You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, May 19th 2018, 11:22pm

Ücretli Serverın güncel oyuncu nüfusu nasıl?

Eski bir allods oyuncusuyum p2w yüzünden oyunu bırakalı yıllar oldu bu sistemi duydum tabi deneme gibi bir fırsatımız olmadığı için atmosferi bilemiyorum şuan oynayanlardan bilgi almak isterim, online oyuncu sayısı 2 ırk arasındaki rekabet vs. Bir vahşi çiftlik, goblinbol sırası bile gelmiyorsa oynamaya degmez. Bir de türkler için de fiyatlandırma Euro mu?

2

Saturday, May 19th 2018, 11:35pm

p2p serverde kanlı vahşi falan artık çekmiyor.

3

Tuesday, May 29th 2018, 11:12am

Allods'un bende yeri çok ayrıdır. Oyunu ilk çıktığı dönemlerde uzunca bir süre oynadım. İsmim CestovateL idi, belki hatırlayan olur ^_^ Gerek seslendirmeler dahil Türkçe oluşu ve zamanına göre harika grafikleri beni cezbetmişti. Oyunda hala görüştüğüm kalıcı arkadaşlıklarım da oldu. O yüzden yeri çok çok ayrıdır. Aradan o kadar zaman geçmesine rağmen arkadaşlar ile gemiye atlayıp gittiğimiz zindanların tadını hiçbir oyun veremedi :) Nitekim oyun p2w'e sarmaya başlayınca bırakmıştım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Fakat oyuna fazla para yatıramam. O yüzden p2p serverına başlamayı uygun görüyorum ama oyuncu sayısı beni düşündürüyor... Açıkçası ben pve seven biriyim, pvp kısmı ile ilgilenmiyorum. p2p serverda oynayan arkadaşlar bu konuda bir bilgi verebilirlerse benim için çok iyi olur. Teşekkürler şimdiden :)

4

Tuesday, May 29th 2018, 8:45pm

pve seviyorsan buyur, pvp neredeyse yok çünkü

5

Friday, August 3rd 2018, 3:18pm

Sunucun Güncel Durumu Hakkında

Sunucuda güncel durum nedir, gün içinde online oyuncu sayısı kaçtır yardımcı olabilecek biri var mı acaba ?

6

Saturday, August 4th 2018, 3:58pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Sunucuda güncel durum nedir, gün içinde online oyuncu sayısı kaçtır yardımcı olabilecek biri var mı acaba ?
Merhabalar, Konunuz ilgili başlık altında birleştirilmiştir. Konu açmadan önce lütfen arama butonunu kullanmayı unutmayın.
.

7

Sunday, August 5th 2018, 11:27am

Ahaha Castovatel 47 patchinden beri tanıyorum seni hoş süpriz oldu.P2p başlarsan haber ver yardımcı olurum
Allods'un bende yeri çok ayrıdır. Oyunu ilk çıktığı dönemlerde uzunca bir süre oynadım. İsmim CestovateL idi, belki hatırlayan olur ^_^ Gerek seslendirmeler dahil Türkçe oluşu ve zamanına göre harika grafikleri beni cezbetmişti. Oyunda hala görüştüğüm kalıcı arkadaşlıklarım da oldu. O yüzden yeri çok çok ayrıdır. Aradan o kadar zaman geçmesine rağmen arkadaşlar ile gemiye atlayıp gittiğimiz zindanların tadını hiçbir oyun veremedi :) Nitekim oyun p2w'e sarmaya başlayınca bırakmıştım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Fakat oyuna fazla para yatıramam. O yüzden p2p serverına başlamayı uygun görüyorum ama oyuncu sayısı beni düşündürüyor... Açıkçası ben pve seven biriyim, pvp kısmı ile ilgilenmiyorum. p2p serverda oynayan arkadaşlar bu konuda bir bilgi verebilirlerse benim için çok iyi olur. Teşekkürler şimdiden :)

8

Thursday, August 16th 2018, 12:32pm

Selamın Aleyküm bende 55 lvl sınırı varken oynuyordum oyundaki adaletsizlikten dolayı oyunu bırakmıştım ama okuduklarıma bakarak şuan p2p bana makul geliyor peki şuan online durumu ne dunguenlora kişi bulunuyormu yoksa gelişim 2-3 ay harcayıp yine hüsran durumamı düşeceğim

bilgi verme şansınız varmı ??

Rate this thread