You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 2nd 2014, 12:21pm

Discotech

Professional

• "Discotech" started this thread

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Tanışalım Kaynaşalım

Merhaba, Arkadaşlar Gerek oyunda gerekse forumda Güzel ve Eglenceli zaman geçirdiginizden eminim, Bu köşemizde Oyundaki Nickinizi Hangi Tarafta oynadığınızı ve başınızdan oyun içerisinde Geçen eglenceli anları ve resimleri paylaşabilirsiniz.

.

2

Friday, May 2nd 2014, 12:44pm

bir dana ardı ucuyodu özledik onu
<<<<<<<

3

Friday, May 2nd 2014, 12:52pm

Dana gelir ya ayıpsın özelden rc veya ts ver :D
<<<<<<<

4

Friday, May 2nd 2014, 1:20pm

Saar sedat vardı özledik onu be nezebde bankanın orda demirlerin üstüne çıkar çarı akşama kadar afk bırakırdı ;( ;(
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

5

Sunday, May 4th 2014, 12:47pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

ben tropik ada etkinliğini çok özledim yengeç yemi toplardık kelebek toplarken yarışırdık armağan satardık binek çıkması için armağanları biriktirirdik :rolleyes: sahi gelmicek mi tropik ada bir daha ;(

6

Sunday, May 4th 2014, 12:52pm

Discotech

Professional

• Send private message

ben tropik ada etkinliğini çok özledim yengeç yemi toplardık kelebek toplarken yarışırdık armağan satardık binek çıkması için armağanları biriktirirdik sahi gelmicek mi tropik ada bir daha
:thumbup:
.

7

Sunday, May 4th 2014, 12:54pm

ben tropik ada etkinliğini çok özledim yengeç yemi toplardık kelebek toplarken yarışırdık armağan satardık binek çıkması için armağanları biriktirirdik :rolleyes: sahi gelmicek mi tropik ada bir daha ;(

ah be 1 1.5 yıl oncesini hatırladımda bi çoğu kişi 51 di ben daha 35 dim tabi tank dım o zamanlar tropik ada gelince aha bilgi cildi kasacam derdim cok eskiden zephora vardı bana hep ilimler cildi verirdi

ben tropik ada etkinliğini çok özledim yengeç yemi topla

MAGE

8

Sunday, May 4th 2014, 12:57pm

23lv ken vahşi-cun felan giriyoduk çok zevkliydi nerde o günler :D
Sweethunter

9

Sunday, May 4th 2014, 1:46pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Eskiden goblinbolde ünlüydük

This post has been edited 1 times, last edit by "WasLey" (Aug 2nd 2017, 9:51am)

10

Sunday, May 4th 2014, 4:45pm

Cora

Trainee

• Send private message

ben sunucular birleşmeden önceki türklerin cirit attığı novogradı özledim hatta bazen sabahın köründe girerdim bir kaç oyuncu afk görür duygulanırdım :rolleyes:
tropik ada geri gelsin ne olur ya :S mangal partisinden sonra bir tropik ada gelsede serinlesek 8o

11

Monday, May 5th 2014, 10:26am

Bu günler de geçti.
Righteous in Wrath

12

Monday, May 5th 2014, 2:29pm

eskilerde bi Dorlion vardı yaşıyomu bilen var mı ? Onun gibi mezarcı bu oyuna gelmedi bi gün 1 pot istedi verdik hep istemeye başlamıştı :D

13

Thursday, May 8th 2014, 4:56pm

14

Thursday, May 8th 2014, 6:23pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Eski ittifaktan bir görünüm . ^^

15

Sunday, May 11th 2014, 1:24pm

merhaba

merhaba arkadaşlar oyuna dünbaşladım 10 lvl okçuyum..oyunu beğendim grafik olsun oynanabilirlik olsun güzel..hafta içi aksam 6 gbi oyunda olurum hafta sonları gün içi..rc ts kullanan bir guilde katılmak isterim hem sohbet eder tanışırız hemde oyunu beraber oynayıp oyunu öğrenirim..hiç değilse görevleri neler yapacağıma yardımcı olunur boşa kasmamış olurum..

iyi forumlar..

nick:Yesil

16

Sunday, May 11th 2014, 1:47pm

Discotech

Professional

• Send private message

Merhaba, Aramıza hoş geldin ozaman iyi eğlenceler.
İyi Forumlar..
.

17

Sunday, May 11th 2014, 1:56pm

Cora

Trainee

• Send private message

aramıza hoş geldin oyuna çok çabuk alışırsın umarım :)
benim vazgeçemediğim oyunlardan bitanesidir iyi eğlenceler

18

Tuesday, May 13th 2014, 8:55am

peliyeke

Beginner

Occupation: tapınak

• Send private message

umarım iyi alışırsın ben imparatorlukta bulabilirsin(takılı olduğun görevler olursa yardım ederim)

19

Tuesday, May 13th 2014, 10:11pm

Merhaba arkadaşlar
İsmim Faruk, yaşım 17
Gözlerimin rengini bilmiyorum :G
Taliplerimi bekliyorum :D

Allods Online hakkında uzun bir geçmişe sahibim. Oyun Türkiye'ye ilk geldiği zamanlar kaydımı yaptırdım ve uzun bir süre oynadım. Oynadım oynamasına da 55 Yamasından önce oyunu bıraktım. Şimdi Allods'a geri döndüm, İttifak tarafında "Cookieverse" adlı ozan karakterimle eğlenceli bir şekilde gelişiyorum :)
İttifak-Ozan [CookiVerse]

20

Friday, May 16th 2014, 6:11pm

Cora

Trainee

• Send private message

benim en çok merak ettiğim bir şey var oyunda takvime baktım bulamadım bu bizim eski Tropik Ada etkinliği haziranda yine gelecek mi??

Rate this thread