Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, February 15th 2018, 12:58am

Koleksiyoncu Sürümleri (eski olanlar da alınabilsin)

Merhabalar, her güncelleştirmeyle gelen koleksiyoncu sürümleri benim gibi oyuna ara verip kaçıran oyuncular vardır. Ben yanılmıyorsam özellikle ilk gelen koleksiyon sürümünü kaçırmışım. Satıştan kalkan bu koleksiyon sürümlerini dönem dönem tekrar satışa çıkarmanız veya bir uygulama düşünmeniz mümkün müdür?

2

Thursday, February 15th 2018, 10:21am

Merhaba İnstinct. Bu isteğini yönetici arkadaşlarıma iletebilirim ama gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine dair herhangi bir söz veremem :)

3

Thursday, February 15th 2018, 6:35pm

makbule geçer, gerçekleşmeyecekse de bilgilendirirseniz boşuna ümitlenmeyiz.

4

Thursday, February 15th 2018, 7:48pm

ruslar yaptı burdada olur büyük ihtimalle

5

Monday, February 19th 2018, 11:34am

yanlız yeni koleksiyon sürümünü getirmeden önce eskisi oyun içinde satın alınacak hale getirilmedi bunun farkındasınızdır umarım :thumbdown:

6

Monday, February 19th 2018, 4:09pm

koleksiyoncu sürümünü satın aldığımızda ne zaman kullanıyoruz. güncellemeden sonra mı?
Satın aldım ama herhangi bir mesaj falan gelmedi.

7

Tuesday, February 20th 2018, 10:46am

koleksiyoncu sürümünü satın aldığımızda ne zaman kullanıyoruz. güncellemeden sonra mı?
Satın aldım ama herhangi bir mesaj falan gelmedi.

Paketlerin içeriği güncellemeden sonra kullanılabilir hale gelecek.

8

Wednesday, February 21st 2018, 10:38am

yeni koleksiyoncu sürümünü 2 gün oldu almaya calısıyorum fakat ödeme ekranında takılıp kalıyor ticket attım ilgilenen yok :D