? Ayrıca bu şehir efsanesini nereden duydunuz (bir kişinin açabilidiğiyle alakalı)?
Birden fazla ticket atma olayı işlemi uzattı.
Kaderin Tebessümü etkinliğinden karakterlerinizin blokeleri kalktıktan sonra faydalanabilirsiniz.Etkinlik,mağdur olupta blokeleri açılan karakterler için erken geldi.

44

Saturday, January 27th 2018, 12:35am

sacmalik

SEHİR EFSANESİ ÖYLEMİ PEKİ BÜHÜN AKSAMA KADAR Bİ COGU TAMAMLANDİMİ.KADERİN TEBESÜMÜ KİMİN UMRUNDA SİZCE
BUNUN TELAFİSİ KADERİN TEBESÜMÜ OLAMAZ. İLK GUN SAAT 5 E KADAR BANLAR ACİLDİ BUGUN 1 KİSİ ACİLDİ. HAFTA SONU ACİLACAKMİ SENCE. PAZARTESİNİ KALDİGİNİ BEN ZATEN BİLİYORDUM. HA PAZARTESİ BASKA BİR MAZERET OLMASA.

45

Saturday, January 27th 2018, 12:37am

• Send private message

Sadece benim bulunduğum birlikte bile 3 kişinin blokesi kaldırıldı nasıl 1 kişiymiş o . Sadece sabret ve seyret.Burada böyle şeyler yazmanız gerginlikten başka hiçbir şeye yaramaz emin olun

46

Saturday, January 27th 2018, 12:38am

• Send private message

Birden fazla ticket göndermeniz aksamalara neden olur ve sıranız geriye düşer.

47

Saturday, January 27th 2018, 12:40am

sacmalik

neyse bekleyip göreceğiz ama.. bunun telafsizi için biraz daha yönetim calisin kaderin tebessümünü karsilarinda çocuk yok

48

Saturday, January 27th 2018, 12:42am

sacmalik

aksam gelip bizlerden sonra tiket atanlar acildi. emin ol 1 tane tiket atim

49

Saturday, January 27th 2018, 7:29am

3 gündür bekliyorum hala açılacak

50

Saturday, January 27th 2018, 8:10am

hesap bloke

hafta sonu blokeler kaldirilacakmi 3 ündür bekliyoruz bir aciklama yapsin yönetim. bizim oluşturduğumuz tiketler bile sirada ne zaman yanit gelecek

51

Saturday, January 27th 2018, 8:17am

ipler gerilceği kadar gerildi zaten bide diyosunuz kaderin tebessümü etkinliği erken geldi mağdurlar için e kardeşim hesaplar hayla blokeliyken nasıl girelim kaderin tebessümünden faydalanalım ayrıca sürekli farklı yollardan aynı şeyleri söylüyosunuz benmi çözicem o sorunuda bi zahmet siz çözün hesapları blokelerken bloke atmasını biliyosunuzda açmasımı sıkıntı oluyo zaten bloke atmak ayrı bi saçmalık hesap verilerine baksaydınız bu kadar başınız ağrıtmazdık

52

Saturday, January 27th 2018, 8:38am

Haklısın reis ama yapacak bir şey yok 3 sayfa konu çıktı staff gelmedi daha

53

Saturday, January 27th 2018, 8:49am

Birden fazla ticket göndermeniz aksamalara neden olur ve sıranız geriye düşer.
Cumartesi günüde çalışmalar devam edilip Blokeler kaldırılıcakmı ??

54

Saturday, January 27th 2018, 9:26am

hafta sonu açılmaz boşuna beklemeyin

55

Saturday, January 27th 2018, 9:27am

56

Saturday, January 27th 2018, 9:38am

Hepimizin Sonu Böyle Olmadi Mi

Allods oyun sonu
CrazyMagic has attached the following image:
  • banned.PNG

57

Saturday, January 27th 2018, 10:20am

saat kac oldu yanit yok... cumartesi pazar blokeler kaldirilacakmi

58

Saturday, January 27th 2018, 10:38am

haki34reis

Trainee

Occupation: allods online da farmer

• Send private message

yok kardeş cumartesi pazar izin günleri bakmazlar pazartesiye kaldı

59

Saturday, January 27th 2018, 10:41am

Merhaba

saat kac oldu yanit yok... cumartesi pazar blokeler kaldirilacakmi
Cuma günü geç saatlere kadar çalışmalar devam etti. Bu yüzden pazartesi gününe kalması söz konusu.

60

Saturday, January 27th 2018, 10:46am

cuma

onlara illetin her saat her gün oyuncu kayibi