You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, May 6th 2014, 7:06pm

Hesap taşıma

sevgili yönetim hesaplarımı taşırken sorun yaşıyorum.

"iç hizmet hatası, teknik servisle görüşün" diyor. buraya kadar güzel ama sorun teknik serviste. sunucular birleşeli kaç zaman oldu attığım ticketlara cevap gelmiyor. forum yöneticisinden gelen cevap ta aynı teknik servis yönünde.
yeter artık yeter bıktım cevap beklemekten bir çözüm bulun artık şu teknik servisle görüşün lafınıda bi bırakında icraat yapın. yeni yönetim diye sevindik ama eskisini arıyoruz şuan. onlar en azından cevap veriyolardı...

2

Tuesday, May 6th 2014, 7:10pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Kardeşim Sorunu bir daha burdan yazarmısın ? Belki biz yardımcı olabiliriz.

3

Tuesday, May 6th 2014, 7:17pm

hesabımı taşı dediğim zaman önceki kullandığım kullanıcı adı zaten kullanılıyor diye hata geliyor. kullanıcı adını değiştirip denediğimde ise "iç hizmet hatası, lütfen teknik servisle iletişime geçin" diye hata geliyor. teknik servis sağolsun bizi tınlamıyor umarım siz yardımcı olursunuz

4

Tuesday, May 6th 2014, 7:20pm

Özelden ulaşırsan elimizden geldikçe yardımcı oluruz.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

5

Friday, August 1st 2014, 1:10pm

Kardes Sorun Bendede Vardı Ben buldum Nası yapıldını http://account.my.com/ru/signup/?continu….my.com%2Fru%2F BURDAN KAYDOLACAKSIN

6

Friday, August 1st 2014, 1:14pm

Bu Arada Turkceye cevır dedınde 2 secenek yazıyo telefon yoluyla bıde e posta yoluyla e posta yolunu sec ısstersen sımdıden bıse deil :D

7

Saturday, August 2nd 2014, 6:18am

Screeamy

Trainee

• Send private message

sebebi şu özel harf kullanamazsın şifre ve kullanıcı adında ayrıca şifrede hem büyük harf hemde sayı olmak zorunda böyle dene birde ?

8

Tuesday, April 19th 2016, 3:19pm

eski çarıma giremiyorum

Özelden ulaşırsan elimizden geldikçe yardımcı oluruz.
eski çarıma giremiyorum aradan baya bi zaman geçti ama silinmiş olabilirmi 8|

9

Tuesday, April 19th 2016, 4:14pm

Olamaz.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

10

Tuesday, April 19th 2016, 5:21pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

eski çarıma giremiyorum aradan baya bi zaman geçti ama silinmiş olabilirmi
Hesabını taşımak için destek ekibine ticket at.
.