You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, May 5th 2014, 12:28am

FanTaSia

Beginner

• "FanTaSia" started this thread

• Send private message

[PMB] Fantasia Karabüyücü/Summoner 5.0 Pvp talent - Healer talent - Pve talent.

This post has been edited 41 times, last edit by "FanTaSia" (Oct 29th 2014, 10:33am)

2

Monday, May 5th 2014, 1:29am

Charmie

Trainee

• Send private message

Biraz kısa olmamış mı

3

Monday, May 5th 2014, 8:53am

FanTaSia

Beginner

• Send private message

Biraz kısa olmamış mı
Dün akşam saat 3 de biraz uğraştım devam edicem ^^

4

Monday, May 5th 2014, 3:31pm

Bence ;
PvP talentte
kalkanların hepsinin 3 lenmesi lazım.
Hızlandırılmış metabolizme olmazsa olmaz
PvP iş adamı indirmekse kan zehirlenmesi neden açık değil ?
Ölümün nefesini açmışsın ama kan stokları açık değil kan dayancağını sanmıyorum .

Healerda
Karanlığın elini açmadan arıtım yeteneğin %100 çalısmaz o yüzden adalarda veya takım bölgelerinde tam bir şifacı rolunu üstlenemezsin.
Sıcak kan ı açıp şifa skillerini arttırıp kan stoklarını açman lazımdı kanı olmayan karabüyücü yüksek şifa atamaz.
Healerde az pvp kaçiyim demişsin bağışıklılık yetmezliğnii açmıssın bilemedim.
Yüksek sektörlerde hayelet boyutuna atma şart çünkü o adalarda karanlık güç gelince 1 yancıyı kesince diğer yancı kar yığını uyku ninni zehirli ok olsa bile açılır ama hayelet boyutu silinmez.

PvE
Adı üstünde yaratık kesip level alma görev yapma önüne koruyucu olarak şahsen muhafızı düşünürdüm kadavrayı açmışsın belki dps talent olarak kullanabilirdi ama dps talentte astral aura olmazsa olmazdır bu net belki karma bir talent düşünüp şifada atmak istiyeceğini düşündüm eczacı gelişim aşamasını bile açmamışsın
Dps olarak düşüneceksen süreç optimizasyonu 3 lememişsin.
Bu arada o talent ile adaya gideceksen hayelet boyutu için adaya gotururler seni dps yaptığın için değil onuda açmamışsın. :thumbdown:

Başarılar

5

Monday, May 5th 2014, 3:35pm

Occupation: Student

• Send private message

Kardeşim şu talenti bir değiştir gözünü seveyim kalkanlar açık değil adam 2 vurduktan sonra 3.de teke gidersin bu 1. ayrıca sıtma 1 nedir damlayı ne ile çekiyorsun sen. Son olarakta kaynakları açmamakta büyük hata üst üste reanimasyon kullanamazsın bu haliyle. Ayrıca kırık çıkıkçı yada kana akımı şart :)

6

Monday, May 5th 2014, 5:34pm

FanTaSia

Beginner

• Send private message

Kardeşim şu talenti bir değiştir gözünü seveyim kalkanlar açık değil adam 2 vurduktan sonra 3.de teke gidersin bu 1. ayrıca sıtma 1 nedir damlayı ne ile çekiyorsun sen. Son olarakta kaynakları açmamakta büyük hata üst üste reanimasyon kullanamazsın bu haliyle. Ayrıca kırık çıkıkçı yada kana akımı şart :)
Sen damlayı dps talentte sıtma ılemı alıyosun ? Kanı ucube alır.Kan sıkıtım yok sen kafanı yorma.Kırık çıkıkçı şart demişsin.Dps de %9 healin artsa ne olur artmasa ne olur.Healler olsan açarsın yada gelişimin bolsa açarsın ben oyuna ara verdıgım ıcın kendı gelişimimle yapabılecegım en ıyı talenti yaptım. 8)

7

Monday, May 5th 2014, 5:40pm

FanTaSia

Beginner

• Send private message

Bence ;
PvP talentte
kalkanların hepsinin 3 lenmesi lazım.
Hızlandırılmış metabolizme olmazsa olmaz
PvP iş adamı indirmekse kan zehirlenmesi neden açık değil ?
Ölümün nefesini açmışsın ama kan stokları açık değil kan dayancağını sanmıyorum .

Healerda
Karanlığın elini açmadan arıtım yeteneğin %100 çalısmaz o yüzden adalarda veya takım bölgelerinde tam bir şifacı rolunu üstlenemezsin.
Sıcak kan ı açıp şifa skillerini arttırıp kan stoklarını açman lazımdı kanı olmayan karabüyücü yüksek şifa atamaz.
Healerde az pvp kaçiyim demişsin bağışıklılık yetmezliğnii açmıssın bilemedim.
Yüksek sektörlerde hayelet boyutuna atma şart çünkü o adalarda karanlık güç gelince 1 yancıyı kesince diğer yancı kar yığını uyku ninni zehirli ok olsa bile açılır ama hayelet boyutu silinmez.

PvE
Adı üstünde yaratık kesip level alma görev yapma önüne koruyucu olarak şahsen muhafızı düşünürdüm kadavrayı açmışsın belki dps talent olarak kullanabilirdi ama dps talentte astral aura olmazsa olmazdır bu net belki karma bir talent düşünüp şifada atmak istiyeceğini düşündüm eczacı gelişim aşamasını bile açmamışsın
Dps olarak düşüneceksen süreç optimizasyonu 3 lememişsin.
Bu arada o talent ile adaya gideceksen hayelet boyutu için adaya gotururler seni dps yaptığın için değil onuda açmamışsın. :thumbdown:

Başarılar
Heallerde karanlıgının elini aşırıbı etkısı oldugunu dusunmuyorum.Gittiğim heryerde arıtımın gereklı oldugu durumlarda panzehırle herseyı sılebıldım.Bu yuzden 3 gelişim harcamaya nıyetım yok.Pve konusunda haklısın biraz eksiklikler var onlarıda düzelticem.Pvp konusunda ölümün nefesi sandıgın kadar seri değil galiba hiç kan sıkıntısı cekmıyorum sıkıntım oldugundada anlaşma basabılırım ki sıkıntım olmuyor.Kan zehirlenmesi konusunda oyuna ara verıdiğim icin gelişimim yeterlı olmadı tepa ve ölüşehiri bitirdikten sonra onu acabılırım.Suanki gelişimim buna yettıgı ıcın bunu yapıyorum.%21 aşırı bı etkı degıl biraz bekleyebılır.

8

Monday, May 5th 2014, 6:09pm

karanlığın eli 3 lenmediği sürece sadece zehir etksiini silersin
Ölümün nefesi 6 kan damla tüketiyor sen kan stoklarını arttırmazsan dps in düşer hemde bariz düşer bide ölümün nefesinin süreisin kısaltmışsın vampirizme yüklenmişsin zehire vermemişsin zehir aktiftir vampirizm öyle değil ve tek targettır vampirizim. kan anlaşmasınıda 3 lemişsin çok garip bir talent pvp demissin enterasan
kolay gelsin.

9

Monday, May 5th 2014, 6:54pm

Occupation: Student

• Send private message

Ölümün nefesi 6 kan damla tüketiyor sen kan stoklarını arttırmazsan dps in düşer hemde bariz düşer bide ölümün nefesinin süreisin kısaltmışsın vampirizme yüklenmişsin zehire vermemişsin zehir aktiftir vampirizm öyle değil ve tek targettır vampirizim. kan anlaşmasınıda 3 lemişsin çok garip bir talent pvp demissin enterasan
kolay gelsin.
+1 kardeşim biz iyiliğini düşündük sen anlamadın kavgacılık bizi kesmez iyi oyunlar, iyi forumlar kolay gelsin :)

10

Monday, May 5th 2014, 7:07pm

FanTaSia

Beginner

• Send private message

kolay gelsin.
+1 kardeşim biz iyiliğini düşündük sen anlamadın kavgacılık bizi kesmez iyi oyunlar, iyi forumlar kolay gelsin :)
Kavgacılık değil yaptıgım denedım söyluyorum bence gerek yok.Siz yorum yapıyosunuz ben cevap verıyorum buna kavgacılık denemez

11

Monday, May 5th 2014, 7:12pm

fh talent güzel ama pvp için onu söyliyemicem :D eline sağlık rehber için
Sweethunter

12

Monday, May 5th 2014, 7:44pm

FanTaSia

Beginner

• Send private message

kolay gelsin
Pvp talent kısıden kısıye değişir ıkınız ıcınde durum farklı kımı asırı dps ıster kımı asırı heal ben tam ortasını tutturdum ve kan sıkıntım yok.Bu yuzden talentımı degıstırmeyı dusunmuyorum

13

Monday, May 5th 2014, 7:48pm

FanTaSia

Beginner

• Send private message

fh talent güzel ama pvp için onu söyliyemicem :D eline sağlık rehber için
Dediğim gibi pvp talent herkeze göre degısır bu bana uygun va bu talentte denkgimde rakip görmuyorum.

14

Tuesday, May 6th 2014, 9:20pm

çok güzel olmuş eline sağlık:D

15

Tuesday, May 6th 2014, 9:20pm

FanTaSia

Beginner

• Send private message

çok güzel olmuş eline sağlık:D
Tesekkur ederim ^^

16

Tuesday, May 6th 2014, 9:22pm

17

Tuesday, May 6th 2014, 9:31pm

FanTaSia

Beginner

• Send private message

kıskananlar çatlasın:) ;)
Çatlasın ne diyim ^^ :love: :love:

18

Tuesday, May 6th 2014, 9:35pm

hocam rehberine sözüm yok lakin resimlerin piksel piksel oluşu görselliği etkilemiş bence şu siteden resimleri alabilirsin dilersen:
http://tr.allodswiki.ru/spells/
<<<<<<<

19

Wednesday, May 7th 2014, 9:30am

FanTaSia

Beginner

• Send private message

hocam rehberine sözüm yok lakin resimlerin piksel piksel oluşu görselliği etkilemiş bence şu siteden resimleri alabilirsin dilersen:
http://tr.allodswiki.ru/spells/
Eyv.Acelem oldugu ıcın kötu oldu burdan duzeltırım artık tesekkurler ^^

Rate this thread