Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

75 seviye+ ??

Merhaba oyunu 3 sene önce birakmistim şimdi tekrar başladım sıfırdan karakter açtım ve birsure sonra hediye yaagmaya başladı 75 lvl oldum. Şimdi ne yapmam lazım hikaye görevleri falan bitti mi tamamen yapamiyormuyum?
''ϜϓſϞ''

2

postandan göver serısını başlatacak şeyler ollması alzım sonra ammer dionik takım adalrından kanatlı ata bınerekk ordakı npclerle konusup devam edebılırsınız. oyun yenı başlayanlara belirli bir sure bircok hedıye verıyor cok avantajlı

3

Onu bende farkettim eskiden böyle değildi ama mesela 75 lvl olunca birden oyunun akışınıda kaçırmış oldum. Hikaye görevleri en basit örnek binada bi çözümü varmı
''ϜϓſϞ''

4

aynen bende birde ilkez oynuyrum şap 75 görewde yaapmiyorum slotlar tek atıyor bana birde expi artırcı şeyler var basıyorum expi geri gidiyor max level 75 mi