You are not logged in.

1

Thursday, May 1st 2014, 8:27pm

Nightless

Beginner

• "Nightless" started this thread

• Send private message

Görev bulamıyorum

Görev bul diyorum M den Ve L tuşundan hiç bir bölgeyi göstermiyor.. ne yapmam gerek..

2

Thursday, May 1st 2014, 8:52pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Görev bul diyorum M den Ve L tuşundan hiç bir bölgeyi göstermiyor.. ne yapmam gerek..
Levelini yazarsan yardımcı olabilirim.
.

3

Thursday, May 1st 2014, 8:58pm

Nightless

Beginner

• Send private message

Level 60 ama söyle bir husus var tepa giremiyorum. ölülere girebiliyordum. Dünyanın gizemlerinden Büyük deney Yaratma sanatı Mutlak Sarnautun tanrıları keşfedilmemiş durumda ne yapmam gerek. 5 gündür kafa ağrıtıyorum artık harita harita gezip gri görevleri bile yapıyorum ama netice yok.

4

Thursday, May 1st 2014, 9:13pm

Discotech

Professional

• Send private message

Görev bul dediğin zaman üzerindeki mevcut görevleri bulur, üzerinde görev yoksa görev buldan haritada görev bulamazsın,
Tepa görevi Tekutelde başlar, isyancı sığınağında tepada biter. Görev bulmanın en pıratik yolu haritalardaki Çadır resmi olan kamplar ve karakollarda görev vardır.
Görev bulmanın ikinci pıratik yoluysa ekranın sağ üst tarafındaki haritayı Zoomlayıp Haritalarda gezerken bir gözünde o Zoomda olacak O Zoomladığın haritada dünya gizemleri görevini veren Npc yi Göreceksin, Eğer buda işe yaramazsa.
3 Üncü pıratik yolu ise M ye bastığımızda karşımıza çıkan haritada Orta üsteki görev sayacı ve yapılan görevleri gösteren Sayaçta Mausu üzerine getirdiğimizde yer işlemi yazan yerde dünya gizemleri ve önemli görevlerin eksiklerini orada görebilirsin Her önemli görevin arkasında bir dünya gizemi çıkma olasılığı yüksektir.
Bunun kontrolünü yapmak sana kalıyor.
İyi Forumlar..
.

5

Thursday, May 1st 2014, 9:24pm

Nightless

Beginner

• Send private message

Teşekkürler ilgi ve alakanız için tek tek haritaları dolaşmaya devam görevleri bulana kadar diyorsunuz Igsh askeri alanı full gezdim gri görevleri bile yaptım kuzey köprübaşını gezdim ölü denizi gezdim Zemhabumiyi gezdim yabani adaları gezdim rüya fabrikasını gezdim buz toprakları gezdim gipat gezdim rüzgarlı dağ yamacını gezdim kristal dağ gezdim dediğiniz gibi çadırlarla gezmediğim yerleride gezip dönücem tekrardan dediğiniz şekil çadırlar üzerinden binalar üzerinden geziyorum bütün mapleri gezdikten sonra halolmazsa tekrar aynı konu altındayım.

6

Thursday, May 1st 2014, 10:44pm

Nightless

Beginner

• Send private message

Çok teşekkürler ederim sizin sayenizde tepaya girebilecem ilginiz ve alakanız için teşekkürler.Yardımınız olmasa ben her gün daha fazla kafayı tırlatırdım oyundan soğurdum yardımınızdan ötürü çok teşekkürler..Keşke 5 gün önce yazsaydım Keşkelerle yaşamayı seviyoruz malasef :(

7

Thursday, May 1st 2014, 10:54pm

Discotech

Professional

• Send private message

Çok teşekkürler ederim sizin sayenizde tepaya girebilecem ilginiz ve alakanız için teşekkürler.Yardımınız olmasa ben her gün daha fazla kafayı tırlatırdım oyundan soğurdum yardımınızdan ötürü çok teşekkürler..Keşke 5 gün önce yazsaydım Keşkelerle yaşamayı seviyoruz malasef
Bizler sizlere yardımcı olmak için buradayız.
İyi Forumlar..
.

8

Friday, May 9th 2014, 12:50pm

peliyeke

Beginner

Occupation: tapınak

• Send private message

sen tanıdık birisi gibisin ben seni daha önce gördümmü?

9

Saturday, February 7th 2015, 11:51am

Bende Görev Bulmaıyorum LVl 6 yım