You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, March 21st 2018, 12:02pm

Lisad

Professional

• "Lisad" started this thread

Occupation: Magic tricks

• Send private message

Kristal Parça Satışı!

Merhaba arkadaşlar!

Sizlere güzel bir haberimiz var. 26 Mart tarihine kadar muazzam bir indirimle Kristal Parça temin edebilecekiniz!

Daha fazla bilgi!
Regards,
Allods Online Administration

2

Thursday, March 22nd 2018, 11:58am

Stoklarınıza takviye yaptınız mı arkadaşlar? :)

3

Monday, March 26th 2018, 2:33pm

Tek seferde alınan 480 adet Kristal Parça (% 60 indirim!) 90
Satışımız 26 Mart tarihinde saat 23:59’da sona erecektir!
Bu indirimin sadece tek seferde alınan 480 adet Kristal Parça için geçerli olduğunu unutmayın lütfen.
İyi oyunlar dileriz!

neden erken bitirdiniz????

4

Monday, March 26th 2018, 4:02pm

26 mart 23.59 a kadar yazıyordu ama şuan saat 18.00 satışta yok kri parca neden boyle yapıldı ?

5

Monday, March 26th 2018, 5:30pm

arkadaş haklı lütfen sözünüzde durun

6

Monday, March 26th 2018, 6:42pm

ingilizcesinde 12:00 yazıyor. türkçeye çevrilirken yanlışlık olmuştur. yada 12:00 - 00:00 arasında karışıklık olmuştur

p.s.: fransızlarınki daha fena. moskova saatine göre 23:59da bitecek yazıyor 8o

7

Tuesday, March 27th 2018, 11:26am

FR ve TR haberinde saati yanlış yazmışız arkadaşlar. EN ve DE doğru. Kusura bakmayın :)

8

Tuesday, March 27th 2018, 3:55pm

Hocam nasıl kusura bakmayalım ? ben maaş günümü bekledim 26mart öğlen maaşımı aldım akşam geldim bitmeden kristal alıcam ama yok saat 17-00da bitmiş,ben tamamen o yazıya güvenerek iş yaptım,beni çok mağdur ettiniz,bunun affı nasıl olur ? benim için oyun bitmiştir taş yapabilecegim tek etkinliği kaçırdım sayenizde,iyi eğlenceler size oyunda.

9

Wednesday, March 28th 2018, 9:16am

tekrar gelir umarım şimdiye kadar gelen en iyi indirim buydu :)

10

Wednesday, March 28th 2018, 10:20am

Hocam nasıl kusura bakmayalım ? ben maaş günümü bekledim 26mart öğlen maaşımı aldım akşam geldim bitmeden kristal alıcam ama yok saat 17-00da bitmiş,ben tamamen o yazıya güvenerek iş yaptım,beni çok mağdur ettiniz,bunun affı nasıl olur ? benim için oyun bitmiştir taş yapabilecegim tek etkinliği kaçırdım sayenizde,iyi eğlenceler size oyunda.

Üzüntünü anlıyorum ama bazı işleri son dakikaya bırakmamak lazım. Bu tür aksaklıklar hayatımızın her alanında başımıza gelebilir, tedbirli olmak daima iyidir. Hem zaten maaşımı bekledim diyorsun, ne değişecekti ki?

11

Wednesday, September 12th 2018, 10:51am

rokkoo525

Trainee

• Send private message

Bu etkinlik tekrar ne zaman gelicek 2 ayda bir tekrarlanmıştı. Bu sefer tarihe dikkat edersiniz umarım sevgili mod :) malum hayat sadece tedbiri öğretmiyor :)

This post has been edited 1 times, last edit by "rokkoo525" (Sep 13th 2018, 12:21pm)

12

Wednesday, September 12th 2018, 7:37pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Bu etkinlik tekrar ne zaman gelicek 2 ayda bir tekrarlanmıştı. Bu sefer tarihe dikkat edersiniz umarım sevgili mod :) malum hayat sadece tedbiri öğretmiyor :) bazı işleri düzgün yapmazsa insan işinden bile oluyor:D

Bu etkinlik geldiği zaman Forum üzerinden ve Portal'dan gerekli duyurular yapılacak ve etkinlik hakkında bilgiler verilecektir. Fakat bu etkinlik bilgilerinde ''2 ayda bir tekrarlanacaktır'' gibi bir bilgiden söz edilmemiştir. Bu yüzden Forum ve Portal üzerinden yapacağımız duyuruları bekleyin!
İyi oyunlar..

13

Wednesday, September 12th 2018, 10:46pm

Bu etkinlik tekrar ne zaman gelicek 2 ayda bir tekrarlanmıştı. Bu sefer tarihe dikkat edersiniz umarım sevgili mod :) malum hayat sadece tedbiri öğretmiyor :) bazı işleri düzgün yapmazsa insan işinden bile oluyor:D

Moderatörlerimizin etkinliklerin tarihleriyle vs herhangi bir ilgisi yok, bunu biliyorsundur sanırım.

14

Thursday, September 13th 2018, 11:08am

rokkoo525

Trainee

• Send private message

Kimlerin ilgilendiğini bilmiyorum, 2 ayda bir geliyordu demem benim zaman takibimdi :) umarım en yakın zamanda tekrar gelir

This post has been edited 3 times, last edit by "rokkoo525" (Sep 13th 2018, 12:24pm)

Rate this thread