You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, March 22nd 2018, 10:59am

Vietor

Beginner

• "Vietor" started this thread

Occupation: Backend Developer

• Send private message

Allods Online Filmi

Merhaba allods oyuncuları ve yetkilileri,
Biliyorsunuz ki çok tutan veya hikayesi film tadında olan oyunların filmi çekiliyor. Gerçekten de güzel yapımlar ortaya çıkıyor. Haliyle neden Allods'un bir filmi olmasın ki.

Benim gibi eski oyuncuların bildiğini inandığım şey ise oyun tanıtımında sinematik videoların kullanılması. Beni gerçekten etkilemişti.
Acaba bu oyun ile ilgili bir film çekilse nasıl olur. Yada 3'leme tarzı bir şey nasıl olr.
Ben bu oyunun hikayesini çok beğenmiştim. Özellikle 55 lv güncellemesi ile gelen Tepa hikayesi matrix gibi bir şeydi.
Bu yüzden bu oyun için yapılacak film oyunun tanıtımı konusunda da etkileyici olacağına inanıyorum.

Ben 3'lemeden yanayım çünkü; oyunun hikayesi çok geniş çaplı ve her güncelleme ile hikayeye yeni şeyler ekleniyor.
Aklımda bulunan 3'leme (isimi rasgele belirledim);
- Sarnaut Parçalanıyor (oyunun hikayesinde sarnaut gezegeninin bir bütün olduğunu daha sonra parçalandığını anlatıyordu. Bu yüzden olayların neden sonuç konusunda ayrımı iyi olabilir)
- Büyük Savaş (ittifak ve imp savaşını anlatır)
- Gerçek mi Simulasyon mu? (55 lv patchindaki matrix hikayesini ele alabilir)

Sonuçta Allods online en büyük bütçe ile yapılmış olup ödül alan bir oyun. Bu yüzden oyunu geliştiren firma için film yapmak zor olmamalı. Bu sayede de oyunu başka alanları kullanarak tanıtabilirler.

Evet arkadaşlar sizce Allods oyunun filmi çıkmalı mı?

Eğer filmin çıkmasını istiyorsanız hangi formatta olmalı?

Şimdiden yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim. :)

2

Thursday, March 22nd 2018, 11:53am

Önümüzdeki yıllarda belki böyle bir proje düşünülebilir. ancak şu an için böyle bir planımız yok :) fakat dediğim gibi; neden olmasın ;)

3

Friday, March 23rd 2018, 10:10am

Jinn

Intermediate

• Send private message

Zor ancak yapılırsa güzel olabilir.
^ . ^

4

Friday, March 23rd 2018, 1:49pm

Zor ancak yapılırsa güzel olabilir.

bu işler bütçe meselesi biliyorsun :)

5

Friday, March 23rd 2018, 5:48pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Hemde bol görsel efektli bir film olacağı düşünülürse bayağı bir bütçe meselesi.
^ . ^

This post has been edited 1 times, last edit by "Jinn" (Jun 10th 2018, 4:21pm)

6

Friday, March 23rd 2018, 7:34pm

filmin bilet mahfazası da olsun :D:D:D

This post has been edited 1 times, last edit by "Nefertiity" (Mar 23rd 2018, 7:35pm)

7

Friday, March 23rd 2018, 11:15pm

Allods Online

bu film çıkarsa galasına bilet isterim

8

Monday, April 2nd 2018, 10:42pm

Vietor

Beginner

• "Vietor" started this thread

Occupation: Backend Developer

• Send private message

filmin bilet mahfazası da olsun :D:D:D
Allods Online Kombine Mahfaza :D

----------------------------------------------------------
Bu oyunun yapımına bile baya bir bütçe harcanmış. Artık gelişen teknoloji ile birlikte efekleri yapması eskisi kadar zor değil. Filminin yapılması bence gayet hoş olur.
Hemde bol görsel efektli bir film olacağı düşünülürse bayağı bir bütçe gerekiyor. :thumbsup: :thumbsup:
Hocam merakımı mazur görde neden hep aynı yazı fontu ve rengi ile yazıyorsun? Bu senin bir imzan mı yoksa? :D

9

Tuesday, April 3rd 2018, 6:13pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Evet, bi' nevi imza denilebilir.
^ . ^