You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, April 23rd 2018, 3:46pm

P2P Serverinin Durumu Nedir, Oynamaya Değer Mi?

Merhabalar iyi forumlar öncelikle.

Allods bende gerçekten iyi izler bırakan bir oyun.Zamanında gerek grafikleri,gerek pvpsi,gerek guildleri gerek pve'si ile gerçekten çok zevkli,eğlenceli ortama sahip bir oyundu.Ama serverların birleştirilmesi ve P2W sisteminin iyice ön plana çıkması ile oyunu bırakanlardan biriyim bende. Zaman zaman tekrar başlayıp, level atlayıp arenalarda tek yedikten bir sonra oyunu sildiğim oldu :D Şuanda ise Haziranın başlarında oyuna p2p serverinde başlamayı düşünüyorum.Ve p2p serveri hakkında bilgisi olan arkadaşlara soruyorum:

Şuanda oyuncu sayısı vs nasıl ?
Örneğin astral için,arenalar ve pvp yapmak için yeterince oyuncu var mı ?
Ayrıca şuanda bildiğiniz hiç mevcut Türk Guildi vs var mı ?

Bu sorularımı yanıtlayabilirseniz çok sevinirim. İyi günler ^^

2

Monday, April 23rd 2018, 7:15pm

sorularının hepsinin cevabı koca bir hayır. server sinek avlıyor, iki tarafta boş.

3

Monday, April 23rd 2018, 10:21pm

Hadi ya, gerçekten mi? İngilizce foruma baktım da herkes serverin geliştiğini ve popülasyonun arttığını filan söylüyordu yakın zamanlarda. Hatta bazı fotoğraflar bile var ve ilgimi çekti gerçekten

4

Tuesday, April 24th 2018, 12:28pm

yakın zamanlarda çöktü zaten, kimi bıraktı kimi ru p2p'yi denemeye gitti. en fazla 10 online bulursun ittifakta. Yine de oynamak istersen sub time bitene kadar (2 ay) daha buralardayım ben.

This post has been edited 2 times, last edit by "Instinct" (Apr 24th 2018, 12:59pm)

5

Thursday, April 26th 2018, 4:03pm

sub serveri bedava yaparlarsa belki oyuncu sayısı artar belki, ona da şüpheliyim gerçi. afk kalmak için 10 euro verilmez şimdi boşu boşuna.

6

Saturday, September 22nd 2018, 7:20am

sorularının hepsinin cevabı koca bir hayır. server sinek avlıyor, iki tarafta boş.

server sinek avlıyor :D guldurdun benı
fgddfg

Used tags

Allods

Rate this thread