You are not logged in.

1

Sunday, May 27th 2018, 2:09am

75 lvl den sonrası Hk.

Merhabalar,

Çok uzun zaman sonra tekrar aranıza dönmek gerçekten çok güzel oldu. Fakat çözemediğim bazı konular var yardımınızı rica ediyorum.

Öncelikle hızlı bir şekilde 75 olduktan sonra oyunun bize vermiş olduğu önemli görevler Grup görevleri. Görev aratmayla devam etmek istediğim zaman bir kaç görev yapabildim sadece ve exp barını yarıya kadar anca doldurabildim.

Forum'da gezdim, konuları da okudum ama yeterli cevabı bulamadım. Öğrenmek istediğim noktalar şunlar;

- Sogot 'a nasıl gidebilirim? Gemi, kapı, yol, ışınlanma, görev... herhangi bir yol tarifi yeterli olur. Sanırım lvl kasma işlemini orada yapıcam :)
- Umoyra 'da anahtarları almam gereken npc nin yerini rica ediyorum paylaşabilir misiniz? 60 lvl den sonra alınabilidiği belirtilmiş ama 75 lvl olarak her köşesini gezmeme rağmen bulamadım. (Belkide sorun bendedir :) )

Bunların dışında önerileriniz varsa eğer dinlemeyi gerçekten çok isterim. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim. Birlik alımı yapan varsa eğer oyun içinden destek ve muhabbet için taleplerinizide bekliyorum.

2

Sunday, May 27th 2018, 9:00pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

75. Seviyeye geldikten sonra her oyuncunun posta kutusuna bir mesaj gelir bu mesaj size bir nesne verir. Bu nesneyi kullanarak Sogot'a gitmek mümkün oluyor. Posta kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın :)