You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Monday, August 4th 2014, 7:59am

ben sunucular birleşmeden önceki türklerin cirit attığı novogradı özledim hatta bazen sabahın köründe girerdim bir kaç oyuncu afk görür duygulanırdım :rolleyes:
tropik ada geri gelsin ne olur ya :S mangal partisinden sonra bir tropik ada gelsede serinlesek 8o
aynn yaa :( sabah sabah novogradda çok güzel oluyodu cidden :/ ;(

42

Monday, August 4th 2014, 8:09am

arkadaşlar ben server birleşimi olmadan bir süre önce pc nin çökmesi nedeniyle :P oyunu bırakmak zorunda kaldım.yani servr birleşiminden sonraki halini hiç bilmiyorm çok yabancı kaldım acaba biri bana novogradın yeni halini foto çekip gösterebilirmi ?? ?( :|

43

Sunday, December 14th 2014, 9:21pm

Selamlar arkadaşlar Kolay gelsin Bendeniz Saar (Sedat) oyunu bıraktım başlamayıda düşünmüyor işallah ilerliyen aylarda. Ama Mishu oyunu bıraktıysa başlarım herhalde oyun nasıl bu arada şaka bi yanada varmı bir düzelme Yabancılar nasıl benim çarlar duruyormudur acaba bi yetkili cevap verirse İlerliyen aylarda tekrar dönmeyi düşünüyorum önce Bi sağlam PC yapmam lagzım Malum 2 -3 yıldır Pc acmadım oyunu bıraktım bırakalı.
Oyunda havalar Çekişmeler Nasıl RUSH halan yaşıyormu ? TAMER kardeşim Quantic yaşıyormu acaba bi bilgilendirin kısaca oyunu Merak ettim Vallahi sizleride çok özledim....

44

Sunday, December 14th 2014, 9:29pm

Discotech

Professional

• "Discotech" started this thread

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba Sedat,
Oyun malum diğer sunucularla birleşti baya kalabalık seni aramızda görmek isteriz bir an önce
Hesabını taşıyıp oyuna devam edebilirsin.
.

45

Tuesday, May 24th 2016, 1:41am

Selamlar ben oyuna daha yeni başladım bana yardımcı olabilecek varmı.. Şaka yapıyorum :D Umarım burda daha çok kişiden böyle bir mesaj görürüzde yüzümüz daha çok güler :)

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

46

Friday, May 27th 2016, 5:23pm

Herkese selam ben oyun ilk çıktığında oynuyordum sonra ne olduysa bıraktım oyun çok güzel ve heyecan vericiydi şuan nasıl bilmiyorum tekrar girip başlamayı düşünüyorum eğer oyuna yeni başlayan varsa beraber başlayabiliriz oynadıgım zamanlarda tecrübe etmiştim oyun tek oynanmıyor belkido oyunu o zmanlar az kişi olduğu için bırakmışımdır :D

47

Friday, May 27th 2016, 6:05pm

gel başlayalım :D

48

Friday, May 27th 2016, 6:15pm

gel başlayalım :D
şuan yeni karakter oluşturuyorum sen hangi taraftasın imparatorlukmu ayrıca sen yeni başlıyo gibi durmuyosun :D

49

Friday, May 27th 2016, 6:57pm

eski hesabıma giriş yaptım birde ne göreyim ismini değiştir diyor aynı ismi koyuyorum bu ismi başkası kullanıyor diyor vay be oyuna girmedik adımızıda çaldılar :D

50

Saturday, May 28th 2016, 9:52am

yok olmuyor bıraktığımız gibi değil hiç alakası yok sadece tr serveri varken bile arenanın etrafında 50 kişi geziyordu şuan 5 kişi ya var yada yok olanlarda türkmü degilmi belli değil eskiyi ümid ederek başlıyacak varsa bence fazla ümtlenmesinler oyun ne kadar güzel olursa olsun oyuncu çok az

51

Saturday, May 28th 2016, 12:11pm

NeutronRase

Beginner

Occupation: Professional Mage

• Send private message

Herkese Hayırlı Ramazanlar öncelikle birkaç arkadaş konu vasıtası ile oyuna tekrar başlamaya karar vermiş hayırlı olsun diyorum konuyu açana da teşekkürler vasıta oldugu için ben ne zaman başladım güzel bir soru sanırım 4 veya 5 sene oldu fakat arada bıraktıgım da oldu ne diyim ilk başladıgımda hayran kalmıştım oyuna fakat zamanla degişiyor insanın düşünceleri neyse oyunda tanıdıgım çok kişi oldu hepsi de çok iyi insanlar çok hoş sohbetlerimiz geçti çok uzattım sanırım yeni başlayanlara hoşgeldiniz diyorum inşallah güzel bir ortam bulur ve zevkli zamanlar geçirirsiniz.

Herkese kolay gelsin,iyi eglenceler.

52

Saturday, May 28th 2016, 1:26pm

Herkese Hayırlı Ramazanlar öncelikle birkaç arkadaş konu vasıtası ile oyuna tekrar başlamaya karar vermiş hayırlı olsun diyorum konuyu açana da teşekkürler vasıta oldugu için ben ne zaman başladım güzel bir soru sanırım 4 veya 5 sene oldu fakat arada bıraktıgım da oldu ne diyim ilk başladıgımda hayran kalmıştım oyuna fakat zamanla degişiyor insanın düşünceleri neyse oyunda tanıdıgım çok kişi oldu hepsi de çok iyi insanlar çok hoş sohbetlerimiz geçti çok uzattım sanırım yeni başlayanlara hoşgeldiniz diyorum inşallah güzel bir ortam bulur ve zevkli zamanlar geçirirsiniz.

Herkese kolay gelsin,iyi eglenceler.
Sen ne zaman başlıyosun onu söyle :D

53

Sunday, May 29th 2016, 1:26pm

NeutronRase

Beginner

Occupation: Professional Mage

• Send private message

Ustam net tarih söylemek istemiyorum fakat az kaldı diyebilirim sadece inşallah benim nick'i almamışlardır. :D

Herkese kolay gelsin,iyi oyunlar.:)

54

Sunday, May 29th 2016, 3:08pm

Nickin emin ellerde :D

55

Tuesday, December 27th 2016, 11:54am

Selam arkadaşlar.
Bir video da benden 51 patchden. Tr serverından..

https://www.youtube.com/watch?v=syz7oPH6poc

56

Wednesday, October 4th 2017, 10:04am

Bu günler de geçti.
orda bi barbie gördüm sanki :)

57

Sunday, November 26th 2017, 8:23pm

sea

öncelikle Selamun Aleyküm ben DJ dikkat

58

Friday, August 17th 2018, 2:52pm

59

Friday, August 17th 2018, 5:58pm

Herkese kolay gelsin, 3 sene aradan sonra tekrar başlıyorum oyuna neler değişti özet geçerseniz sevinirim :)
''ϜϓſϞ''

60

Tuesday, September 25th 2018, 7:01pm

noyan

Şu eski savaşçı noyanmı büyücülerin peşinde elinde baltayla langır lungur koşan noyanmı yoksa ^^ 8) 8) :D

Rate this thread