You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

201

Thursday, July 3rd 2014, 8:28pm

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Resimde gördügünüz gibi kutsal silah ve ejder kutsal eşyasını nerelerden temin edebilirim.?
Ejder kutsal eşyalarını; Kanlı vadi, kızıl burç vs karşılaşmalara katılarak kazanmış olduğunuz direniş amblemi karşılığında NPC den satın alabilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre iblisler şehri ölü şehir vs.. yerlerden de düşürebilirsiniz.

İyi oyunlar.

202

Thursday, July 3rd 2014, 8:40pm

Arenada Buga Girdim.

03.07.2014 saat:22:00 Ölüm Arenasına Giriş Yaptıktan sonra, Arofoz skılı nın bugta olduğunu fark ettim. Bir süre sonra kendim tarafından düşmana zarar verdiğim fakat düşmandan zarar almadığımı gördüm. Bug un giderilmesini rica ederim.

203

Thursday, July 3rd 2014, 9:08pm

Güçlü Bozguncu ünvana sahibim. Postadan gelen Geçici Unvan : Cesur Fatih'e tıkladım. Şu anda Geçici Unvan gözüküyor.

Bunun süresi bitince tekrar Güçlü Bozguncu mu olacağım yoksa tamamen silinecek mi artık ?

204

Thursday, July 3rd 2014, 9:11pm

MonaRoza

Beginner

• Send private message

03.07.2014 saat:22:00 Ölüm Arenasına Giriş Yaptıktan sonra, Arofoz skılı nın bugta olduğunu fark ettim. Bir süre sonra kendim tarafından düşmana zarar verdiğim fakat düşmandan zarar almadığımı gördüm. Bug un giderilmesini rica ederim.

Lütfen durumu destek sistemi üzerinden detaylı olarak bildirin. Bu gibi durumlarda bildirim yapmazsanız, şikayet halinde bug kullanımı nedeniyle ceza alabilirsiniz.

İyi oyunlar.

205

Thursday, July 3rd 2014, 9:19pm

Discotech

Professional

• "Discotech" started this thread

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Güçlü Bozguncu ünvana sahibim. Postadan gelen Geçici Unvan : Cesur Fatih'e tıkladım. Şu anda Geçici Unvan gözüküyor.

Bunun süresi bitince tekrar Güçlü Bozguncu mu olacağım yoksa tamamen silinecek mi artık ?
Merhaba
Geçici Ünvan sıralamanız geçildiği zaman silinecektir.
Eski Ünvanlar silinebilir bunun nedeni sunucuların birleşiminden dolayı yeni maceralara katılanlara haksızlık olmaması için düşünüldü ve yeni sisteme uyğulandı Ünvanlar artık yeni sistem üzerinden alınacaktır.
.

206

Thursday, July 3rd 2014, 9:36pm

Cevap için teşekkürler. Peki ben hala sıralamada isem ve 1 haftalık geçici ünvan bitince eski ünvanım mı gelir yoksa tamamen ünvansız mı kalırım ? (Postaya tıklamadan önce ünvanım vardı)

Merhaba
Eski Ünvanlar silinebilir bunun nedeni sunucuların birleşiminden dolayı yeni maceralara katılanlara haksızlık olmaması için düşünüldü ve yeni sisteme uyğulandı Ünvanlar artık yeni sistem üzerinden alınacaktır.

207

Thursday, July 3rd 2014, 9:45pm

Discotech

Professional

• Send private message

Cevap için teşekkürler. Peki ben hala sıralamada isem ve 1 haftalık geçici ünvan bitince eski ünvanım mı gelir yoksa tamamen ünvansız mı kalırım ? (Postaya tıklamadan önce ünvanım vardı)

Alıntı sahibi "Discotech"

Alıntı sahibi "Camenta"

Merhaba
Sizi geçen olmadıysa sıralamada geçici ünvanınız devam eder ünvan düşerse zaten sizi geçen olmuştur.
Sunucu birleşiminden önceki ünvanlar silindi bazı oyuncularda silinmemiş olabilir onlarda zaman zarfında silinecektir eski ünvanın muhtemelen silinebilir.
.

208

Friday, July 4th 2014, 7:45am

Geri Döneyimmi

merhaba benim imp tarafında 10-7 taşlı bir sövalyem vardı oyun birleşince geri dönmelimiyim oyuna yani iş yaparmı bu taşlar
KUSAY

Geberesice

209

Friday, July 4th 2014, 12:14pm

ekran görüntüleri nereye gidiyor

210

Friday, July 4th 2014, 1:39pm

ÇiLeK

Intermediate

Occupation: Gamer

• Send private message

Kristal keseleri kullanamıyorum. Bu nasıl düzelecek?

211

Friday, July 4th 2014, 1:56pm

Discotech

Professional

• Send private message

Merhaba, Envanterde bulunan kristal keselerini kullanmak isterken yaşanan sorun bilinmektedir haftaya bakım çalışmasında düzeltilecektir.
.

212

Friday, July 4th 2014, 3:23pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

ekran görüntüleri nereye gidiyor

Oyunun yüklü oldugu sürücü (C/D) Oyun klasörü // Personal / Screenshoot

213

Friday, July 4th 2014, 5:30pm

ÇiLeK

Intermediate

• Send private message

Kalıcı ünvanlar hakkında,

Haftalarca geriden başladık. Kayıp bir sürü anahtarımız var.
Nadir nesne fiyatları bizim bütçemize göre değil, eu ve na bütçesine göre.
Sihirli taş basmak yalan olmuşken, her ne kadar kristal parça gold olarak hesaplandığında aynı olsa da altın tozu yüzünden taş basma maliyeti fırlamış durumda.
TR'de iken kendi imkan ve koşullarımızla alınan ünvanları silip bu dengesizlikte diğerlerine karşı bizi ünvan mücadelesine mi sokacaksınız tekrar?
Şartları her millet için dengelemek adına bizim tarafımızda yer almanız, bunlara yönelik düzeltmeleri desteklemeniz ve diğerlerine türk oyuncu topluluğunu temsilen karşı durmanız gerekirken her şekilde istismar edilmemize göz mü yumuyorsunuz?
Yıllar önce insanlar o sezona özel ünvanlarını almış. Ne kadar eski ve ne kadar iyi birer oyuncu olduklarının en güzel göstergesi ve de hatırası o sahip oldukları ünvanlar. Siz de kalkıp bunu sileceksiniz.
Her topluluk için kendi ana diline ayrılmış bölüm altında bir oylama, anket yapın madem. Oyuncular karar versin. Yönetimde en tepedeki 3-5 kişinin vereceği bir karar değil bu. Tüm o yapılan astral adalar, itemler, alınan mahfazalar, basılan taşlar pvp alanlarında sağladığı keyifin yanında o mozole yarışında en'lerin arasına girebilmek için. Zannetmiyorum ki diğerleri de evet, silin desin :)

214

Friday, July 4th 2014, 5:50pm

Discotech

Professional

• Send private message

Kalıcı ünvanlar hakkında,

Haftalarca geriden başladık. Kayıp bir sürü anahtarımız var.
Nadir nesne fiyatları bizim bütçemize göre değil, eu ve na bütçesine göre.
Sihirli taş basmak yalan olmuşken, her ne kadar kristal parça gold olarak hesaplandığında aynı olsa da altın tozu yüzünden taş basma maliyeti fırlamış durumda.
TR'de iken kendi imkan ve koşullarımızla alınan ünvanları silip bu dengesizlikte diğerlerine karşı bizi ünvan mücadelesine mi sokacaksınız tekrar?
Şartları her millet için dengelemek adına bizim tarafımızda yer almanız, bunlara yönelik düzeltmeleri desteklemeniz ve diğerlerine türk oyuncu topluluğunu temsilen karşı durmanız gerekirken her şekilde istismar edilmemize göz mü yumuyorsunuz?
Yıllar önce insanlar o sezona özel ünvanlarını almış. Ne kadar eski ve ne kadar iyi birer oyuncu olduklarının en güzel göstergesi ve de hatırası o sahip oldukları ünvanlar. Siz de kalkıp bunu sileceksiniz.
Her topluluk için kendi ana diline ayrılmış bölüm altında bir oylama, anket yapın madem. Oyuncular karar versin. Yönetimde en tepedeki 3-5 kişinin vereceği bir karar değil bu. Tüm o yapılan astral adalar, itemler, alınan mahfazalar, basılan taşlar pvp alanlarında sağladığı keyifin yanında o mozole yarışında en'lerin arasına girebilmek için. Zannetmiyorum ki diğerleri de evet, silin desin
Merhaba, Her oyuncu birbiriyle eşit olduğu için bizim taraf tutma gibi bir lüksümüz yok.
Ünvanlar konusunu yukarıda belirttim yeni sistem yeni bir sunucu var yeni mücadele gerektiriyor iyi oyunlar.
.

215

Friday, July 4th 2014, 6:03pm

ÇiLeK

Intermediate

• Send private message

Yeni sistem nedir?
Oyun aynı oyun. Mozole aynı mozole. Gelen moblar, yaratıklar, dalgalar aynı.
Bu oyunda her sürümün ünvanı ayrıdır, farklıdır.
Diğer topluluklar kendi sunucularında almışlar, gelmişler. Biz de aynı şekilde aldık geldik.
2.0 sürümünün şampiyonları, bozguncuları olmak, o kadar eski oyuncu olmak başkadır. 3.0 sürümünün şampiyon, bozguncu ünvanları başkadır, bir sonraki kuşaktır o oyuncu.

Mantıklı yaklaşın biraz bakalım.
Madem bunlar silenecek, Eu ve Na'nın beta oyuncularındaki "Talisman of the Choosen One" d5 koruyucu şekillerini de alın. Alamıyorsanız ben de istiyorum, bize de sağlayın aynı imkandan.
Yeni sistemse eğer eski sunucunun betasının seçilmiş kişi tılsımının adamda ne işi var?
Onlara verilen günlük giriş/online olma ödüllerini de silin. Silemiyorsanız bize de verin o kostümleri, süs eşyalarını, binekleri.
Ünvanları silecekseniz buna da gücünüz yeter her şekilde.
Bunun gibi daha bir yığın şey var. Bizim TR'de adını dahi duymadığımız bir çok şeyden faydalandılar.
Hangi adaletmiş ki bu, geçmiş sezonların ünvanlarının silinmesi ile sağlanabilyor?
Silin, sıfırlayın hepsini yada yapın bir düzeltme herkes faydalansın, sahip olsun bunlara.

216

Friday, July 4th 2014, 6:09pm

kesinlikle katılıyorum eğer söz konuşu eşitlikse o zaman herşey sıfırlansın yeniden başlayalım böyle saçmalık olurmu ya:S
freddy

217

Friday, July 4th 2014, 6:16pm

Discotech

Professional

• Send private message

Yeni sistem nedir?
Oyun aynı oyun. Mozole aynı mozole. Gelen moblar, yaratıklar, dalgalar aynı.
Bu oyunda her sürümün ünvanı ayrıdır, farklıdır.
Diğer topluluklar kendi sunucularında almışlar, gelmişler. Biz de aynı şekilde aldık geldik.
2.0 sürümünün şampiyonları, bozguncuları olmak, o kadar eski oyuncu olmak başkadır. 3.0 sürümünün şampiyon, bozguncu ünvanları başkadır, bir sonraki kuşaktır o oyuncu.

Mantıklı yaklaşın biraz bakalım.
Madem bunlar silenecek, Eu ve Na'nın beta oyuncularındaki "Talisman of the Choosen One" d5 koruyucu şekillerini de alın. Alamıyorsanız ben de istiyorum, bize de sağlayın aynı imkandan.
Yeni sistemse eğer eski sunucunun betasının seçilmiş kişi tılsımının adamda ne işi var?
Onlara verilen günlük giriş/online olma ödüllerini de silin. Silemiyorsanız bize de verin o kostümleri, süs eşyalarını, binekleri.
Ünvanları silecekseniz buna da gücünüz yeter her şekilde.
Bunun gibi daha bir yığın şey var. Bizim TR'de adını dahi duymadığımız bir çok şeyden faydalandılar.
Hangi adaletmiş ki bu, geçmiş sezonların ünvanlarının silinmesi ile sağlanabilyor?
Silin, sıfırlayın hepsini yada yapın bir düzeltme herkes faydalansın, sahip olsun bunlara.
Öneriniz için teşekkürler yetkili departmana iletilecektir.
.

218

Friday, July 4th 2014, 6:24pm

ÇiLeK

Intermediate

• Send private message

Diğer toplulukların eşitliği için geçmiş sezon ünvanlarını silerken bizim onlarla eşit olabilmemiz adına hiçbir şey yapmıyorsanız, yapılmıyorsa eğer, bu öneri değil bir şikayettir.

219

Friday, July 4th 2014, 6:29pm

Discotech

Professional

• Send private message

Önerilerinizi şikayet ve problemlerinizi türkiye sorumlusu olarak iletiyoruz ilgilenmiyorsunuz hiçbir şey yapmıyorsunuz gibisinden neye dayanarak hitapda bulunuyor? Bu oyunda herşeymi kötü gidiyor gelen adalar yenilikler pvp alanları vb sizlerden anlayışlı olmanızı rica ediyorum bu konuyuda fazla uzatmaya gerek yok.
.

220

Friday, July 4th 2014, 6:36pm

ÇiLeK

Intermediate

• Send private message

neye dayanarak hitapda bulunuyor?

yapılmıyorsa eğer

Ben herhangi bir şey ile itham etmedim. Yapıyorsanız, yapılacaksa ne güzel. Lakin yapılmıyorsa bu bizim şikayetimizdir. Orada ifade edilen budur.

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Jul 4th 2014, 6:41pm)