You are not logged in.

41

Saturday, May 10th 2014, 4:13pm

Rehberine çok iyi hazırlamış ve emek harcamışsın.
Bence rehberin iyi olmasında Resimlerin çok büyük bir önemi var.
Rehberi okuduktan sonra büyücü açmaya karar verenler haklılar :D Bu rehberi okuduktan sonra insanın reen büyücü açası geLiyor :D
Eline Emeğine Sağlık. Başarılar...

Teşekkür ederim. Daha önce de dedim. Bundan çok daha görsel bir rehber vardı planda ama kurallar... Yarışma sonuçlanınca o planı da hayata geçiricem.
Righteous in Wrath

42

Tuesday, May 13th 2014, 11:15am

Bugüne kadar gördüğüm en güzel rehber bastan sona okudum

MAGE

43

Tuesday, May 13th 2014, 4:54pm

Bugüne kadar gördüğüm en güzel rehber bastan sona okudum

Teşekkürler. Sonuna kadar okuyan kişiler olması sevindirici.

Ek olarak konuya 5 yıldız veren arkadaş her kimse ona da ayrıca teşekkür ediyorum.
Righteous in Wrath

44

Sunday, May 18th 2014, 8:05am

başarılar

Hocam evvela başarılar ne diyim büyücünün kitabını yazmışsınız .Yazdıklarınızın hepsini birkaç defa okuduktan sonra kafamda şöyle bir düşünce oluştu büyücü pve yönüyle ön plandadır demişsiniz ama en altta savaş bölümünde her sınıfa karşı zafer kazanabilir demişsiniz. Bana yol gösterin hocam büyücü oynamayı düşünüyorum ama pvp lerde ss lerde en üst sıralarda olmak istiyorum hangi sınıfı seçmeliyim

45

Sunday, May 18th 2014, 9:53am

Öyle dedim çünkü teke tekte her sınıfa karşı belli şansı var. Zayıf yanı tüm PvPler değil. Kanlı Vadi ve Vahşi Çiftlik gibi geniş alanlarda iş görür. Ama Ölüm Arenası, Takım Dominyonu gibi dar alanda gerçekleşen kalabalık savaşlarda verimi düşüktür
Righteous in Wrath

46

Thursday, May 29th 2014, 12:02pm

pars6060

Beginner

Occupation: amcam

• Send private message

Hic Üşenmedinmi ?? Okumaktan yoruldum Acmıyom acıcagım varsada açmıyorum

47

Thursday, May 29th 2014, 1:52pm

Hic Üşenmedinmi ?? Okumaktan yoruldum Acmıyom acıcagım varsada açmıyorum

Maalesef, üşenmedim.
Righteous in Wrath

48

Saturday, May 31st 2014, 7:37am

Sanırım rehberin orjinalliği için yeterince ikna edici olamadık. Hepinize teşekkür ederim.
Righteous in Wrath

49

Saturday, May 31st 2014, 1:05pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

Spirit pmb'de dereceye girmeyi en çok hakeden rehber senin ben şöyle bir inceledim.. Kendine özgü ve emek verilerek yapılmış artı büyücülükte ve oyunculukta oldukça tecrüben var ki bunu da rehbere yansıtmışsın. Ne diyebilirim çok üzüldüm derece alamamana :(

50

Saturday, May 31st 2014, 1:35pm

yaw karektr acarken sure verıyo abone suresı dıye yoksa bu surum deneme mı ? acıl cvp

51

Saturday, May 31st 2014, 1:36pm

abonelık sonu ? bu sure bıtınce ne olacak

52

Monday, June 9th 2014, 8:55am

Spirit pmb'de dereceye girmeyi en çok hakeden rehber senin ben şöyle bir inceledim.. Kendine özgü ve emek verilerek yapılmış artı büyücülükte ve oyunculukta oldukça tecrüben var ki bunu da rehbere yansıtmışsın. Ne diyebilirim çok üzüldüm derece alamamana :(

Üzülmene gerek yok. Dereceye giremememin rehberle hiçbir alakası yok. Sürekli PM'ler geliyor senin rehberini kullanıyorum eline sağlık diye. Anlaşılan yarışmayı kazanan rehberler kadar faydalı olmuş. Ve teşekkür ederim.
yaw karektr acarken sure verıyo abone suresı dıye yoksa bu surum deneme mı ? acıl cvp

Aylık ödemeli serverdır o...
Righteous in Wrath

53

Saturday, June 21st 2014, 10:48pm

Öncelikle eline sağlık fakat bi sorum olucak. Sanırım element savaşları patchle değişti artık buz yeirne ateş gücü vermiyor, hala tavsiye ediyor musunuz? Bana çok saçma bi gelişim gibi geldi sonuçta çoğu ateş büyümüzden vazgeçiyoruz

54

Sunday, June 22nd 2014, 5:57pm

Öncelikle eline sağlık fakat bi sorum olucak. Sanırım element savaşları patchle değişti artık buz yeirne ateş gücü vermiyor, hala tavsiye ediyor musunuz? Bana çok saçma bi gelişim gibi geldi sonuçta çoğu ateş büyümüzden vazgeçiyoruz

Demek istediğini tam anlayamadım ama anladığım kadarı ile cevap vereyim. Element Savaşlarında bir değişiklik yok. Buzdan Şimşek, Ateş gücü kazanmanı, Yanan Buz, Şimşek gücü kazanmanı ve Ateş Şimşekler, Buz gücü kazanmanı engeller. Ateş vermeyen Element Savaşını zaten sadece Buz-Şimşek talentlerimizde kullanıyoruz. Ateşi es geçmek puanlarımızı iki element üzerine yoğunlaştırıp DPS'imizin artmasını sağlıyor. Bu yüzden bir kayıp yok.
Righteous in Wrath

55

Sunday, February 1st 2015, 2:41am

Bazı resim linkleri kırık. Yenilerim fakat gerek yok. Zaten yeterince hakkı yendi rehberin. İyi oyunlar.
Righteous in Wrath

56

Wednesday, April 6th 2016, 8:46am

Hocam eline sağlık güzel ve yaralı bir rehber olmuş. Oyuna yeni başladım ama Resimlerdeki yeteneklerin aynısı ve sırası yetenek ağacımda bulamıyorum. sanırım güncellemelerden dolayı değiştirilmiş. Nasıl bir yol izleyeyim PVE oynayacağım Buz-Şimşek ?