You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, May 6th 2014, 11:21am

Discotech

Professional

• "Discotech" started this thread

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Soru ve Cevap Köşesi

Merhaba, Oyun ve Görevlerle ilgili Yapamadığınız merak ettiğiniz her şeyi bu başlık altında sorabilirsiniz.
Elimizden Geldiğince sorularınızı cevaplayacağız, Sizlerde sorularına cevap arayan arkadaşlara bu konu altında cevap verebilir fikirlerinizi paylaşabilirsiniz..

İyi Forumlar..

.

2

Wednesday, May 7th 2014, 12:54pm

strongerenemy

sms sistemi geri gelecekmi arkadaşlar ve moderatörler

3

Wednesday, May 7th 2014, 12:58pm

Discotech

Professional

• Send private message

Merhaba, şuan için sadece paypal ve kredi kartıyla kristal alabiliyoruz. Sms ve diğer ödeme seçenekleri aktif değil eklendiğinde buradan duyuru yapılacaktır.
İyi Forumlar..
.

4

Thursday, May 8th 2014, 11:27am

peliyeke

Beginner

Occupation: tapınak

• Send private message

peki ase teph sonraki adada ölüler adasımı ordaki yaratık nerde hiç görünmüyor(kesmeye gidecemde)

5

Thursday, May 8th 2014, 11:38am

Discotech

Professional

• Send private message

peki ase teph sonraki adada ölüler adasımı ordaki yaratık nerde hiç görünmüyor(kesmeye gidecemde)
Merhaba, görevin adını ve bulunduğu haritayı daha açıklayıcı bir şekilde yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.
İyi Forumlar..
.

6

Thursday, May 8th 2014, 12:16pm

MUSALLAT

Trainee

Occupation: zar ustası

• Send private message

oyun nezaman acılıyo:))

7

Thursday, May 8th 2014, 12:17pm

Discotech

Professional

• Send private message

Bakım çalışması bitince haberiniz olacaktır, Biraz sabırlı olalım.
İyi Forumlar..
.

8

Thursday, May 8th 2014, 1:02pm

2 de bitecek yazıyor saat 3 oldu... bari saat 10 da başlıyor bitiş saatini belirsiz yapın 5 saattir bekliyoruz

9

Thursday, May 8th 2014, 1:04pm

Oyun açılıyor GEÇMİŞ OLSUN :)

10

Thursday, May 8th 2014, 1:04pm

11

Thursday, May 8th 2014, 1:08pm

Discotech

Professional

• Send private message

Oyun aktif iyi eglenceler.
.

12

Thursday, May 8th 2014, 1:31pm

• Send private message

ölüler adası çok gereksiz bir map bence 30 küsür levellik bir yüzük görevi için gönderiyor uğraşmaya değmez zor bir boss duruyor ortada kıvılcımlı birşey alevli yırtıcı daha ben oynadığımdan beri kesen görmedim (https://www.youtube.com/watch?v=6qjbH9Sa4NM) reaction birliği kesmiş zamanında sadece videosunu bulabildim ^^ bir sonraki mapın eldzhun olacak ase tephin sol tarafından gidip haritayı geçmen gerekiyor.

13

Thursday, May 8th 2014, 4:56pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

ölüler adası çok gereksiz bir map bence 30 küsür levellik bir yüzük görevi için gönderiyor uğraşmaya değmez zor bir boss duruyor ortada kıvılcımlı birşey alevli yırtıcı daha ben oynadığımdan beri kesen görmedim (https://www.youtube.com/watch?v=6qjbH9Sa4NM) reaction birliği kesmiş zamanında sadece videosunu bulabildim ^^ bir sonraki mapın eldzhun olacak ase tephin sol tarafından gidip haritayı geçmen gerekiyor.

Alevli yırtıcı bossunu BRAWE WİNGS birliği kesmişti.

14

Thursday, May 8th 2014, 7:45pm

ölü ada nedir yav ? ben hiç görmedim öyle bişey :D 45 levelim şimdi ?
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

15

Friday, May 9th 2014, 12:44pm

peliyeke

Beginner

Occupation: tapınak

• Send private message

Alevli yırtıcı bossunu BRAWE WİNGS birliği kesmişti.
şimdi kolay olsa gerek düşük görmeyin 60 lvl lim nicke yazmadım galiba

16

Friday, May 9th 2014, 5:07pm

Meslekler'in bizler için önemi nedir ? Karakter için çok mu işe yarar nitelikte bir sistemdir ?
İttifak-Ozan [CookiVerse]

17

Friday, May 9th 2014, 5:15pm

Tabiki mesleklerin önemi çok.En başta ticaret yolu ile gold kazanabilirsiniz ve kendi iteminizi yapabilirsiniz.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

18

Friday, May 9th 2014, 5:16pm

my.com daki ticketlara ne zaman cevap gelecek acaba "Oluşturulma tarihi 02.05.2014 23:59" bu tarih saatte ticket attım hala cevaplanmadı çünkü teşekkürler iyi günler.

19

Friday, May 9th 2014, 5:39pm

Discotech

Professional

• Send private message

my.com daki ticketlara ne zaman cevap gelecek acaba "Oluşturulma tarihi 02.05.2014 23:59" bu tarih saatte ticket attım hala cevaplanmadı çünkü teşekkürler iyi günler.
Merhaba, Yoğunluktan dolayı cevaplar gecikebilir bu konuda biraz sabırlı olmanızı rica ediyorum, Ticketinize en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
İyi Forumlar..
.

20

Friday, May 9th 2014, 5:41pm

Peki Ozan için hangi mesleği yada meslekleri önerirsiniz ?
İttifak-Ozan [CookiVerse]