You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

81

Saturday, January 27th 2018, 10:15pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

tebrikler sonunda bi mod adam akıllı açıklama yaptı biraz daha çalışmaları hızlandırsanzı fena olmuycak açıkcası etkinlik var ve biz kaçırıyoruz yani ben açıkcası bu kadar işin uzuyucağını düşünememiştim 1 2 güne halletmenizi bekliyodum yani bloke yapmak yerine direk alan şahısları tespit edip onları banlasanız yada hesap veirlerini kontrol etseydiniz daha mantıklı olurdu hem biz sizin başınızı ağrıtmazdık hemde biz vakit kaybetmezdik açıkcası oyuna soğuttu bu olay beni hesabımın açılmamasıda sinirimi bozmaya başladı yönetime olan güvenimde azalmaya başladı

Dediğin gibi tespit edip sadece gereken kişileri bloke etmek daha mantıklı olabilirdi.Ancak olay şu ki kişi yasaklı siteden almış olduğu kristali farklı karakterlere aktararak ve ticaretini yaparak ortalığı biraz karıştırdı :( Bizlere olan güvenlerinizin sarsıldığının farkındayız ancak içinde bulunduğumuz bu durumda elimizden geldiğince daha sık tedbir almalıyız ki bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilelim. Şu zamana kadar yorumlarınızda saygı çerçevesini aşmadığınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.
Ayrıca üzülerek belirtiyorum ki Yarın pazar olduğu için ekip çalışmaya ara verecek.Diğer tüm işlemler pazartesiden itibaren tekrar devam edecek.

82

Saturday, January 27th 2018, 10:26pm

Pazartesiye kadar açılmazsa karakterim ozan olarak kalacak. Öz değiştiricinin süresi pazartesi bitiyor ve karakterin ozan olarak kalmasını istemiyorum.

83

Sunday, January 28th 2018, 9:20am

bir arkadaşım sayfası 5tl olan banka özetini masumiyetini kanıtlamak adına mecburen 50 sayfa alıp yollamak zorunda kaldı bunun tanzimini zararın karşılamasını KİM sağlayacak? şahsen kristal almayı taşlarımı yukseltmeyı planlıyorken şuan asla öyle bir hata yapmam. çünkü oldu bittiye getirmek sistem politikası olmuş gibi görünüyor. gerçekten işletme olarak son derece başarısız bir politika. birde eger müşterilerinizi madur etmeden bunun önune gecmek istiyosanız kristalleri karaktere bağlı yapın olsun bitsin kişileri madur etmenin üzmenin ne faydası var...

84

Sunday, January 28th 2018, 9:37am

ARKADASLAR DİGER MODLAR HERKESİ ACTİRİKEN BİZİM MODLAR BİRAZ AKTİF OLUN TELEGRAMDAN NEDEN 1 TÜRK 10 YABANCİ BLOKESİ KALKİYOR PAZAR GÜNÜ BU HAYATA RAGMEN NASİL CALİSMİYOLAR. BUNU NASİL TELAFİ EDEBİLİRLER ARTİK . KAC İNSAN CHARİMİ GERİ ALİP KENDİM SİLMEK İCİN BEKLİYORUM DERKEN.

85

Sunday, January 28th 2018, 10:13am

• Send private message

ARKADASLAR DİGER MODLAR HERKESİ ACTİRİKEN BİZİM MODLAR BİRAZ AKTİF OLUN TELEGRAMDAN NEDEN 1 TÜRK 10 YABANCİ BLOKESİ KALKİYOR PAZAR GÜNÜ BU HAYATA RAGMEN NASİL CALİSMİYOLAR. BUNU NASİL TELAFİ EDEBİLİRLER ARTİK . KAC İNSAN CHARİMİ GERİ ALİP KENDİM SİLMEK İCİN BEKLİYORUM DERKEN.

Sanırım Telegramda olmamasına rağmen bir arkadaşı aracılığı ile içeriden bilgi sahibi olmaya çalışılıyor.Teşekkürler fakat işler hiçte öğrendiğiniz gibi değil.1 Türk demişsin fakat zaten sayısı az olan Türklerin koskoca forumda yağan gerek küfür gerek spam mesajlarıyla cebelleştiğini bilmiyorsun. Ayrıca bizler hiçbir zaman kendi arkadaşlarımızın blokelerinin kaldırılması için diğerlerine yalvarmadık ki bu adaletli bir sistem olsun. Ekip olarak zaten elden gelenin en iyisi yapılıyor. Siz ne kadar yanlış bilseniz de.

86

Sunday, January 28th 2018, 10:22am

Arkadaşların saygı çerçevesindeki tepkilerini olağan karşılamak zorundasınız 1000lerce lira para verip illegal bir durumdan ötürü bir yaptırımla karşılaşıyorsunuz dolayısıyla kızgınsınız. Siz buna en iyi çalışmamız diyebiliyormusunuz? ben bir yanlış organizasyon ve teknik yetersizlik görüyorum. sizin bu konuda da bir etkiniz olmayabilir aslında tepkiler ana sağlayıcıyadır ama dialog kurulabilen kişiler sizler olduğunuzdan yanlış yönetim ve etkiler sonucu tepkileri göğüslemek zorunda kalıyorsunuz. ayrıca lütfen kaderin tebessümü maduriyeti giderilmiş arkadaşlara küfür niteliği taşımaktadır mahalle söyleminde sıvamak hatta üstüne tüğ dikmek olayıdır. madur arkadaşların hakkını en sonuna kadar savunacağınızı düşünüyorum saygılarımı sunarım çalışmalarınızı doğru ve hızlı olmasını temenni ederim. oyuncuların son derece rahatsız olduğunu yöneticilere lütfen iletirmisiniz bu sizden ricamdır

87

Sunday, January 28th 2018, 10:22am

Nefertiity

Trainee

• Send private message

bir arkadaşım sayfası 5tl olan banka özetini masumiyetini kanıtlamak adına mecburen 50 sayfa alıp yollamak zorunda kaldı bunun tanzimini zararın karşılamasını KİM sağlayacak? şahsen kristal almayı taşlarımı yukseltmeyı planlıyorken şuan asla öyle bir hata yapmam. çünkü oldu bittiye getirmek sistem politikası olmuş gibi görünüyor. gerçekten işletme olarak son derece başarısız bir politika. birde eger müşterilerinizi madur etmeden bunun önune gecmek istiyosanız kristalleri karaktere bağlı yapın olsun bitsin kişileri madur etmenin üzmenin ne faydası var...

Yapılan blokelerden sonra sizden istenen ticketlarda bizlere herhangi bir ödeme makbuzu vermeniz gerektiği söylenmedi. Üzgünüm ama bu konuda bir şey yapabileceklerini sanmıyorum.

88

Sunday, January 28th 2018, 10:25am

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Arkadaşların saygı çerçevesindeki tepkilerini olağan karşılamak zorundasınız 1000lerce lira para verip illegal bir durumdan ötürü bir yaptırımla karşılaşıyorsunuz dolayısıyla kızgınsınız. Siz buna en iyi çalışmamız diyebiliyormusunuz? ben bir yanlış organizasyon ve teknik yetersizlik görüyorum. sizin bu konuda da bir etkiniz olmayabilir aslında tepkiler ana sağlayıcıyadır ama dialog kurulabilen kişiler sizler olduğunuzdan yanlış yönetim ve etkiler sonucu tepkileri göğüslemek zorunda kalıyorsunuz. ayrıca lütfen kaderin tebessümü maduriyeti giderilmiş arkadaşlara küfür niteliği taşımaktadır mahalle söyleminde sıvamak hatta üstüne tüğ dikmek olayıdır. madur arkadaşların hakkını en sonuna kadar savunacağınızı düşünüyorum saygılarımı sunarım çalışmalarınızı doğru ve hızlı olmasını temenni ederim. oyuncuların son derece rahatsız olduğunu yöneticilere lütfen iletirmisiniz bu sizden ricamdır

Görüşlerin için teşekkürler. Sizi temin ederim ki haklarınızı savunmak için elimden geleni yapacağım. Bu rahatsızlığınızı da ayrıca ileteceğim. Teşekkürler , iyi forumlar.

89

Sunday, January 28th 2018, 10:31am

calismalar bugun devam edecekmi pazartsi mi hala bekliyoruz cok az türk aciliyor neden

90

Sunday, January 28th 2018, 10:34am

Konu kilitlemek çözüm üretmez

Konu kilitlemek çözüm üretmez :cursing: buradan devam edelim

91

Sunday, January 28th 2018, 6:48pm

Random hesap blokesi

diğer konunun kitlenmesi üzerine açma gereği duydum konuyu kitlemenin hiç bi faydası yok ayrıca bu konulara bakarak milletin görüşünüde alıyosunuz bilgi almak isteyen yada aklına bişey takılan ordan soramıyıcka burdan yazın

92

Sunday, January 28th 2018, 7:38pm

haki34reis

Trainee

Occupation: allods online da farmer

• Send private message

eleştiri de yasak olmuş konuyu kitleyerek dediğin gibi hiç bir yere varamazlar saygı çerçevesi içersinde yaptığımız eleştirileri bile kaldıramıyolar

93

Sunday, January 28th 2018, 7:55pm

Selam

Forumu takip ederseniz zaten istekler ve beklentiler ile ilgili olan bir konu mevcut. Konunun kilitlenmesi yazılanlar ile alakalıdır. Umarım daha düzeyli daha olumlu eleştiriler ve istekler ile bizlere de yardımcı olursunuz.

Saygılar.
İyi eğlenceler.