You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, May 3rd 2014, 8:50am

Addon Önerin

Şu Anda Kullandığım Addonlar: AoUMeter,NewTarget3D,FittingRoom. Bana Önerebileceğiniz Başka Addonlar Var Mı ? Oyunu Daha Zevkli Hale Getireceğine İnandığınız? Ne İşe Yaradığıyla Birlikte Bana Güzel Bi Liste Yaparsanız Sevinirim... Saygılar. :)
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

This post has been edited 2 times, last edit by "abazeus1" (May 3rd 2014, 4:49pm)

2

Saturday, May 3rd 2014, 4:49pm

Up
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

3

Saturday, May 3rd 2014, 6:43pm

Forumda mı kimse yok yoksa addon mu kullanmıyosunuz ?
►Dıkşın◄

4

Sunday, May 4th 2014, 7:46pm

Kaizoku'ou

Beginner

Occupation: Student

• Send private message

5

Monday, May 5th 2014, 9:23am

Valla bu addon konusunda benimde sıkıntım var bilgi veren arkadaşlar olursa iyi olur gerçekten iyi oyunlar..

6

Thursday, May 8th 2014, 12:42pm

Benim kullandığım bikaç tane var bunları kesinlikle öneririm.
Addon tools ve Addon manager zaten addonların yönetimi ve düzgün çalışabilmesi için yüklemen gereken en temel 2 addon.Bunların haricinde

AOPanelMod
Ekranın üstüne bir bar oluşturur adon manager, Home stone gibi addonların dağınık durmasını engelleyerek hepsini bu çubuğa yerleştirir eğer 9-10 tane farklı addon kullanıryosan bunun kullanman yer kazanma açısından işini görebilir.

DarkDpsMeter
Adındanda belli olduğu üzere grubunun veya senin anlık yada tüm savaş boyunca slot/mob (lar) üzerindeki toplam zararı % olarak gösterir.

LightHpsMeter
Atılan toplam şifayı yüzde olarak gösterir.

HomeStone
Çantandaki boş yer miktarını Normal/Zanaat/Nadir nesne olarak gösterir bunun haricinde elinde bulunan mür miktarını, ejder göz yaşını, ışık zerresini, Çantanda bulunan toplam altın miktarını gösterir.

NewSniper
Yakınında bulunan düşman oyuncuyu /Mobu gösterir.

PaneLocker
Skillbarını kilitleyip yanlışlıkla skilleri oradan silmeni engeller.

PvpItemPanel
Ekstra bir skill bar oluşturarak potları iksirleri koyman için yer verir bu şekilde skillerin ile potlarını aynı yerde tutmassın ve skill barında yer kazanmış olursun.

7

Thursday, May 8th 2014, 3:49pm

Newsniper , panel locker, darkdpsmeter için link verebilirmisin ?
►Dıkşın◄

8

Thursday, May 8th 2014, 4:43pm

https://alloder.pro/files/category/1-%D0…filter_key=free ben burdan indirdim geneli calışıyor.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

9

Thursday, May 8th 2014, 7:46pm

Saol
►Dıkşın◄

Rate this thread