You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, July 23rd 2018, 12:31am

Ünvan fikri ve yemek

arkadaşlar karizmatik, ulu ,güçlü ,caydırıcı, süper ,korkutucu, ünvanların yanında komik ve eğlenceli ünvanlarda alabilsek güzel olmazmıydı :D mesela "ulu ezik" yada "büyük fakir":D böyle komik ünvanlar oyuncaklar gibi kahraman maceralarından düşse çok güzel olurdu bence :D şahsen ben hepsını toplardım :D bir de aklıma gelmişken karakterler acıksa ve doğadan yiyecek toplasa super olurdu :D örneğin 10 saat yemek yemeyen karakter ölse :D elma falan yemek zorunda olsa bence baya güzel olurdu playerlarda manav gibi sebze meyve işine bile girerlerdi ayrı bir uğraş çıkardı :D

2

Monday, July 23rd 2018, 1:32am

Jinn

Intermediate

• Send private message

Ünvan kısmı mantıklı ve yapılabilir bence ve güzel de olurdu.

Ancak açlıktan ölme hem oyun yapısına uygun değil, hem de pek gerekli değil gibi. Ama evet, oyuna genel olarak biraz daha RPG'ye yönelik ögelerin eklenmesi güzel olabilir katılıyorum.
^ . ^

This post has been edited 1 times, last edit by "Jinn" (Jul 23rd 2018, 10:02pm)

3

Monday, July 23rd 2018, 9:17am

RPG kısmına biraz daha önem verilmesi gerekiyor. oyunun bence biraz daha savaş dışı meslek ya da rollere yönelik veya gündelik senaryolara yönelik ekleme yapsa oyuna değer katarlar ^^. Genç arkadaşlar bilmez ama zamanında Ultima Online oynamış olanlar demek istediğimi anlar :D not: eskiden buralar dutluktu :D

bence yemekte mantıklı 3 saat dominion savasına giren karakter yemesin mi içmesin mi yazık değil mi :D:D

ilerde bu tarz sistemlerinde geleceğini düşünüuyorum çünkü oyunda craft sisteminin nin etkili olduğunu söyleyemeyiz.

4

Monday, July 23rd 2018, 10:04pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

RPG kısmına ben de katılıyorum.

Yemek sistemine hala karşıyım ((:

Umarım RPG yönünde yeni şeyler gelir. 10'lu patchlere geçeceğiz yakında yani neden olmasın ki.
^ . ^

5

Monday, July 23rd 2018, 11:41pm

yani artık savaş konusunda kimin ne zaman ne basacağını ezberlemeye başlıyoruz sürekli savaşa girerek :D bi noktadan sonra farklı şeyler arayışına giriyor oyuncular Roller craft sistemleri serüvenler olan haritalar yeni değişik sistemler olmalı bence buna senaristler kafa yormalı. şahsım adına pvp tamam guzel de arada değişiklik lazım.

yemek sistemi zevkli olurdu bnce :D