You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, May 3rd 2018, 10:22am

Bazı sorularınıza yanıtlar

Sevgili Oyuncular,

Forumlarda birçok soru sorduğunuzu gördük, bu sorulardan birkaçı cevaplanamadı ve bu yüzden biz de sizin birkaç sorunuza yanıt vermek istiyoruz.

1. Yeni oyuncular için Mavna ve Sihirli taşlar

Bu karar, bu uygulamanın Rus sunucularında oldukça iyi çalıştığından dolayı verilmiştir. Amacımız oyuna yeni oyuncular kazandırmaktı. Bunun geçici bir özellik olduğunu ve çok yakında sona ereceğini belirtmek isteriz.

2. Hollanda ve Belçika'daki lootbox yasağı

Bu durumdan haberdarız ve bu ülkelerdeki oyuncularımıza güvenli bir oyun ortamı oluşturmak için yeni bir yöntem geliştiriyoruz. Bu tür satışları (lootbox) kabul etmeyen ülkelerde ikamet eden oyuncularımızın bu nesneler erişemeyeceğini de belirtmek isteriz.

3. Gelecekte neler olacak?

Öncelikle hepinizle iletişim kurmak istediğimizi ancak maalesef bunun için yeterli zamana sahip olmadığımızı belirtmek isteriz. Bu nedenden dolayı Moderatör ekibimiz aracılığıyla sorularınıza yanıt vermeye odaklanmış bulunmaktayız. Haberlerde, tartışma başlıklarınızda geri bildirimlerinizin her zaman yer almasını isteriz, bu konuları okumakta ve daha hızlı yanıt vermeye çalışmaktayız. Ekip olarak son zamanlarda Rusya’da yayımlanan dergiler, Sunucular arası PvPler, 9.1 ve Avrupa’da daha önce yayımlanmamış Koleksiyoncu Sürümleri gibi geniş ölçekli birçok işe odaklanmış vayizettedir. En yakın zamanda size sunmak istediğimiz özellikler arasında, tüm yenilikleri bulmayı mümkünleştirmeye uygun formatlı yeni çevrimiçi bir mağaza bulunmaktadır.

Bize geri bildirimlerinizi iletmeye lütfen devam edin. Oyun zevkinzini mümkün olduğu kadar iyileştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğimizi belirtmek ister, sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (May 3rd 2018, 10:46am)

2

Friday, May 18th 2018, 11:00pm

Equilibrium sunucusunda kristal takası çok pahalı azaltılması gerekiyor. New Frontier sunucusunda güncel kristal kuru 3328 altın iken bu fiyat Equilibrium sunucunda 10550 altındır. 10K kri kuruyla ne yapılabilirki?

3

Saturday, May 19th 2018, 2:07am

Bize ilgilendiğinizi göstermeniz gerçekten çok hoş olmuş ve ben de kendimce gördüğüm bazı sorunlardan ve çözüm önerilerinden bahsetmek istiyorum.

1) Smugglers Paradise yani abonelik sunucusunun hali gerçekten içler acısı ve bu durum senelerdir böyle. Oyuna fazla para yatırmayan inanılmaz fazla sayıda insan var ancak bu sunucuyla ilgilenilmediği ve bunun sonucunda inanılmaz düşük bir populasyona sahip olduğundan dolayı insanlar bu sunucuda oynamakta çok tereddüt ediyor. Şu an sunucudaki aktif oyuncu sayısı on beşe ulaşmıyor. Çözüm önerilerim ise şunlardır: Rusya'daki abonelik sunucusunda yapılan birçok etkinliğin Avrupa sunucusuna da eş zamanlı getirilmesi gerekiyor. Kader kartları, kostüm satışları, karnifeks animasyonları (sadece animasyona sahip oluyorsunuz üstünlük yaratmıyor yani sunucun ruhunu bozmuyor), silah görünümleri vb. etkinlikler sunucunun canlanmasını sağlayacaktır. Bir zamanlar Rusya'daki oyuncular da abonelik sunucusuna ölü diyorlardı ancak son bir senede bu özellikler ve etkinlikler sayesinde komünite yükseldi ve diğer beş sunucu arasında ikinciliğe yükseldi. Diğer bir önerim ise gerek oyun forumlarında gerekse kullanıcısı yüksek sayıda olan birçok platformda bu sunucunun reklamının yapılmasıdır. Maalesef yıllardır bu oyunu oynayan insanların bile hatırı sayılır sayıdaki bir kısmı sunucudan habersiz.
2) Kendim de bir çevirmen olarak çeviri işlerinin ne kadar detaylı olduğunun farkındayım ancak yine de Rusya'ya gelen güncellemelerin bize çok geç ulaştığını düşünüyorum. Neredeyse altı ay sonra bize geliyor. Birçok oyuncu internetten Rus Allods videolarını izliyor ve gördükleri içeriğe onlarla aynı anda ulaşmak istiyor. Çözüm önerim ise bir şekilde Rusya'daki yapımcılarla irtibata geçip bunun ciddi bir sorun teşkil ettiğini bildirmek ve hem Rusya hem Avrupa sunucusunun eş zamanlı ilerletilmesini sağlamaktır. Tabi ciddiye alıp gerçekten çözüm üretmek için daha iyi yollar bulurlarsa daha da memnun olacağımızı düşünüyorum.

Umarım geri bildirimim yapıcı bir üslupla olmuştur. Yaptığınız ve yapacağınız başarılı çalışmalar inanın takdirle karşılandı ve karşılanacak. Hepinize iyi günler diliyorum. Esenlikler.

Rate this thread