You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, July 31st 2018, 9:54pm

Kara büyücü

şimdi ben normalde büyücüydüm sabah katılın kazanın denen günlük hediyeden bir öz değiştirici kazandım ve daha sonra kara büyücü oldum,sorun şu ki zaten ben fazla bir anlık hasar beklemıyorum ama benım büyücüyle 3 4 k vurdugum adama k büyücüyle 100 200 ancak vurabılıyorum ve bunlarda süreliden gelen hasarlar adamın canı oynamıyor resmen yakın zamanda bir kara büyücü buffı gelse çok güzel olabilir :thumbsup:

2

Tuesday, July 31st 2018, 10:24pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Bence kara büyücü şu an bile çok çok güçlü bir sınıf. Buff ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca Karanlık Avuç yeteneği ile birçok sınıftan çok daha fazla anlık hasar çıkarabilirsin. Acaba talentinde bir eksiklik olabilir mi? Sana bu konuda yardımcı olabilirim.
TALENT

3

Wednesday, August 1st 2018, 12:04am

ironist

Trainee

Occupation: Professional Procrastinator

• Send private message

Bence de kara büyücü her zaman güçlü bir sınıf oldu ve hâlâ da öyle. Statlarını ve buildini bir daha kontrol et derim.
Rave

4

Wednesday, August 1st 2018, 5:56pm

Bence kara büyücü şu an bile çok çok güçlü bir sınıf. Buff ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca Karanlık Avuç yeteneği ile birçok sınıftan çok daha fazla anlık hasar çıkarabilirsin. Acaba talentinde bir eksiklik olabilir mi? Sana bu konuda yardımcı olabilirim.
TALENT
Talent için çok teşekkür ederim :) şimdi bunu allods ile ilglili hayalleriniz kısmına yazmam daha uygun olabilirdi ama buraya yazıcak olursam; youtubedeki allods onlıne kanalındada bu tür videolar paylaşılsa çok hoş olurdu mesela talentler statlar rotasyonlar gibi her türlü class hakkında böyle bir şey yapılırsa çok güzel olur tekrar teşekkürler şimdi talenti deneyeceğim

5

Wednesday, August 1st 2018, 7:44pm

Rate this thread