You are not logged in.

1

Tuesday, May 15th 2018, 1:43pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Önerilerin için çok teşekkürler. Eminim ki yönetim ekibimiz bunu ciddiye alacaktır. Oyunun abonelik sunucusunda F2P sunucuya göre popülasyon az fakat F2P sunucusunda 1-2 kişi olduğuna katılmıyorum. Kendim ve arkadaşlarım da aktif olarak oynuyoruz ve bu sunucuda herhangi bir oyuncu sayısı eksikliği yaşamıyoruz. Oyuna yeni başlayanlara verilen ücretsiz itemler vs. tamamen teşvik amaçlı bu işlem kimine göre yanlış kimine göre doğru ki zaten bir süre sonra o da kalkacak. 75. Seviyeden 80. seviyeye gelene kadar yapılan görevler zaten oyuncuya yeteri kadar oyun bilgisi veriyor bu düşünülmüş bir şey.

2

Tuesday, May 15th 2018, 3:05pm

Oyunda oyuncu var fakat sen yeni karakter açtığın için seni Equilibrium sunucusuna atmış o yüzden her yer boş. New Frontier sunucusuna geçersen tonlarca oyuncu bulabilrsin.

Bu arada Equilibrium sunucusu için bir şeyler yapılırsa çok iyi olur serverde sinek avlıyoruz.

3

Thursday, May 17th 2018, 2:33pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Öncelikle şuan Equilibrium sunucusunda devam etmenizi önermem çünkü server tamamen ölü ve bu yüzden boş. New Frontier sunucusunda yeterince oyuncu bulunmakta. Ayrıca direk 75.seviye olma ve diğer ödüller kısa süreli bir durum, yakında kaldırılacak bu yüzden bu da sorun teşkil etmemekte. Oyundan her giden gittikten sonra oyun bitti bitecek diye ağlıyor bu yıllardır olan bir şey artık alıştık. Henüz oyunun bittiği falan yok. Tek sıkıntımız euro kuru, o da oyunun suçu değil.

Tekrardan aramıza hoşgeldin, iyi oyunlar.
^ . ^

4

Thursday, May 17th 2018, 6:25pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Rica ederim ve yeni gelenleri gerçek sunucuya yönlendirmeleri konusuna katılıyorum. Keza boş sunucuyu gören kaçıp gidebiliyor.

Her neyse tekrardan hoşgeldiniz ve iyi oyunlar (:
^ . ^