You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Saturday, May 10th 2014, 3:34pm

Discotech

Professional

• "Discotech" started this thread

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Sizlerin sorularına, Moderatörlerin ve oyuncu arkadaşların ortak ve hızlı bir şekilde cevap verilebilmesi adına
Soru ve Cevap Kösesi Hazırladık oyun içi sorularınızı buradan yazmanız gerekiyor.
Casus ve Diğer sınıflar için, (Sınırflar) Bu kateğoriyi ziyaret edin.
İyi Forumlar..
.

42

Saturday, May 10th 2014, 3:52pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

SARI ve GÜNEŞLİ olanlar zorunlu görevler diğerleri isteğine bağlı yaparsan zararın olmaz

43

Saturday, May 10th 2014, 4:32pm

Akademide ki akıncı kaptanın verdiği türkçe dil seçeneğiyle oynamamıza rağmen herhalde sadece bu görevin türkçeleştirilmesi unutulduğu için ismi ingilizce kalan ''Free flight'' görevi neden bir türlü tamamlanamıyor ? :)

valla hocam benim karakterle sektör 2 ye gittim oyundan düştüm geri bağlandığımda bu görev tamamlandı bir dene istersen.
Eyw hocam sağolasın bi deniyim olmadı artık ne yaptıysam olmadı. Adaya giriyosun bütün bossları kesiyosun adada yapacak bişey yok ama geri çıktıgında görev başarısız diyo ne istiyo bi türlü anlayabilmiş değilim :)

44

Saturday, May 10th 2014, 8:01pm

15 levele gelene kadar enerjim saniyede 10 birim doluyordu fakat 15 levele geldiğimde saniyede 5 birim dolmaya başladı. Bunun sebebi nedir ? Düzeltmemin bir yolu var mı ?
İttifak-Ozan [CookiVerse]

45

Monday, May 12th 2014, 4:14pm

44 levelde simyadan terziliğe geçtim fakat kasmak için gerekli itemleri bulamıyorum. nasıl bualcağım ? düşük seviye moblardan item düşmüyor ya da yüksek seviyelerden de yüksek seviye item düşüyor ... kasamıyorum
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

46

Monday, May 12th 2014, 5:47pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

merhaba Tenses tapınağındaki Astral Lord ve Astral Uşak öldürülmesi kaç saat sürüyor bir türlü kesemedim sabahtan beri..
yan yana gelmeleri gerekiyormuş ama biraz açıklar mısınız nasıl öldürüyoruz ilk kez yapıyorumda

47

Monday, May 12th 2014, 6:20pm

Discotech

Professional

• Send private message

merhaba Tenses tapınağındaki Astral Lord ve Astral Uşak öldürülmesi kaç saat sürüyor bir türlü kesemedim sabahtan beri..
yan yana gelmeleri gerekiyormuş ama biraz açıklar mısınız nasıl öldürüyoruz ilk kez yapıyorumda
Merhaba, Lord ve uşak birbirinden ayrı kalması lazım yan yana gelince heal alır kesemezsin sen 1,2 level daha alıp o göreve sonra devam et.
İyi forumlar..
.

48

Monday, May 12th 2014, 7:59pm

akıncıları birine at kendin diğerini uzağa çek uzakta dal. akıncılar birini kessin (tavsiyem uşaktır) sen de lorda dal. (takımdaki healere de yakın ol ki heal atabilsin.) ben summoner çarla yanyanayken de kesmiştim ama baya oldu tabi . vampirizm seri atılıyodu o zamanlar :D
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

49

Monday, May 12th 2014, 8:30pm

Oyunun p2p server ı hakkındaki düşünceleriniz neler kapanması planlanıyormu?

50

Monday, May 12th 2014, 11:48pm

Discotech

Professional

• Send private message

Oyunun p2p server ı hakkındaki düşünceleriniz neler kapanması planlanıyormu?
Ücretli serverin kapanması söz konusu değil nadir nesne düzey ve rüne taşlar yok eşitlik sağlıyor seçim sana kalmış.
.

51

Tuesday, May 13th 2014, 2:24am

44 levelde simyadan terziliğe geçtim fakat kasmak için gerekli itemleri bulamıyorum. nasıl bualcağım ? düşük seviye moblardan item düşmüyor ya da yüksek seviyelerden de yüksek seviye item düşüyor ... kasamıyorum
düşük level mooblar ganimet atmaz, düşük seviye üretim malzemelerine ulaşmak için retroform (adı yanlış hatırlıyor olabilirim) kullanman lazım.kadife paket ve ünlü usta sandığı kas, paketleri ve sandıkları aç. çıkanlara retroform uygula. bir kere uyguladıktan sonra yıne uygulayabılırsın cıkan urune. bu sayede en dusuk sevıyeye dahi ulasırsın. fazladan uretım malzemesı alma sansın da var.

52

Tuesday, May 13th 2014, 2:28pm

Retroform nedir ? Ne işe yarar ? nasıl yapılır ? Retroform bir malzemeyse nereden bulabilirim ?
İttifak-Ozan [CookiVerse]

53

Tuesday, May 13th 2014, 2:37pm

Discotech

Professional

• Send private message

Retroform nedir ? Ne işe yarar ? nasıl yapılır ? Retroform bir malzemeyse nereden bulabilirim ?
Merhaba, Derici ve terzi rehberinden alacaksın, Kumaşı veya deriyi eskitebilir veya kabalaştırabilir. ayrıca bazı özel bileşenlerin seviyesini düşürebilir. Gerekli açıklamalar Retroform şişesi üzerinde mevcut.
.

54

Tuesday, May 13th 2014, 3:33pm

Neden TR'ye ait GM yok?
Righteous in Wrath

55

Tuesday, May 13th 2014, 4:16pm

Discotech

Professional

• Send private message

Neden TR'ye ait GM yok?
TR GameMaster var sadece sizler göremiyorsunuz.
.

56

Tuesday, May 13th 2014, 4:21pm

Neden TR'ye ait GM yok?

Neden? Diğer ülkelerin Comunity Managerları forum hesabına sahip.
Righteous in Wrath

57

Tuesday, May 13th 2014, 4:30pm

Discotech

Professional

• Send private message

Alıntı sahibi "Discotech"

Alıntı sahibi "Spirit"

Neden TR'ye ait GM yok?

Neden sahip olmasınlar, forumu yönetmek için forum hesabı olacak tabi forum sırf türkiyeye ait degil, ve tüm ülkelerin community managerleri forum hesabına sahip..
.

58

Tuesday, May 13th 2014, 4:38pm

Alıntı sahibi "Discotech"

Alıntı sahibi "Spirit"

Neden TR'ye ait GM yok?

Neden sahip olmasınlar, forumu yönetmek için forum hesabı olacak tabi forum sırf türkiyeye ait degil, ve tüm ülkelerin community managerleri forum hesabına sahip..

Benim sorum bu değildi. Neyse teşekkür ederim ilgi için.
Righteous in Wrath

59

Tuesday, May 13th 2014, 4:41pm

Discotech

Professional

• Send private message

Neden TR'ye ait GM yok?

Sorduğun sorunun başka açıklaması yok Başka bir açıklama istersen çekinmeden sorabilirsin.
İyi Forumlar..
.

60

Tuesday, May 13th 2014, 4:42pm

Neden TR'ye ait GM yok?

Sorduğun sorunun başka açıklaması yok Başka bir açıklama istersen çekinmeden sorabilirsin.
İyi Forumlar..

Madem böyle dediniz. Neden ve ondan sonra sorduğum cümleler ayrı. Neden sorusu "TR GameMaster var sadece sizler göremiyorsunuz." içindi.
Righteous in Wrath