You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, April 20th 2018, 4:20pm

Silah görünümü

o değilde Smuggler's Paradise sunucusuna ne zaman silah görünümlerini getireceksiniz, bu kadar yetim bırakmayın bu sunucuyu.

2

Friday, April 20th 2018, 7:47pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

o değilde Smuggler's Paradise sunucusuna ne zaman silah görünümlerini getireceksiniz, bu kadar yetim bırakmayın bu sunucuyu.
Merhabalar
Bu konuyu yetkili departmana iletiyorum. Geri bildiriminiz için teşekkürler.
İyi oyunlar.
.

3

Saturday, April 21st 2018, 3:08pm

Abi kaç kere daha ileticeksiniz ki bence boşuna umutlanmasın kimse . Burdaki acı gerçek şu p2p server'ı aşırı derecede önemsiz allods ekibi için.

4

Saturday, April 21st 2018, 9:21pm

Discotech

Professional

• Send private message

Önerileri ve istekleri iletmek geleceği anlamına gelmez umutlanacak bir şey yok. Ben pazartesi öğrenirim.
.

5

Sunday, April 22nd 2018, 11:21am

Yarın bizi de bilgilendirirseniz seviniriz.

6

Monday, April 23rd 2018, 12:35pm

Discotech

Professional

• Send private message

Merhabalar

Geri bildirim:
Bu nesne [P2P] Smugglers Paradise sunucusunu kapsamıyor olmasına rağmen, yinede isteğiniz üzere konuyu ilgili departmana bildirdim ve gelen cevap olumsuz. P2p sunucusuna silah görünümünün gelmeyeceğini belirtmek isterim.
.

7

Monday, April 23rd 2018, 12:51pm

ru p2pde olupda biz de olmayan o kadar çok şey var ki, neden kapsamadığını anlamadım ama yanıtınız ve ilginiz için teşekkürler zaten oyuncuda kalmadı serverde, kapatırsınız daha iyi olur.

This post has been edited 1 times, last edit by "maviasura" (Apr 23rd 2018, 12:57pm)

8

Tuesday, April 24th 2018, 10:54am

Bu talebinizi ben de müdürlerimize ilettim. Geri bildiriminiz için teşekkür ederim.

9

Tuesday, April 24th 2018, 11:12am

size güzel bir haberim var - P2P sunucusu için silah görünümü üzerinde çalışılıyor, yalnız ne zaman hazır olur o konuda herhangi bir süre veremiyorum :)

10

Tuesday, April 24th 2018, 12:25pm

ne kadar teşekkür etsem azdır. Birşeyleri değiştirme çabanız için sağolun.

11

Tuesday, April 24th 2018, 1:58pm

ne kadar teşekkür etsem azdır. Birşeyleri değiştirme çabanız için sağolun.

rica ederim. bizler sizlere hizmet etmek için buraladayız.

Rate this thread