You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, May 1st 2014, 4:27pm

• "user_1322796" started this thread

• Send private message

Egemenlerin temsilcileri-tavsiyeler

Selamlar... bi kaç gündür araştırdığım bi konuyu sizlerede sormak istedim. novograd bankanın hemen yanında bi bodur ailesi duruyor(Tarafsız Ailesi)
konuştuğunuz zaman nasıl usta olabileceğimizi anlatıyor lakin ben bu durumu hala çözemedim 'O' bastıgınızda en alttada tavsiyeler kısmı var bu ustalıkla alakalı ama nasıl oraya kişi ekleniyor çözen varmı ?

2

Thursday, May 1st 2014, 4:35pm

3

Friday, May 2nd 2014, 10:49am

Bildiğim kadarıyla o sistem şu şekilde çalışıyor.
O tuşuna basıp arkadaşlar penceresini açarsın orada altta tavsiyeler sekmesi vardır.Orada Başka kişileri e-maillerinden oyuna davet edersin o davet ettiğin kişi oyuna kayıt olup kristal yükledikçe sana bonus kristal kazandırır.Ancak Drakdish inde söylediği gibi bu sistem şuan aktif değil.

4

Monday, May 5th 2014, 9:35am

Güzel sistem aslında aktif olsa hoş olur bencede :)

5

Wednesday, May 14th 2014, 12:13pm

egemenlerin temsilcileri

Benim sormak istediğim o sistem şuan tr ye mi aktif değil yoksa serverda mı aktif değil.Çünkü avrupa serverlarında gpotato üzerinden bu sistemle ilgili açıklamalar falan var.Ki eğer sadece tr den gelenlere aktif değilse hala adil olmadığını düşünüyorum durumun.
http://guilds.en.allods.com/page/referral bu linke bakarak neden sadece bize aktif olmadığını düşündüğümü anlayabilirsiniz.
BlacKPunisheR...

6

Thursday, May 15th 2014, 1:03pm

Sistem şu an server genelinde kapalı diye biliyorum ve yanılmıyorsam eski EU döneminin son zamanlarında da kapalıymış. Oyun içerisinde eski EU oyuncularının verdiği yanıtlarda buna yakın kesin doğru olduğunu söylemiyorum fakat sadece TR'ye özgü bir durum söz konusu değil.
Sanity
on the floor, I'm just a zombie.