You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, February 19th 2018, 11:51am

9.0 «Uyanış» güncellemesin yayınlanma tarihi!

Önemli
Oyunun yeni sürümü tüm sunucularda bakım sırasında kurulacaktır. Bu işlemden sonra Koleksiyoner Yayımları'nın fiyatları artacaktır. Ön sipariş fiyatıyla almak için acele edin. Bu bağlantıyı takip edin. Bu bakım çalışmaları ile birlikte Allods Online'ın yeni sürümü tüm sunucularımıza yüklenecektir. Daha önce de duyurduğumuz gibi Koleksiyoncu Sürümlerinin fiyatları da yükselecektir. Hâlâ indirimli fiyat ile temin etme şansınız bulunmaktadır - acele etmekte fayda var! Detaylar için bu [bağlantıya][https://allods.my.com/tr/collectors-editions9] tıklayın.

Sunucularımız 21 Şubat Çarşamba günü Saat 11:00 itibariyle bakım çalışmaları nedeniyle bir süreliğine erişime kapalı olacaktır.

Süre
Bakım çalışmalarının ne kadar süreceğine dair maalesef size net bir bilgi verememekteyiz. Ancak haber sayfamız ve forumumuz üzerinden sizi sürekli bilgilendireceğimizi belirtmek isteriz.

Bakım çalışmaları hangi oyuncularımızı etkileyecektir
Bu durum Avrupa sunucularında bulunan tüm oyuncular için geçerlidir.

Allods Ekibiniz

2

Monday, February 19th 2018, 12:25pm

3

Monday, February 19th 2018, 12:54pm

Güncellemedeki yenilikler nedir ?

4

Monday, February 19th 2018, 1:03pm

İyi hoş tarih veriyosunuz güzelde. Sadece burda mı bunu reklam yapıyosunuz ? facebook sayfasında 140 bin takipçi varken acaba orayı neden kullanmıyorsunuz ? Uyanış değilde iyice Uyku moduna geçicek gibi .

5

Monday, February 19th 2018, 5:02pm

büyük ihtimalle yenilikleri oyun açılınca kendimiz göreceğiz sınıflar hakkında belki yarın açıklama yaparlar Ru forumunda inceledim bende

6

Tuesday, February 20th 2018, 8:52am

Bu oyunun moderatörlerini eleştiriyoruz cevap yok ilginçsiniz gerçekten. Sövsek yanıt verirsiniz konuyu kilitler silersiniz hemen

Önemli
Oyunun yeni sürümü tüm sunucularda bakım sırasında kurulacaktır. Bu işlemden sonra Koleksiyoner Yayımları'nın fiyatları artacaktır. Ön sipariş fiyatıyla almak için acele edin. Bu bağlantıyı takip edin. Bu bakım çalışmaları ile birlikte Allods Online'ın yeni sürümü tüm sunucularımıza yüklenecektir. Daha önce de duyurduğumuz gibi Koleksiyoncu Sürümlerinin fiyatları da yükselecektir. Hâlâ indirimli fiyat ile temin etme şansınız bulunmaktadır - acele etmekte fayda var! Detaylar için bu [bağlantıya][https://allods.my.com/tr/collectors-editions9] tıklayın.

Sunucularımız 21 Şubat Çarşamba günü Saat 11:00 itibariyle bakım çalışmaları nedeniyle bir süreliğine erişime kapalı olacaktır.

Süre
Bakım çalışmalarının ne kadar süreceğine dair maalesef size net bir bilgi verememekteyiz. Ancak haber sayfamız ve forumumuz üzerinden sizi sürekli bilgilendireceğimizi belirtmek isteriz.

Bakım çalışmaları hangi oyuncularımızı etkileyecektir
Bu durum Avrupa sunucularında bulunan tüm oyuncular için geçerlidir.

Allods Ekibiniz

7

Tuesday, February 20th 2018, 9:50am

200 bonus kristal yatacaktı da nezaman yatar acaba bilgisi olan :)

8

Tuesday, February 20th 2018, 10:45am

İyi hoş tarih veriyosunuz güzelde. Sadece burda mı bunu reklam yapıyosunuz ? facebook sayfasında 140 bin takipçi varken acaba orayı neden kullanmıyorsunuz ? Uyanış değilde iyice Uyku moduna geçicek gibi .

Güncelleme haberi Facebook sayfamızda da duyuruldu Ömer.

9

Tuesday, February 20th 2018, 11:38am

bitek duyuru değil . oyuncu çekmek için gerekli reklamlar küçük küçük reklamlar felanda olabilir

Güncelleme haberi Facebook sayfamızda da duyuruldu Ömer.

10

Thursday, February 22nd 2018, 12:12pm

merhaba oyuna yeni başlayanlara mavna 6 taş seti 5 taş seti veriliyor tüm mahfazalar mora kadar veriliyor d5 kutusu 7kri ye düşüyor ben çarıma bukadar masraf yaptım ve yeni başlayan birisi benden üstün bu nedir açıklama bekliyorum

11

Wednesday, February 28th 2018, 8:21am

en iyi güncelleme bir öncekiydi yeni geldi ve hiç beğenmedim karakterler çok güçsüzleşmiş raid bosslar çok güçlenmiş 45 lwl bossu keserken önceden tek tardım şimdi ter atıyorum keseyim diye tamam güncelleme güzel birşey yenilik filan ama çok değişiklik olmuş herkes hemen düzen kuramıyor. sektör 1 var ama ilk boss u kessek şükür ediyoruz biz nasıl item yapıcaz? keşke hiç bu kadar değişikliğe gitmeseydiniz..
iyi çalışmalar dilerim.

12

Wednesday, February 28th 2018, 8:44am

Jinn

Intermediate

• Send private message

Bu genel olarak rusların elinde olan bir şey, buradaki yönetimin yeni gelen büyük bir güncellemeyi almaması pek mümkün değil.
^ . ^

13

Wednesday, April 25th 2018, 12:29pm

arkadaşlar daha sezonun başındayız yeşil / mavi kıyafetlerımız var full turkuazmış gibi vuruşlar beklememek lazım derim. adalarda ise 2 3 kere denedım arkadaşlar gidin bi koşeye saklanın taktik bosu degılse akıncılar ıyı dps yapıyor kendi kesebılıyor bossları özellikle psiko tekil hedefte en cok vuran :) bazı adalar gercekten zor ama cok kolay adalar var sadece dps yaptıgınız zorlanıyorsanız cıkın tekrar tıklayın derim. bide tavsiye adalarda statlarınızı metanet + vahşet/ hayatta kalma + kanasusama + konsantrasyon olarak degıstrrsenız ısınıze cok yarar. yanı başta bıraz zorlanırsınız dediğiniz gibi ama item yaptıkça daha da rahatlayacaksınız farkı hissedeceksınız umarım item yaptıkça alıdıgınız keyif artar.

Rate this thread