You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Thursday, May 8th 2014, 12:14pm

Ercem abi tebrikler güzel bir rehber olmuş eline koluna sağlık.

KUSAY / ALODSS
saolasın Alim

22

Thursday, May 8th 2014, 12:20pm

Maşallah ne uzun bi anlatım olmuş öyle :D

23

Friday, May 9th 2014, 2:23am

nafile kaın kafalıyım

hocam yani iyi kullanırsak büyücü yada herhagi bir sınıf tüm sınıfları yenebilirmi yani ne biliyim oyunun başından bu yana hep bu kafamı karıştırıştır

24

Saturday, May 10th 2014, 3:57pm

hocam yani iyi kullanırsak büyücü yada herhagi bir sınıf tüm sınıfları yenebilirmi yani ne biliyim oyunun başından bu yana hep bu kafamı karıştırıştır

aynen dediğin gibi, sınıfını ve rakibini tanıyorsan, yapabileceklerini ya da karşındakinin neler yapabileceğini bilip buna göre bir strateji uyguluyorsan kazanırsın. büyücüde tek sıkıntı rakiple aranda aşırı sihirli taş/item farkı varsa tek yiyebilirsin. ancak eşit şartlarda iyi olan her zaman kazanır

25

Tuesday, July 8th 2014, 3:02pm

Ya karabüyücüyle ws atarken karabüyücü zehrin sağındaki korku gelişim aşamalırını açtıysa? Ya da kan anlaşması varsa? Can harcamadan kan anlaşması savaş sırasındayken ve kan damlaları 3 den az olunca 5 saniyede 1 kan damlası üretmiyor muydu? Ya da adam yanında 1 boşta yetenek puanıyla geldiyse savaştayken anında 'N' ye baıp kan anlaşmasına verirse? Ama güzel rehber olmuş.

26

Thursday, July 10th 2014, 9:58am

Hocam eline sağlık güzel bir rehber hazırlamışsın ben ilk defa bu oyunu oynayacağım ve büyücü karakterini kullanmaya karar verdim =) ama kafamda başka bir karakter daha var kara büyücü ya bu olacak yada büyücü siz hangisini önerirdiniz ayrıca başka bir sorum daha var henüz 12 level im =) bu talent lerimizi felan sıfırlayabiliyoruz tamam orayı çözdümde hesela pvp yapacağımız zaman sıfırlamak zorundamıyız talent leri yoksa ek bir sayfa olarak bi yerden talent ağacı alabiliyormuyuz ? kusurma bakmayın oyunda yeniyim yardımcı olursanız sevinirim

27

Thursday, July 10th 2014, 10:31am

60lwlde ulu olunca ek talent sayfası alacaksın karabüyücü dpsin yanısıra pete ve heal atma özelliğine sahip fakat ben büyücü öneririm büyücünün dpsi daha yüksek... 2 tane cc(dondurma,uyutma gibi) büyülere sahip astralde çok işe yaramakta bu büyücü sınıfı...

28

Thursday, July 10th 2014, 11:36am

Bilgilendirmen için çok teşekkür ederim =)

29

Sunday, August 17th 2014, 4:15pm

::)

Eline sağlık bende çok beğendim.
Ateş gelişim aşamalarınında patlamayı ateş elementini anlatırken açmak gereksiz demişsizniz ama telentte açmışsınız :)