You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, January 26th 2018, 10:19am

Random Hesap Blokesi

5 Yıllık hesabım uzun süredir aktif oynamıyordum 1 aydır girmedim bile bloke edilmiş. Neye göre banlandı hiç bir bilgi yok ?( zaten oyunda az sayıda oyuncu kaldı geriye kalanları banlamaktan ne anlıyorsunuz ? :thumbdown:

This post has been edited 1 times, last edit by "Shelva" (Jan 27th 2018, 9:29am)

2

Friday, January 26th 2018, 10:29am

5 Yıllık hesabım uzun süredir aktif oynamıyordum 1 aydır girmedim bile bloke edilmiş. Neye göre banlandı hiç bir bilgi yok ?( zaten oyunda oyunca kaldı geriye kalanları banlamaktan ne anlıyorsunuz ? :thumbdown:
11 Aydır oynuyorum her zaman nakit çekerim ve premmium olduğum halde bloke ediliyorum :evil: hiç bir illegal aktivitede bulunmadım halde ne için banlanıyorum anlamadım ....

3

Friday, January 26th 2018, 10:59am

+++++

bizim guild komple banlanmış neden banladılar anlamadım

4

Friday, January 26th 2018, 11:00am

hadi bende 5 taş vardıda 10 taşlılarda gitti

5

Friday, January 26th 2018, 11:07am

• Send private message

Arkadaşlar haksız yere bloke edilen çoğu hesabın blokesini zaten kaldırdık bu işlem biraz daha devam edicek.Sizden sabırla beklemenizi rica ediyorum.Ayrıca karakterinizin illegal bir olaya karışmadan bloke edildiğini düşünüyorsanız Destek Ekibimize bir ticket göndermeniz gerekmekte.Ticket göndererek bizlere yardımcı olabilirsiniz , böylece daha hızlı ve kesin bir sonuç elde edilebilir.Destek Ekibimiz

6

Friday, January 26th 2018, 11:22am

• Send private message

Ticket a halen cevap gelmedi ne yapayım daha 10000 tl daha mı harcayayım oyuna karakterin banını kaldırmak için inanılır gibi değil Lemmykilmister.. beni bilen bilir

7

Friday, January 26th 2018, 11:24am

• Send private message

Sizler gibi binlerce ticket atan oyuncu var bu biraz uzun sürebilir.Haksız yere bloke edilen karakterlerden herhangi bir ücret talep edilmiyor zaten.

8

Friday, January 26th 2018, 11:36am

ban toplu atıldı biraz saçma oldu ama tek tek açıyorlar merak etmeyin

9

Friday, January 26th 2018, 11:37am

Arkadaşlar haksız yere bloke edilen çoğu hesabın blokesini zaten kaldırdık bu işlem biraz daha devam edicek.Sizden sabırla beklemenizi rica ediyorum.Ayrıca karakterinizin illegal bir olaya karışmadan bloke edildiğini düşünüyorsanız Destek Ekibimize bir ticket göndermeniz gerekmekte.Ticket göndererek bizlere yardımcı olabilirsiniz , böylece daha hızlı ve kesin bir sonuç elde edilebilir.Destek Ekibimiz
Ticket Atmama rağmen halen cevabımı alamadım yani nekadar sürücek açmanız en geç

10

Friday, January 26th 2018, 11:38am

aynı şekilde bende 2 senedir oynuyorum random ban atılamsı gerçekten büyük bi saçmalık hiç bi şeye bakılmadan ban atılması ayrıca bi konu zaten yani pes doğrusu bişey demiyorum allods team de cidden sıkıntılar var demektir

11

Friday, January 26th 2018, 11:39am

Pitbull ben seni tanıyorum merak etme açarlar

12

Friday, January 26th 2018, 11:41am

• Send private message

Muhtemelen maximum yarın akşama kadar sürebilir.

13

Friday, January 26th 2018, 11:52am

Toplu kristal girişi olanları incelemeye aldılar incelenen hesaplar açılıyor çoğunun açıldı bile

14

Friday, January 26th 2018, 11:52am

Toplu kristal girişi olanları incelemeye aldılar incelenen hesaplar açılıyor çoğunun açıldı bile

15

Friday, January 26th 2018, 12:02pm

yani bari biraz daha seri çalışın yada ne biliyim bi bilgilendirme olsun yapın başka bişey istemiyoruz

16

Friday, January 26th 2018, 12:08pm

• Send private message

Ekip elinden geldiğince hızlı çalışıyor , konuya ilişkin gerekli açıklamarı Buradan okuyabilirsiniz.

17

Friday, January 26th 2018, 12:09pm

haki34reis

Trainee

Occupation: allods online da farmer

• Send private message

toplu kristal mi ? ben sihirli lamba geldi diye 1500 kri çektim hepsi bu daha öncesindede kri çekmişliğim yok yani uzun zamandır almıyordum 1500 kri için mi ben ban yedim ? oyun sürem 18 19 saat bütün hayatım bu oyun sebepsiz yere oynayan insanları banladılar

18

Friday, January 26th 2018, 12:12pm

• Send private message

toplu kristal mi ? ben sihirli lamba geldi diye 1500 kri çektim hepsi bu daha öncesindede kri çekmişliğim yok yani uzun zamandır almıyordum 1500 kri için mi ben ban yedim ? oyun sürem 18 19 saat bütün hayatım bu oyun sebepsiz yere oynayan insanları banladılar

Olay kristalin illegal yollardan elde edilmesiyle alakalı , Allods Online'ın kendi sitesinden ve ödeme yöntemiyle alınan kristalle alakası yok.En yakın zamanda bu işlem sona erecek merak etmeyin.

19

Friday, January 26th 2018, 12:13pm

oyundan çektiysen açılır biraz sabırlı olun

20

Friday, January 26th 2018, 12:17pm

peki birşey sorucam illegal alım yapımlarla alakalı diyosunuz bunu hesapalrı bloke etmedne belirlemenin yollarıda var ordan bakmak yerine nie bloke yi seçtiniz