You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, June 3rd 2014, 5:55pm

Sumaranka ya girerdik oynardık o Sumaranka yı özledim :D

22

Tuesday, June 3rd 2014, 8:19pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

benim en çok merak ettiğim bir şey var oyunda takvime baktım bulamadım bu bizim eski Tropik Ada etkinliği haziranda yine gelecek mi??

Tr serverındayken haziranın ortalarına dogru gelip eylül ayında bitiyordu.Bir önceki sene yanlış hatırlamıyorsam Çifte yarış görevi bugdaydı bi türlü düzeltmediler gitti. :)

This post has been edited 1 times, last edit by "WasLey" (Jul 2nd 2014, 10:50am)

23

Tuesday, June 3rd 2014, 8:22pm

Biz Sumarankayı oynamıyorduk, oynayamıyorduk. Çok nadir gördüm tüm kutular ezilmeden Sıçan'ı kestiğimizi. Diğer serverlerde genelde hiç kutu ezilmeden kesiliyordu. Ama güzel değişik bir savaş alanıydı, doğrudur.
Righteous in Wrath

24

Wednesday, June 4th 2014, 3:37pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

benim en çok merak ettiğim bir şey var oyunda takvime baktım bulamadım bu bizim eski Tropik Ada etkinliği haziranda yine gelecek mi??

Tr serwerındayken haziranın ortalarına dogru gelip eylül ayında bitiyordu.Bir önceki sene yanlış hatırlamıyorsam Çifte yarış görevi bugdaydı bi türlü düzeltmediler gitti. :)

evet çifte yarış uzun süre bug daydı ama son zaman düzeltilmişti ve Ay yaz armağanlarından baya biriktirmiştim :rolleyes: cidden gelmesini çok çok istiyorum ya ;(

25

Monday, June 23rd 2014, 9:42am

Flamelord

Beginner

Occupation: Öğrenci

• Send private message

Tropik Ada gelsin abi ya zevki çıkmaz bütün yazın ;( ;( ;( ;(
''NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''

26

Monday, June 23rd 2014, 12:20pm

Charmie

Trainee

• Send private message

Hatırlıyorum da eskiden bi kara büyücü vardı adi HyrdA idi sonra FireBurnS olaral değiştirmişti çok da sağlamdı hani :P

27

Monday, June 23rd 2014, 12:26pm

Reklamlar
Righteous in Wrath

28

Monday, June 23rd 2014, 12:45pm

2 sene oncesınden raznov u hatırlıyorum saglam player ban yemiş...keıra vardı selen onu hatrlyrm :rolleyes: Shang vardı sonra8) sonra baskaaa ucangergedan vardı bıraktı ..yanı anlayacagınız saglam adamlar ya ban yemıs :D :D :D :D

This post has been edited 2 times, last edit by "Discotech" (Jun 23rd 2014, 12:52pm)

29

Monday, June 23rd 2014, 12:54pm

yorumumda bı guzel edıtlenmıs :thumbdown:

30

Monday, June 23rd 2014, 12:56pm

Keira? Sağlam olarak demedin herhalde.
Righteous in Wrath

31

Monday, June 23rd 2014, 1:00pm

Keira? Sağlam olarak demedin herha
saglam adamın yanına not duserım 8)

32

Monday, June 23rd 2014, 1:01pm

Keira? Sağlam olarak demedin herha
saglam adamın yanına not duserım 8)

Anladım :thumbup:
Righteous in Wrath

33

Thursday, June 26th 2014, 8:29am

MuskeTeR

Beginner

Occupation: işletmeci

• Send private message

eskiden sohbetlerde iyiydi mecnun abi[Onnumara]'yle şakalaşır dururdum ama şimdide aynı şakalaşmaya devam .d :D

34

Saturday, June 28th 2014, 1:34pm

rezzerlord

Beginner

Occupation: Çook eski şifacı :))

• Send private message

-Airmid-

selam beyler herkese hayırlı ramazanlar

This post has been edited 2 times, last edit by "rezzerlord" (Jun 28th 2014, 1:41pm)

35

Saturday, June 28th 2014, 1:40pm

Discotech

Professional

• "Discotech" started this thread

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Hayırlı ramazanlar.
.

36

Saturday, June 28th 2014, 1:43pm

rezzerlord

Beginner

Occupation: Çook eski şifacı :))

• Send private message

-Airmid-

Oyunu bırakalı çok uzun süre oldu, oyun ne durumda oldukça merak ediyorum azda olsa bilgi verirseniz geri dönmeyi düşünmüyor değilim

37

Saturday, June 28th 2014, 1:53pm

Discotech

Professional

• "Discotech" started this thread

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Oyunu bırakalı çok uzun süre oldu, oyun ne durumda oldukça merak ediyorum azda olsa bilgi verirseniz geri dönmeyi düşünmüyor değilim
Merhaba, Oyunda baya bir değişiklik var şu anda üst seviye 60 sunucular birleşti yeni haritalar eklendi vb oyuna girip bir göz atmanı tavsiye ederim.

.

38

Saturday, June 28th 2014, 7:21pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

hayırlı ramazanlar arkadaşlar ilk orucumuzu da tuttuk Allah kabul etsin

39

Wednesday, July 2nd 2014, 9:34am

nonexist

Beginner

Occupation: Allods yöneticiliği inşallah :D

• Send private message

Cavaliers vardı orda mehmet abi felan vardı (Bylore) bunu görüp bana ulaşırsa sevinirim :thumbup:

40

Sunday, July 6th 2014, 7:04am

Merhaba arkadaşlar. daha önce 55lwl güncellemesi gelmeden oyunu bırakmıştım. Allodsu özledim geri geldim,bi sürü oyun denedim. gibi ama hiçbiri allodsun yerini tutmadı ama şuan oyundaki Türk saysı sanırım azalmış neredeyse herkes . İnternetten film izlerken büyük sitelerin neredeyse tamamında allodsun reklamı çıkıyor ama rusça reklamı.... Türk sitelerinde falan hiç tr reklamını göremiyoruz... Tr reklamı yapılıp Türk sayısı artmazsa eldeki Türklerde Gidecek vallaha.. İttifakta oynuyorum. Yaşım 19

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Jul 6th 2014, 1:00pm)

Rate this thread