You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, June 2nd 2018, 1:12pm

ebru046

Beginner

• "ebru046" started this thread

Occupation: İnsan kaynakları

• Send private message

Neden kimse oyun içerisinde yardımcı olmuyor?

Sorum gayet açık ve net neden kimse yardımcı olmuyor.O kadar Türk var ama kimse tek bir cevap dahi vermiyor. Oyunu bilmiyorum öğrenmek istiyorum. Karakteri silip silip yeniden açıyorum. Türk öğretmen denk gelsin diye iyice moralimi bozdunuz! :cursing:

2

Saturday, June 2nd 2018, 2:19pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Oyunda Türkler genel olarak bir ''Birlik'' çatısı altında toplanır ve herkese oradan yardımcı olurlar. New Frontier F2P sunucusunda mevcut Türk birlikleri bulunmaktadır, bunlar ''Criminalss'' , ''Perception'' gibi.. Bu birliğe üye olan bazı oyuncularla iletişime geçerek sana yardımcı olmalarını ve birliğe alınmayı isteyebilirsin.

3

Saturday, June 2nd 2018, 4:57pm

Smuggler's Paradise sunucusunda da Türkler var. Yardımcı oluruz.

4

Sunday, June 3rd 2018, 1:38am

Smuggler's Paradise sunucusunda da Türkler var. Yardımcı oluruz.
Türk olduğunu bilseydim p2p server'ında direkt oraya başlardım :(

5

Sunday, June 3rd 2018, 1:42am

Teneison

Beginner

Occupation: Academician

• Send private message

F2P New Frontier serverenda "Perception" isimli birliğimizi "Empathy" adlı birliğe taşıma kararı almıştık eğer herhangi bir şekilde NF de oynamak istersen diye bilgi vermek istedim. (İttifak tarafında olmak üzere.) - Faroth <--- Oyun içindeki karakter ismim.

This post has been edited 1 times, last edit by "Teneison" (Jun 3rd 2018, 1:48am)