You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, August 25th 2018, 8:34am

Gelişme konusunda

Merhaba ben uzun süre önce oyunu bırakmıştım şimdi geldiğimde 40 lvl şifacı enkarnemi kasmak istedim görevleri yaptığım halde enkarnem gelişmiyor hiç exp si artmıyor sanırsam sorun var diye düşündüm enkarneyi baştan yaratmak istedim giyilmiş nesnelerden dolayı bu işlemi yapmazsın diyor ben şimdi nasıl bir yol izlemem lazım ? yoksa bu enkarne çöpmü oldu ?

2

Saturday, August 25th 2018, 10:47pm

Merhaba
Bulunduğun topluluğun başkentindeki Açıklanamayanın Uzmanını bulup tecrübe kazanma olasılığını elde et diyeceksin fakat unutma ! bu özelliği açtığın zaman exp kazanabiliceksin fakat öldüğün zamanda kazandığın tecrübelerin bir kısmını kaybedersin o yüzden görevlerde dikkatli olmanı tavsiye ederim.
Saygılarımızla,
Allods Yönetim Ekibi